ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Шмайсер

Україно-німецьке спільне підприємство «Шмайсер» було засновано 26 квітня 1994 року однією з ведучих збройових фірм Німеччини — фірмою «ЕРМА-ВЕРКЕ» (Дахау).

Назва «Шмайсер» пішла від імені головного конструктора фірми «ЕРМА» (Erfurt Maschinenbauen) Хуго Шмайсера, який працював у фірмі на початку 40-х років. Особливу популярність Хуго Шмайсер отримав за розробку автоматичної штурмової гвинтівки STG-44, а сама назва «шмайсcер» після Другої світової війни стала для зброї прозивною.

Спочатку базуючись у своєму виробництві на класичних виробах німецької фірми «ERMA-WERKE», підприємство УНСП «Шмайсер» продовжує використовувати німецьку технологію виробництва зброї, де для виробництва не функціональних деталей зброї використовується спеціально розроблений збройовий сплав ЦАМ.

Підприємство виготовляє відомі на збройовому ринку моделі спецзасобів активної оборони: пістолети й револьвери для відстрілу гумових куль марки АЕ (Alter Еgo), газові пістолети марки ПГШ, сигнальні пістолети ПСШ, а також лінійку маса-габаритних макетів цих виробів. З осені 2010 року на УНСП «Шмайсер» розпочато виробництво сталевих моделей пістолетів АЕ 790 і АЕ 10, а також нового пістолета під маркою ПШ 2.

Крім цього, підприємство «Шмайсер», силами свого конструкторського бюро розробило, запатентувало й запропонувало ринку якісні травматичні набої АЕ 9 мм, що завоювали велику популярність серед зброярів. З липня 2010 року під маркою АЕ на збройовий ринок вийшов вихолощений пістолетний AE X 9 mm та револьверний АЕ ХR 9 mm набій. Травматичний і вихолощений набій міцно закріпилися на збройовому ринку та продовжують користуватися попитом.

В даний час УНСП «Шмайсер» — збройове підприємство, що стабільно працює на вітчизняному ринку. В той самий час, модельний ряд і технологія виробництва зброї зазнає глобальних змін. В лінійку продукції, що випускається, включені нові види засобів спеціального та загальногромадянського призначення, зброї та боєприпасів, що розробляються конструкторським бюро підприємства.