ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Політика інформаційної безпеки

«TacticA» турбується про своїх клієнтів і захищає персональну інформацію, яку надають нам наші клієнти. Ця політика інформаційної безпеки регламентує використання персональної інформації, наданої клієнтами під час реєстрації на сайті tactica.kiev.ua.

1) Інформація, яку надає клієнт.

Для реєстрації на сайті збройового магазину «TacticA» клієнт надає наступну персональну інформацію: ПІБ, поштову адресу адресу електронної пошти, логін і пароль доступу до особистого кабінету на сайті.

2) Використання наданої клієнтом інформації.

Персональна інформація, надана клієнтом під час реєстрації на сайті «TacticA», може бути використана для:

  • створення та реєстрації особистого кабінету клієнта на веб-сайті;
  • визначення переможців у акціях і розіграшах, що проводить магазин «TacticA»;
  • оцінки та аналізу коректної роботи веб-сайту нашого магазина;
  • для виконання обов'язків перед замовником (клієнтом).

3) Гарантія конфіденційності персональної інформації клієнтів.

Збройовий магазин «TacticA» гарантує конфіденційність персональної інформації, отриманої від клієнта в процесі реєстрації на веб-сайті магазина, а також бере на себе зобов'язання про нерозголошення інформації, отриманої від зареєстрованого клієнта. Магазин залишає за собою право надавати інформацію про клієнта третім особам та/або агентам, які діють на підставі угоди, виключно для виконання зобов'язань перед клієнтом, що не вважається порушенням правил Політики інформаційної безпеки.

Також збройовий магазин «TacticA» залишає за собою право надання інформації про клієнта правоохоронним органам України в разі пред'явлення застосовних і обґрунтованих законодавчих вимог, що також не вважається порушенням правил Політики інформаційної безпеки сайту.

4) Збройовий магазин «TacticA» залишає за собою право застосування технології "cookies", які не включають конфіденційні дані та не надаютьсяпредоставляются третьим лицам.

5) Збройовий магазин «TacticA» має в своєму розпорядженні дані про ip-адресу зареєстрованого клієнта. Ці дані не можуть бути використані для встановлення особи клієнта.

6) Збройовий магазин «TacticA» не несе відповідальності за ті дані, які клієнт власноруч залишає на сайті у вільному доступі.

7) Збройовий магазин «TacticA» піклується про своєчасне інформування своїх клієнтів і надає зареєстрованим клієнтам послугу розсилки рекламно-інформаційних повідомлень про оновлення в асортименті нашого магазину та інш.

 

Пам'ятайте, мережеві шахраї не сплять! Щоб бути впевненим у збереженні своїх особистих даних:

  • в жодному разі не надавайте стороннім особам свої логін і пароль до сайту;
  • ігноруйте електронні листи з вимогами надати конфіденційні дані.