ПН-НД: 11:00-20:00

(099) 320 23 90 - Магазин
(068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Розпродаж

Показати:
Сортування:
Розпродаж
Набір аварійна капсула EDC Gear Набір аварійна капсула EDC Gear
Аварійна капсула EDC Gear — компактний набір в міцному корпусі з ударостійкого анодованого алюмінієвого сплаву. Контейнер-тубус вологозахищений і не пропускає воду. І хоча назвати капсулу «набором для виживання» можна лише умовно, вона може також стати в нагоді туристам, мисливцям тощо.До заводської комплектації аварійної капсули EDC Gear входять: сірники, набір для шиття (голка, нитки кількох кольорів, булавка), вата (можна використовувати, як трут для розпалювання вогню) і кілька інших дрібнич..
302.50 грн.
Розпродаж
Контейнер водонепроникний Outdoor EDC Контейнер водонепроникний Outdoor EDC
Контейнер Outdoor EDC — портативна водонепроникна капсула, необхідний предмет в наборі для виживання, також стане в нагоді туристам і мисливцям. Призначений для зберігання дрібних предметів, ліків, сірників та інш.Контейнер виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву 6061. На кришці контейнера Outdoor EDC передбачена високоміцна «на розрив» петля для кріплення на лямку або карабін.Колір контейнера: чорнийВнутрішній розмір контейнера: 80х25 ммЗовнішній розмір контейнера: 96x30 мм..
137.50 грн.
Тактична ручка LAIX B1 Тактична ручка LAIX B1
Тактична ручка LAIX B1 має міцний металевий корпус, що перетворює її на нелетальний засіб самооборони – куботан. Також тактичну ручку може знадобитися вам у критичній ситуації, коли потрібен металевий міцний предмет, наприклад, щоб розбити скло у перевернутому після ДТП автомобілі та вибратися назовні.Корпус тактичної ручки LAIX B1 циліндричної форми, виготовлений з анодованого алюмінію, з поперечними проточками на першій третині довжини та біля пишучого вузла. Тактична ручка B1 закручується гла..
275.00 грн.
Розпродаж
Розпродаж