ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Ножі та інструмент

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Виберіть підкатегорію
Тактична лопата Kyson KS-843 Тактична лопата Kyson KS-843
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-843 — це корисний багатофункціональний інструмент, який повною мірою оцінять справжні шукачі пригод. Це відмінний вибір для походів, для автомобілістів і просто для побуту.В комплект тактичної лопати Kyson KS-843 входить велика кількість пристосувань, які крім господарсько-побутового використання також розраховані на застосування в екстремальних, жорстких умовах дикої природи. Цілком можливо, що ви відкриєте для себе нове практичне застосування тих аб..
5907.00 грн.
Тактична лопата Kyson KS-817 Тактична лопата Kyson KS-817
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-817 — це корисний багатофункціональний інструмент, який стане незамінним атрибутом як для автомобілістів, так і в побуті. З цієї лопатою не страшні будь-які труднощі. Тактична лопата Kyson KS-817 спеціально розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, що не мислять свого життя без пригод.Легка та компактна складна лопата Kyson KS-817 — це довговічний міцний інструмент заводської збірки з якісних високотехнологічних матеріалів: сегменти ру..
2068.00 грн.
Тактична лопата Kyson KS-816 Тактична лопата Kyson KS-816
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-816 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і..
801.00 грн.
Тактична лопата Kyson KS-805 Тактична лопата Kyson KS-805
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-805 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 85 і..
1346.00 грн.
Тактична лопата Kyson KS-804 Тактична лопата Kyson KS-804
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-804 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і..
1529.00 грн.
Тактична лопата Kyson KS-803 Тактична лопата Kyson KS-803
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-803 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і..
2750.00 грн.
Тактична лопата Kyson KS-802 Тактична лопата Kyson KS-802
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-802 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і..
3984.00 грн.
Тактична лопата Kyson KS-801 Тактична лопата Kyson KS-801
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-801 — це корисний багатофункціональний інструмент, який повною мірою оцінять справжні шукачі пригод. Це відмінний вибір для походів, для автомобілістів і просто для побуту.В комплект тактичної лопати Kyson KS-801 входить велика кількість пристосувань, які крім господарсько-побутового використання також розраховані на застосування в екстремальних, жорстких умовах дикої природи. Цілком можливо, що ви відкриєте для себе нове практичне застосування тих аб..
4352.00 грн.
Тактична зимова лопата Kyson KS-840 Тактична зимова лопата Kyson KS-840
Зимова лопата Kyson KS-840 стане для вас незамінним помічником під час снігопадів, як для побуту, так і в автомобілі.Полотно лопати Kyson KS-840 виготовлено з високовуглецевої сталі та має комбінований тип заточки. Складана конструкція тулейки лопати дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і 180 градусів відносно рукоятки та фіксуватися в цих положеннях. Ця особливість дозволяє використовувати лопату в різних екстремальних умовах.Основа рукоятки виготовлена зі сплаву алюмінію, а на самій..
1989.00 грн.
Пила туристична ланцюгова Kyson KS-810s Пила туристична ланцюгова Kyson KS-810s
Компактна туристична ланцюгова пила Kyson KS-810s стане вашим надійним помічником під час виїздів на природу, в походах. Відмінно підійде для туристів, рибалок, мисливців, садівників, автомобілістів. Ідеальна для виживання в екстремальних умовах. Можна використовувати як удвох, так і одній людині.Туристична пила Kyson KS-810s призначена для розпилу деревини (хвойних і листяних порід). Дуже компактна, міститься в кишеню і має зручний чохол.Матеріал: стальЗагальна довжина, мм: 980 ммДовжина ріжучо..
320.00 грн.
Пила туристична ланцюгова Kyson KS-810 Пила туристична ланцюгова Kyson KS-810
Компактна туристична ланцюгова пила Kyson KS-810 стане вашим надійним помічником під час виїздів на природу, в походах. Відмінно підійде для туристів, рибалок, мисливців, садівників, автомобілістів. Ідеальна для виживання в екстремальних умовах. Можна використовувати як удвох, так і одній людині.Туристична пила Kyson KS-810 призначена для розпилу деревини (хвойних і листяних порід). Дуже компактна, міститься в кишеню і має зручний чохол.Матеріал: стальЗагальна довжина, мм: 820 ммДовжина ріжучої ..
295.00 грн.
Ніж складаний SKIF Plus Worker / black Ніж складаний SKIF Plus Worker / black
Складаний ніж SKIF Plus Worker відмінно підійде для виконання будь-яких повсякденних завдань. Завдяки оригінальній формі клинка, ніж витримує силовим різ. Накладки на рукоятку виготовлені з алюмінія. Клинок виготовлений з хромістої сталі 3Cr13MoV (твердість 54-56 HRC за шкалою Роквела), з фінішним чорним матовим покриттям, яке додатково захищає лезо від корозії та пошкоджень. Пряма ріжуча кромка має рівні спуски. Ніж миттєво відкривається за допомогою системи Assist або двобічного шпенька. ..
222.00 грн.
Ніж складаний SKIF Plus Tactic / orange Ніж складаний SKIF Plus Tactic / orange
Складаний ніж SKIF Plus Tactic Orange відмінно підійде для виконання будь-яких робіт. Це довгий, легкий ніж із гострою та агресивною заточкою, який може миттєво відкриватися однією рукою. Клинок виготовлений з хромістої сталі 3Cr13MoV (твердість 54-56 HRC за шкалою Роквел), покриття чорне матове Black Stonewash. Комбінована ріжуча кромка з тонким зведенням довзоляє ефективно різати, а зубчаста серейторна частина - розривати міцні матеріали. Ніж миттєво відкривається однією рукою за допомогою флі..
239.00 грн.
Ніж складаний SKIF Hamster / olive green Ніж складаний SKIF Hamster / olive green
Складаний ніж SKIF Hamster — це надійний багатофункціональний ніж для повсякденного використання, з товстим профілем і зручною рукояткою. Ніж відмінно підійде для великого спектра різних робіт.Клинок ножа SKIF Hamster виготовлений з високохромістої сталі 8Cr14MoV (твердість 57-58 HRC за шкалою Роквел), має фінішну матуючу обробку дрібними піщинками Stonewash. Форма леза у ножа універсальна — Drop-Point, з гладкою подовженою ріжучою кромкою та невеликою фальш-гранню, що поступово сходить до гостр..
393.00 грн.
Ніж складаний Ontario Rat Folder Model 1 Ніж складаний Ontario Rat Folder Model 1
Складаний ніж Ontario Rat Folder Model 1 — це відомий мініатюрний складаний ніж, який в своєму класі відрізняється відносно низькою ціною за високої якості. Невеликий розмір дозволяє віднести цей ніж до категорії кишенькових складаних ножів. Цей тактичний ніж підійде туристам, мисливцям і рибалкам, а також стане в нагоді в будь-яких ситуаціях.Клинок Ontario Rat має клиноподібну форму та виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AUS-8, яка, завдяки рівню термообробки, є практично найкращою н..
1710.00 грн.
Ножі та інструмент
Ножі та інструмент