ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Сошки

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA
Тактична рукоятка Fab Defense T-POD G2 FA входить до нової лінійки продукції Fab Defense та суміщає в собі тактичну рукоятку перенесення вогню, сошки для зброї та кронштейн для установки підствольного збройового ліхтаря або ЛЦУ (лазерного цілевказувача). Виріб кріпиться на зброї, що має нижню планку Вівера/Пікатінні (Weaver/Picatinny rail) на цівці.Пристрій дозволяє міцно та зручно утримувати зброю, зменшує втому, збільшує точність та зручність стрільби з різних положень. Збройовий ліхтар забезп..
4207.63 грн.
Сошки Harris Ultralight Bipods Series S Model BR з нахилом Сошки Harris Ultralight Bipods Series S Model BR з нахилом
Сошки Harris Bipod S-BR мають плавне регулювання та одне висувне коліно. Сошки серії S оснащені шарнірною базою, що має спеціальний натяг для усунення коливань від час прицілювання. Сама база забезпечує вирівнювання горизонту за віссю зброї для її адаптації під нерівну поверхню. База, що обертається, з однією ступінню свободи дозволяє звести до мінімуму бічне зміщення.Цільна та міцна база кріпиться під цівку або ствол гвинтівки на швидкознімну антабку за допомогою шурупу, не заважає використанню..
6241.50 грн.
Сошки Harris Ultralight Bipod 1А2-BRM Сошки Harris Ultralight Bipod 1А2-BRM
Сошки Harris відомі в усьому світі своєю простотою та надійністю. Поєднання розжареної сталі та легкого алюмінієвого сплаву забезпечує сошкам легку вагу, а наконечники ніжок виконані з каучуку.Телескопічні сошки Harris 1A2-BRM (HBRM) мають фіксовану базу для установки на стандартний антабочний гвинт. Також на сошках передбачено кріплення для установки антабки під ремінь. Цільна, міцна й нерухома база кріпиться під цівку або ствол гвинтівки на швидко-знімну антабку, не заважає використанню погонн..
4360.50 грн.
Кріплення Fab Defense HBA на Пікатінні для сошек Harris / Harris Bipod Picattiny Adapter Кріплення Fab Defense HBA на Пікатінні для сошек Harris / Harris Bipod Picattiny Adapter
Кріплення Fab Defense HBA на планку Пікатінні для сошек Харріс (Harris Bipod Picattiny Adapter) — адаптер-перехідник, який дозволяє встановити сошки Harris на зброю з нижніми планками Пікатінні/Вівера (Picatinny/Weaver). Виготовлений з композитного полімеру. Легка та швидка установка не вимагає спеціальних навичок. ..
1083.00 грн.
Кріплення CMR type SVD-v1 для установки сошок Harris на СВД Кріплення CMR type SVD-v1 для установки сошок Harris на СВД
Кріплення CMR type SVD-v1 для установки сошок Harris на СВД (планок Picatinny немає). База для установки сошок Harris кріпиться на ствольну коробку, дозволяє надійно закріпити сошки, при цьому абсолютно не створює додаткового навантаження на ствол.Тип обробки: фрезеруваняПокриття: аноксКолір: чорнийМатеріал: алюміній 7021, стальДовжина, мм: 205 мм..
1846.80 грн.

Сошки