ПН-ПТ: 11:00-20:00
СБ-НД: 10:00-21:00

38 099 320 2390 Магазин
38 068 881 3632 Тир (Viber)

Кошик порожній!

Доставка і оплата

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ:

Доставка по Києву здійснюється «Новою Поштою» згідно тарифів перевізника. При сумі замовлення вище 4000 грн. — доставка за рахунок відправника.

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ:

Відправлення товару можливе після 100% передоплати товару або післяплатою. Відправлення товару здійснюється «Новою Поштою» (відправлення іншими перевізниками оговорюється окремо) та оплачується згідно тарифів перевізника. Послуги перевізника з пересилання грошових коштів сплачує покупець.


ВАЖЛИВО!

Ми не відправляємо товари на тимчасово окуповані території України та АР Крим. Після передачі перевізнику посилки магазин не несе відповідальності за товар, що доставляється. Ми страхуємо вашу посилку, вказуючи мінімальну страхову вартість. Окремо, за запитом, ви можете повідомити менеджеру або написати в коментарях до замовлення, що вам необхідна страховка товару на повну суму вашої покупки.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Готівкою:

Оплата готівкою можлива в магазині «TacticA» за адресою: м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 7. Оплата здійснюється в національній валюті.

Оплата через банк:

Оплата через банк здійснюється після оформлення замовлення. Подібний тип оплати необхідно вказати в коментарях до вашого замовлення під час його оформлення, після чого ми надішлемо вам усі необхідні для оплати дані. 

ВАЖЛИВО!

Відповідно до Наказу №622 від 21.08.98 «Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів» — купівля певних категорій товарів вимагає фізичної наявності відповідних дозволів на придбання, зберігання, перевезення та використання цих товарів.

Виходячи з цього, покупка товарів, які потрапляють в ці категорії, можлива виключно в нашому магазині «TacticA» за адресою: м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 7, а саме:

  • Гладкоствольна зброя та боєприпаси до неї;
  • Нарізна зброя та боєприпаси до неї;
  • Основні частини зброї;
  • Матеріали для релоадінга боєприпасів;
  • Холодна зброя.

Придбання цих товарів можливо виключно в нашому магазині «TacticA» за адресою: м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 7.