ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Розпродаж

Показати:
Сортування:
Тактична ручка LAIX B1 Тактична ручка LAIX B1
Тактична ручка LAIX B1 має міцний металевий корпус, що перетворює її на нелетальний засіб самооборони – куботан. Також тактичну ручку може знадобитися вам у критичній ситуації, коли потрібен металевий міцний предмет, наприклад, щоб розбити скло у перевернутому після ДТП автомобілі та вибратися назовні.Корпус тактичної ручки LAIX B1 циліндричної форми, виготовлений з анодованого алюмінію, з поперечними проточками на першій третині довжини та біля пишучого вузла. Тактична ручка B1 закручується гла..
280.00 грн.
Розпродаж
Набір аварійна капсула EDC Gear Набір аварійна капсула EDC Gear
Аварійна капсула EDC Gear — компактний набір в міцному корпусі з ударостійкого анодованого алюмінієвого сплаву. Контейнер-тубус вологозахищений і не пропускає воду. І хоча назвати капсулу «набором для виживання» можна лише умовно, вона може також стати в нагоді туристам, мисливцям тощо.До заводської комплектації аварійної капсули EDC Gear входять: сірники, набір для шиття (голка, нитки кількох кольорів, булавка), вата (можна використовувати, як трут для розпалювання вогню) і кілька інших дрібнич..
308.00 грн.
Розпродаж
Контейнер водонепроникний Outdoor EDC Контейнер водонепроникний Outdoor EDC
Контейнер Outdoor EDC — портативна водонепроникна капсула, необхідний предмет в наборі для виживання, також стане в нагоді туристам і мисливцям. Призначений для зберігання дрібних предметів, ліків, сірників та інш.Контейнер виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву 6061. На кришці контейнера Outdoor EDC передбачена високоміцна «на розрив» петля для кріплення на лямку або карабін.Колір контейнера: чорнийВнутрішній розмір контейнера: 80х25 ммЗовнішній розмір контейнера: 96x30 мм..
140.00 грн.
Розпродаж
Розпродаж