ПН-ПТ: 11:00-20:00
СБ-НД: 10:00-21:00

38 099 320 2390 Магазин
38 068 881 3632 Тир (Viber)

Кошик порожній!

Гвинтівка пневматична BSA Lightning XL 4.5 мм

Гвинтівка пневматична BSA Lightning XL 4.5 мм
Закінчується 8645.00 8645.00 грн.
Виробник: BSA Guns
Наявність: Закінчується
Модель: 000004089
Знижки постійним клієнтам і учасникам стрілецького клубу!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Доставка товарів по всій Україні!

Пневматична гвинтівка BSA Lightning XL 4.5 мм — це пружинно-поршнева пневматична гвинтівка від британського виробника BSA, яка поєднує в собі високу бойову ефективність, надійність та відмінну ергономіку. У гвинтівках пружинно-поршневого типу збільшення тиску повітря для прискорення снаряду досягається за рахунок використання енергії стиснутої пружини.

Пневматична гвинтівка BSA Lightning XL поєднала в собі все найкраще від моделей BSA Supersport та BSA Lightning, але ще й отримала кілька удосконалень. Сталевий нарізний ствол гвинтівки був скорочений до 37 мм та обладнаний саунд-модератором на всю довжину ствола, що робить процес стрільби більш комфортним. Також модель Lightning XL відрізняє більш витончене ложе.

Магазин гвинтівки вміщує одну сталеву кулю, яка розвиває початкову швидкість 310 м/с. Дульна енергія гвинтівки — 20 Дж. Регульований двоступінчастий спусковий гачок забезпечує контроль над кожним пострілом.

Приклад гвинтівки BSA Lightning XL типу Монте-Карло має вентильований гумовий потиличник, що дозволяє досягти комфортного контакту з плечем стрільця, а рельєфні поверхні забезпечують краще утримування гвинтівки. 

Гвинтівка не має власних відкритих прицільних пристосувань, вона обладнана посадковою планкою для оптичного прицілу Maxi-Grip з патентованою системою поглинання віддачі, яка робить експлуатацію гвинтівки комфортною та приємною. 

Магазин
Виробник BSA Guns
Країна виробник Великобританія
Оружие
Модель Lightning XL
Клас зброї пневматична
Тип зброї пружинно-поршнева
Калібр 4.5 мм
Довжина ствола 14.5" (370 мм)
Тип УСМ двоступінчастий,регульований
Матеріал приклада / рукоятки бук
Місткість магазина 1
Прицільні пристосування немає
Загальна довжина 950 мм
Вага 3 кг
Додаткова інформація Пружинно-поршнева пневматика, однозарядна. Ствол сталевий, нарызний, с саунд-модератором на всю довжину ствола. Регульований двоступінчастий спуск. Приклад типу Монте-Карло з вентильованим гумовим потиличником. Посадкова планка для оптичного прицілу Maxi-Grip.
Оружие Пневматическое
Дульна енергія (не більше) 20 Дж
Початкова швидкість, м/с 310 м/с

Написати відгукТовари, які можуть бути Вам цікаві