ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Бронежилети та бронеплити

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Жилет (плитоноска) Concealable Plate Carrier CPC, розмір S Жилет (плитоноска) Concealable Plate Carrier CPC, розмір S
Жилет CPC™ Concealable Plate Carrier — це легкий і зручний жилет від українського виробника «Українська Броня». В поєднанні з бронеплитами «Українська Броня» забезпечує найкращий балістичний захист, при цьому залишається прихованим під верхнім одягом або навіть від футболкою/сорочкою. В жилет CPC™ можна встановлювати жорсткі бронеплити SAPI/ESAPI (будь-якого розміру) або МБЗ (м'який балістичний захист). Жилет CPC™ допомагає сховатися у натовпі, залишаючись при цьому повністю захищеним.Бронежилет..
0.00 грн.
Бронеплита НВМПЕ (UHMWPE), клас захисту 3 ДСТУ (III по NIJ) Бронеплита НВМПЕ (UHMWPE), клас захисту 3 ДСТУ (III по NIJ)
Бронеплита НВМПЕ (UHMWPE), 3 клас захисту, розмір S.Плита НВМПЕ відрізняється від керамічної майже всім, адже поліетиленова плита має зовсім іншу структуру. Бронеплити, виготовлені з НВМПЕ (надвисокомодульний поліетилен), мають кілька основних переваг:1. Форма плити — 3D multi curved — плита вигнута у двох площинах, що дозволяє зручно розмістити її на грудях. Більше не потрібно опускати плиту на «живіт», щоб вона не заважала вам зводити руки та працювати нормально, тепер ви зможете носити плиту ..
0.00 грн.
Бронежилет Velcro, розмір М, клас захисту 2 ДСТУ (IIIA) Бронежилет Velcro, розмір М, клас захисту 2 ДСТУ (IIIA)
Бронежилет Velcro (розмір М, клас захисту 2 ДСТУ (IIIA of NIJ) — це універсальний бронежилет, розроблений саме з урахуванням потреб бійців для повсякденного носіння. Бронежилет - один з найважливіших елементів спорядження сучасного бійця, призначений для захисту від уражень вогнепальної, холодної зброї, уламків, тощо. Тому до його вибору потрібно підходити з усією відповідальністю, враховуючи специфіку та особливості діяльності.Всі елементи даної моделі кріпляться між собою за допомогою лип..
0.00 грн.