ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Цівка тактична МЕ-Україна для АК

Цівка тактична МЕ-Україна для АК
Закінчується 3000.00 3000.00 грн.
Виробник: ME (Military Equipment)
Наявність: Закінчується
Модель: 000003097
Знижки постійним клієнтам і учасникам стрілецького клубу!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Доставка товарів по всій Україні!

Тактична цівка для АК виробництва Мilitary Еquipment (Україна) встановлюється замість штатної цівки, складається з двох частин і стягується чотирма болтами. Не заважає використанню механічних прицільних пристосувань, але дозволяє встановлювати на АК різні додаткові аксесуари та пристосування: оптичні та коліматорні приціли, ЛЦВ, ліхтарі, рукоятки перенесення вогню та багато іншого. 

Цівка МЕ-Україна оснащена планкою Пікатінні в верхній частині, а також має систему кріплення Key Mode, що дозволяє за необхідності встановлювати на неї додаткові планки для кріплення аксесуарів і тактичних пристосувань.

Високоміцна конструкція виготовлена з авіаційного алюмінію, який забезпечує довговічну службу виробу та виключає теплові деформації та вигини навіть у найжорсткіших умовах експлуатації. Установка проста, не вимагає навичок зброяра.
Магазин
Виробник ME (Military Equipment)
Країна виробник Україна
Аксесуари та комплектуючі
Матеріал алюміній
Вага 185 г
Додаткова інформація Комплект складається з двох частин: цівка і накладка на газовідвідну трубку. Встановлюється замість штатної цівки та стягується чотирма болтами. Інтегрована планка Пікатінні згори для установки коліматорного прицілу. Система Key Mode для установки додаткових планок Пікатінні. Матеріал: авіаційний алюміній Колір: чорний

Написати відгукТовари, які можуть бути Вам цікаві