ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Бронежилети та бронеплити

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Жилет (плитоноска) Plate Carrier Hidden Type, розмір S Жилет (плитоноска) Plate Carrier Hidden Type, розмір S
Жилет (плитоноска) Plate Carrier Hidden Type, розмір S.Бронежилет - один з найважливіших елементів спорядження сучасного бійця, призначений для захисту від уражень вогнепальної, холодної зброї, уламків, тощо. Тому до його вибору потрібно підходити з усією відповідальністю, враховуючи специфіку та особливості діяльності.Жилет (плитоноска) Plate Carrier Hidden Type — це виріб компанії «Українська Броня», призначений для прихованого носіння. Якщо ви вважаєте рівень захисту вашого бронежилету прихов..
511.97 грн.
Бронеплита НВМПЕ (UHMWPE), клас захисту 3 ДСТУ (III по NIJ) Бронеплита НВМПЕ (UHMWPE), клас захисту 3 ДСТУ (III по NIJ)
Бронеплита НВМПЕ (UHMWPE), 3 клас захисту, розмір S.Плита НВМПЕ відрізняється від керамічної майже всім, адже поліетиленова плита має зовсім іншу структуру. Бронеплити, виготовлені з НВМПЕ (надвисокомодульний поліетилен), мають кілька основних переваг:1. Форма плити — 3D multi curved — плита вигнута у двох площинах, що дозволяє зручно розмістити її на грудях. Більше не потрібно опускати плиту на «живіт», щоб вона не заважала вам зводити руки та працювати нормально, тепер ви зможете носити плиту ..
3872.89 грн.
Бронежилет Тweed Black, розмір XL, клас захисту 1 ДСТУ (IIIA) Бронежилет Тweed Black, розмір XL, клас захисту 1 ДСТУ (IIIA)
Бронежилет Тweed Black (розмір XL, клас захисту 1 ДСТУ, IIIA по NIJ) — відрізняється від решти моделей тим, що вдягається не через голову, а, як звичайна куртка, через руки. Подібне рішення значно підвищує комфорт від носіння та швидкість при вдяганні/зніманні.Бронежилет - один з найважливіших елементів спорядження сучасного бійця, призначений для захисту від уражень вогнепальної, холодної зброї, уламків, тощо. Тому до його вибору потрібно підходити з усією відповідальністю, враховуючи специфіку..
11551.31 грн.
Бронежилет Velcro, розмір М, клас захисту 2 ДСТУ (IIIA) Бронежилет Velcro, розмір М, клас захисту 2 ДСТУ (IIIA)
Бронежилет Velcro (розмір М, клас захисту 2 ДСТУ (IIIA of NIJ) — це універсальний бронежилет, розроблений саме з урахуванням потреб бійців для повсякденного носіння. Бронежилет - один з найважливіших елементів спорядження сучасного бійця, призначений для захисту від уражень вогнепальної, холодної зброї, уламків, тощо. Тому до його вибору потрібно підходити з усією відповідальністю, враховуючи специфіку та особливості діяльності.Всі елементи даної моделі кріпляться між собою за допомогою лип..
9036.06 грн.
Бронежилет UBT, розмір XL, клас захисту 2 ДСТУ (IIIA)
Бронежилет UBT, розмір XL, клас захисту 2 ДСТУ (IIIA по NIJ).Бронежилет - один з найважливіших елементів спорядження сучасного бійця, призначений для захисту від уражень вогнепальної, холодної зброї, уламків, тощо. Тому до його вибору потрібно підходити з усією відповідальністю, враховуючи специфіку та особливості діяльності. Всі елементи цієї моделі кріпляться між собою за допомогою липучок. Таке конструкторське рішення дозволяє підлаштувати жилет максимально комфортно для людини будь-якої..
13649.95 грн.