ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

McNett

Показати:
Сортування:
McNett

McNett


Камуфляжна самоклейка стрічка McNett Camo Form MultiCam Камуфляжна самоклейка стрічка McNett Camo Form MultiCam
Багатофункціональна самоклейка камуфляжна стрічка McNett Camo Form (MultiCam) призначена спеціально для маскування зброї та спорядження в польових умовах.Ідеально підходить для маскування зброї, будь то лук, мисливська рушниця або сучасний бойовий карабін. Враховуючи особливості цієї стрічки, закамуфлювати можна усе, що завгодно, будь то елементи одягу та спорядження, біноклі, оптичні та коліматорні приціли, магазини, ножі, ліхтарики та інші речі й аксесуари.Камуфляжна стрічка McNett Camo Form —..
1087.50 грн.
Камуфляжна самоклейка стрічка McNett Camo Form Digital Woodland (DW) Камуфляжна самоклейка стрічка McNett Camo Form Digital Woodland (DW)
Багатофункціональна самоклейка камуфляжна стрічка McNett Camo Form (Digital Woodland) призначена спеціально для маскування зброї та спорядження в польових умовах.Ідеально підходить для маскування зброї, будь то лук, мисливська рушниця або сучасний бойовий карабін. Враховуючи особливості цієї стрічки, закамуфлювати можна усе, що завгодно, будь то елементи одягу та спорядження, біноклі, оптичні та коліматорні приціли, магазини, ножі, ліхтарики та інші речі й аксесуари.Камуфляжна стрічка McNett Cam..
1087.50 грн.