ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Прилади нічного бачення

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Приціл нічного бачення Armasight Vampire 3x CORE Приціл нічного бачення Armasight Vampire 3x CORE
Приціл нічного бачення Armasight Vampire 3x CORE розроблений із застосуванням новітньої технології CORE (Ceramic Optical Ruggedized Engine), яка дозволяє перевищувати роздільну здатність приладів 1-го покоління вдвічі та забезпечує більш чітке зображення. Технологія CORE пропонує «кращу в своєму класі» роздільну здатність – до 70 пл/мм і підвищену до 400 мкм/лм чутливість фотокатода. Це забезпечує якість зображення, здатну скласти конкуренцію приладам 2-го покоління навіть у складних умовах розс..
30089.00 грн.
Приціл нічного бачення Armasight Nemesis 4x QSi (чорно-білий) Приціл нічного бачення Armasight Nemesis 4x QSi (чорно-білий)
Приціл нічного бачення Armasight Nemesis 4x QSi є чудовим вибором для середніх відстаней, коли поле зору важливіше за наближення цілі, — приціли нічного бачення Armasight серії Nemesis 4X забезпечують виключно правильний баланс цих двох складових.ПНБ Armasight Nemesis 4X ідеально підходить для мисливців за хижаками, тактичних стрільців або будь-кого, кому потрібен компактний приціл нічного бачення для середньої дальності.Лінзи ПНБ Armasight Nemesis 4X мають багатошарове просвітлене покриття. ПНБ..
65918.00 грн.
Приціл нічного бачення Armasight Nemesis 4x IDi (зелений) Приціл нічного бачення Armasight Nemesis 4x IDi (зелений)
Приціл нічного бачення Armasight Nemesis 4x IDi є чудовим вибором для середніх відстаней, коли поле зору важливіше за наближення цілі, — приціли нічного бачення Armasight серії Nemesis 4X забезпечують виключно правильний баланс цих двох складових.ПНБ Armasight Nemesis 4X ідеально підходить для мисливців за хижаками, тактичних стрільців або будь-кого, кому потрібен компактний приціл нічного бачення для середньої дальності.Лінзи ПНБ Armasight Nemesis 4X мають багатошарове просвітлене покриття. ПНБ..
63102.00 грн.
Приціл нічного бачення (ПНБ) Yukon Sentinel 3х60L (Weaver)
Приціл нічного бачення Yukon Sentinel 3х60L призначений для установки на нарізну зброю з дульною енергією не більше 3700 Дж.Приціл виготовлений на базі ЕОП 1-го покоління. Високоточна оптика з 3-кратним збільшенням та світлосильним 60-мм об'єктивом (з внутрішнім фокусуванням) дає можливість спостерігати та вести прицільну стрільбу як у сутінках, так і в темний час.Приціли Yukon Sentinel поставляються з різними типами кріплення: Weaver — для установки прицілу на мисливську зброю, обладн..
15583.00 грн.
Приціл нічного бачення (ПНБ) Yukon Sentinel 2.5х50L (Weaver Long)
Приціл нічного бачення (ПНБ) Yukon Sentinel 2.5х50L (Weaver Long) призначений для використання під час нічного полювання. Світлосильний об'єктив прицілу діаметром 50 мм має вбудований механізм фокусування (з фіксованим положенням на позначці 100 м). Кратність складає 2.5х. Оптичні параметри прицілу дозволяють отримувати чітке зображення цілей на будь-якому віддаленні від мисливця в межах робочої дистанції.Приціли Yukon Sentinel поставляються з кріпленням Weaver — для установки на ..
14979.00 грн.
Приціл нічний цифровий Armasight Drone Pro 10x70 Приціл нічний цифровий Armasight Drone Pro 10x70
Нічний цифровий приціл Armasight Drone Pro 10x70 являє собою портативний ергономічний пристрій зі зручним кріпленням на будь-яку зброю, обладнану планкою Weaver/Picatinny, навіть потужну. Це один з найсучасніших приладів у своєму класі.Приціл Armasight Drone Pro чутливий до ближнього інфрачервоного діапазону світла та до видимого світла. Система візуалізації Highsensitivity CCD прицілу Drone PRO має високу продуктивність та забезпечує виявлення та розпізнавання цілі в будь-який час доби та ..
53434.00 грн.
Комплект нічного бачення (ПНБ) Yukon Spartan NVMT 5 3x42 Комплект нічного бачення (ПНБ) Yukon Spartan NVMT 5 3x42
Комплект нічного бачення NVMT Spartan 5 — це поєднання монокуляру Spartan 3х42, окуляру NVMT, системи кріплення на зброї типу Weaver і прицільного пристосування (ЛЦВ), яке перетворює монокуляр у приціл нічного бачення. В якості прицільної мітки використовується точка лазерного цілевказувача. ЛЦВ може використовуватися незалежно від приладу нічного бачення у денний час.Прилад призначений для полювання, охоронної діяльності, нічного орієнтування, в геології, спелеології, для інших цілей, пов'язани..
9060.00 грн.

Прилади нічного бачення