ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Активна протишумова гарнітура 3M Peltor ComTac XPI Headset, зелена

Активна протишумова гарнітура 3M Peltor ComTac XPI Headset, зелена
Закінчується 19364.40 19364.40 грн.
Виробник: 3M Peltor
Наявність: Закінчується
Модель: CONSF8815
Знижки постійним клієнтам і учасникам стрілецького клубу!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Доставка товарів по всій Україні!

Активна гарнітура 3M Peltor ComTac XPI Headset з електронним зниженням рівня шумів замінила популярну модель активних навушників ComTac XP. Активна гарнітура ComTac XPI — це навушники для захисту органів слуху з функцією активного захисту слуху та посилення слабких звуків у стерео режимі. Характерною особливістю гарнітур серії XPI є звуковий ефект 3D-позиціонування: у навушниках чітко чутно напрямок надходження звуків (спереду, ззаду або збоку).

Навушники ComTac XPI розроблені спеціально для професіоналів, мають функцію підключення до радіостанції через адаптери FLXXXX за допомогою роз'єму J11 (Nexus120) на посиленому кевларовому кабелі. Мають підвищену надійність, випробувані відповідно до воєнних стандартів. Низько-профільні чашки навушників розраховані на носіння під більшістю моделей касок.

В гарнитурі ComTac XPI також передбачений захист електронних блоків від зовнішніх впливів. Незалежні функції зовнішнього радіозв'язку і активного захисту забезпечують максимальну надійність та гнучкість в роботі. Зовнішній радіоканал має пріоритет і буде передаватися навіть у випадку вимикання навушників або відключення живлення. Автоматичне вимикання навушників відбувається через 2 години бездії (за одну хвилину перед вимкненням кожні 15 секунд подаватиметься звуковий сигнал). Час роботи комплекту батарей — до 500 годин, залежно від зовнішньої температури (за 5 хвилин до повного вимкнення батарей подається звуковий сигнал).

Кілька режимів дозволяють налаштовувати навушники «під себе»: режим балансу (дозволяє регулювати баланс між лівим і правим навушниками), режим еквалайзера (для регулювання та приглушення високих або низьких частот), режим часу відключення (дозволяє вказувати час, після закінчення якого тактична функція активується повторно).

Навушники ComTac XPI поставляються з оголів'ям з високоякісної сталі та гнучким мікрофоном на комутаційному кабелі J11, у вологозахищеному корпусі.

Характеристики:
- функція активного захисту у стереофонічному режимі;
- конфігураційне меню з голосовими підказками;
- подвійне дублювання всіх функцій електронних схем;
- сигналізація про низький рівень заряду батарей;
- джерело живлення: дві батареї AAA 1.5 V (входять в комплект).

Показники протишумової ефективності:

SNR: 28 дБ
H (високі): 39 дБ (з берушами)
M (середні): 25 дБ
L (низькі): 16 дБ

Температура експлуатації: -40°C — +55°C
Вага, г: 335 г

Виробник: 3M Peltor
Країна-виробник: США

Магазин
Виробник 3M Peltor
Країна виробник США

Написати відгукТовари, які можуть бути Вам цікаві