ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Крук

Показати:
Сортування:
Крук

Українська компанія КРУК пропонує деталі власного виробництва для тюнінгу зброї. В асортименті: кріплення та рейки, ручки перенесення вогню, пістолетні рукоятки та інш. Компанія також пропонує комплексні модернізації до СКС, СВД та АК.


Цівка квадрейл CQR type AKS-74U-v2 для АКСУ / Сerakote Desert Sand Цівка квадрейл CQR type AKS-74U-v2 для АКСУ / Сerakote Desert Sand
Цівка типу квадрейл CQR type AKS-74U-v2 від української компанії «Крук» — база кріплень з чотирма планками Picatinny (Пікатінні), підходить для установки стрілецького обвісу на АКСУ (автомат Калашнікова складаний укорочений). Складається з двох частин: цівки та накладки на газову трубку. Завдяки посиленій різьбі, гвинти надійно фіксують базу кріплень з планками Picatinny (Пікатінні) на місці установки.Алюмінієвий сплав, з якого виготовлений квадрейл, дозволяє йому працювати як радіатор, допомага..
1450.00 грн.
Цівка квадрейл CQR type AKS-74U-v2 для АКСУ Цівка квадрейл CQR type AKS-74U-v2 для АКСУ
Цівка типу квадрейл CQR type AKS-74U-v2 від української компанії «Крук» — база кріплень з чотирма планками Picatinny (Пікатінні), підходить для установки стрілецького обвісу на АКСУ (автомат Калашнікова складаний укорочений). Складається з двох частин: цівки та накладки на газову трубку. Завдяки посиленій різьбі, гвинти надійно фіксують базу кріплень з планками Picatinny (Пікатінні) на місці установки.Алюмінієвий сплав, з якого виготовлений квадрейл, дозволяє йому працювати як радіатор, допомага..
1174.50 грн.
Цівка квадрейл CQR type AK-v1gp для АК-74, АКМ, АКМС, АКС, РПК Цівка квадрейл CQR type AK-v1gp для АК-74, АКМ, АКМС, АКС, РПК
Цівка типу квадрейл CQR type AK-v1gp від української компанії «Крук» підходить для установки на АК-74, АКМ, АКМС, АКС, РПК. База кріплень з чотирма планками Picatinny (Пікатінні) призначена для установки стрілецького обвісу на автомати Калашнікова. Виготовлена з якісного катаного алюмінію. Складається з двох частин: цівки та накладки на газову трубку. За допомогою посиленої різьби на гвинтах база кріплень з планками Picatinny (Пікатінні) надійно фіксується при установці.Завдяки використанню алюм..
1116.50 грн.
Цівка квадрейл CQR type AK-v1 для АК-74, АКМ, АКМС, АКС, РПК Цівка квадрейл CQR type AK-v1 для АК-74, АКМ, АКМС, АКС, РПК
Цівка типу квадрейл CQR type AK-v1 від української компанії «Крук» підходить для установки на АК-74, АКМ, АКМС, АКС, РПК. База кріплень з чотирма планками Picatinny (Пікатінні) призначена для установки стрілецького обвісу на автомати Калашнікова. Виготовлена з якісного катаного алюмінію. Складається з двох частин: цівки та накладки на газову трубку. За допомогою посиленої різьби на гвинтах база кріплень з планками Picatinny (Пікатінні) надійно фіксується при установці.Завдяки використанню алюмін..
1116.50 грн.
Цівка квадрейл CQR type AK-v1 для АК-74, АКМ, АКМС, АКС / Cerakote Forest Green Цівка квадрейл CQR type AK-v1 для АК-74, АКМ, АКМС, АКС / Cerakote Forest Green
Цівка типу квадрейл CQR type AK-v1 від української компанії «Крук» підходить для установки на АК-74, АКМ, АКМС, АКС. База кріплень з чотирма планками Picatinny (Пікатінні) призначена для установки стрілецького обвісу на автомати Калашнікова. Виготовлена з якісного катаного алюмінію. Складається з двох частин: цівки та накладки на газову трубку. За допомогою посиленої різьби на гвинтах база кріплень з планками Picatinny (Пікатінні) надійно фіксується при установці.Завдяки використанню алюмінієвог..
1406.50 грн.
Приклад CTS sniper v-1 снайперський регульований зі щокою Приклад CTS sniper v-1 снайперський регульований зі щокою
Приклад снайперський регульований CTS sniper v-1 розроблений українською компанією «Крук» спеціально для високоточної стрільби, для напівавтоматичної зброї та гвинтівок із поздовжньо-ковзним затвором.Регулювання прикладу дозволяють будь-якому стрільцеві налаштувати приклад «під себе», вибрати найзручніше положення для стрільби. Приклад регулюється за довжиною, має регульовану висоту щоки та регульовану висоту потиличника. Матеріал прикладу: алюмінійМатеріал щоки: kydexВага: 618 г..
4350.00 грн.
Планка Picatinny коротка універсальна, 80 мм Планка Picatinny коротка універсальна, 80 мм
Стандартна коротка планка Picatinny (Пікатінні) для тюнингу стрілецької та страйкбольної зброї.Матеріал: алюміній 6063Покриття: анодуванняКолір: чорнийДовжина, мм: 80 ммВага, г: 22 г..
174.00 грн.
Планка Picatinny довга універсальна, 200 мм
Стандартна довга планка Picatinny (Пікатінні) для тюнингу стрілецької та страйкбольної зброї.Матеріал: алюміній 6063Покриття: анодуванняКолір: чорнийДовжина, мм: 200 ммВага, г: 66 г..
522.00 грн.
Ложе алюмінієве з цівкою для гвинтівки Мосіна Ложе алюмінієве з цівкою для гвинтівки Мосіна
Ложе з цівкою від української компанії «Крук» призначене для модернізації гвинтівки Мосіна. Це алюмінієве ложе з цівкою, на якій передбачені посадкові місця для планок Picatinny (Пікатінні). Особливістю ложа є стандартна різьба для трубкових прикладів, крім того, до нього підійде будь-який приклад від гвинтівок на базі AR.Матеріал ложа: алюміній 7021Матеріал цівки: алюмінійКолір покриття: сerakote..
13050.00 грн.
Кронштейн CMR type з планкою Picatinny для гвинтівки Мосіна // Cerakote (Graphit Black/Forest Green/Desert Sand) Кронштейн CMR type з планкою Picatinny для гвинтівки Мосіна // Cerakote (Graphit Black/Forest Green/Desert Sand)
Верхній кронштейн типу CMR з планкою Picatinny (Пікатінні) для встановлення оптики на гвинтівку Мосіна (Mosin-Nagant).Встановлюється на ствольну коробку за допомогою двох гвинтів.Матеріал: алюміній 7021Покриття: CerakoteКолір: Graphit Black / Forest Green / Desert SandВага, г: 97.6 г..
1450.00 грн.
Кронштейн CMR type з планкою Picatinny для гвинтівки Мосіна / basic anodizing Кронштейн CMR type з планкою Picatinny для гвинтівки Мосіна / basic anodizing
Верхній кронштейн типу CMR з планкою Picatinny (Пікатінні) для встановлення оптики на гвинтівку Мосіна (Mosin-Nagant).Встановлюється на ствольну коробку за допомогою двох гвинтів.Матеріал: алюміній 7021Покриття: basic anodizingВага, г: 97.6 г..
1450.00 грн.
Кріплення CMR type SVD-v1 для установки сошок Harris на СВД Кріплення CMR type SVD-v1 для установки сошок Harris на СВД
Кріплення CMR type SVD-v1 для установки сошок Harris на СВД (планок Picatinny немає). База для установки сошок Harris кріпиться на ствольну коробку, дозволяє надійно закріпити сошки, при цьому абсолютно не створює додаткового навантаження на ствол.Тип обробки: фрезеруваняПокриття: аноксКолір: чорнийМатеріал: алюміній 7021, стальДовжина, мм: 205 мм..
1879.20 грн.
Бічний кронштейн-перехідник CSM type SVD-v1 для гвинтівок на базі СВД Бічний кронштейн-перехідник CSM type SVD-v1 для гвинтівок на базі СВД
Бічний кронштейн-перехідник CSM type SVD-v1 з кріплення типу «ластівчин хвіст» на планку Picatinny призначений для установки оптики на СВД. Спеціалізований кронштейн з планкою Picatinny (Пікатінні) довжиною 220 мм та кутом нахилу планки 20 МОА ідеально підходить для установки будь-якої оптики, в тому числі, й важких нічних або тепловізійних прицілів. Розбирання гвинтівки не вимагає демонтажу кронштейна.Всі різьби: сталь в стальМатеріал: алюмінійПокриття: анодуванняДовжина планки, мм: 220 ммКут н..
1957.50 грн.
Бічний кронштейн-перехідник CSM type AK-v1 для карабінів на базі АК Бічний кронштейн-перехідник CSM type AK-v1 для карабінів на базі АК
Бічний кронштейн-перехідник CSM type AK-v1 з кріплення типу «ластівчин хвіст» на планку Picatinny (Пікатінні) для установки оптики на зброю на базі АК. Розбирання зброї не вимагає демонтажу кронштейна.Відстань від опорної площини до центру планки Пікатінні, мм: 18.6 ммВсі різьби: сталь в стальМатеріал: алюмінійПокриття: анодуванняДовжина планки, мм: 165 ммВага, г: 168 г..
1682.00 грн.