ПН-ПТ: 11:00-19:00
СБ-НД: 11:00-19:00

38 068 881 3632 Тир (Viber)
38 099 320 2390 Магазин

Кошик порожній!

Банкспецзахист

Показати:
Сортування:
Банкспецзахист

Банкспецзахист


Сейф пістолетний М-В03-13К Сейф пістолетний М-В03-13К
Пістолетний меблевий сейф М-В03-13К використовується для зберігання пістолета в квартирі, будинку або в офісі. Встановлюється всередині меблів, за бажанням можна прикріпити до полиці або задньої стінки меблів. Передбачено кріплення до підлоги анкерним болтом.Пістолетний меблевий сейф М-В03-13К може бути оснащений ключовим або електронно-кодовим замком. Встановлений ключовий сейфовий замок сувальдного типу з двома ригелями, також є можливість встановлення електронного кодового замка (під замовлен..
0 грн.
Сейф пістолетний М-В03-12КТ
Пістолетний меблевий сейф М-В03-12КТ використовується для зберігання пістолета в квартирі, будинку або в офісі. Встановлюється всередині меблів, за бажанням можна прикріпити до полиці або задньої стінки меблів. Передбачено кріплення до підлоги анкерним болтом.Пістолетний меблевий сейф М-В03-12КТ може бути оснащений ключовим або електронно-кодовим замком. Встановлений ключовий сейфовий замок сувальдного типу з двома ригелями, також є можливість встановлення електронного кодового замка (під замовл..
3000 грн.
Сейф пістолетний М-Б03-11К Сейф пістолетний М-Б03-11К
Пістолетний меблевий сейф М-Б03-11К використовується для зберігання пістолета в квартирі, будинку або в офісі. Встановлюється всередині меблів, за бажанням можна прикріпити до полиці або задньої стінки меблів. Передбачено кріплення до підлоги анкерним болтом.Пістолетний меблевий сейф М-Б03-11К може бути оснащений ключовим або електронно-кодовим замком. Встановлений ключовий сейфовий замок сувальдного типу з 2 ригелями.Зовнішні розміри, мм: 320х450х360 ммВнутрішні розміри, мм: 316х446х270 ммТовщи..
0 грн.
Сейф пістолетний М-А02-11 Сейф пістолетний М-А02-11
Пістолетний меблевий сейф М-А02-11 використовується для зберігання пістолета в квартирі, будинку або в офісі. Встановлюється всередині меблів, за бажанням можна прикріпити до полиці або задньої стінки меблів. Передбачене кріплення до підлоги анкерним болтом.Пістолетний меблевий сейф М-А02-11 може бути оснащений ключовим або електронно-кодовим замком.Зовнішні розміри, мм: 200х300х200 ммВнутрішні розміри, мм: 196х296х150 ммТовщина бокових стінок: 2 ммТовщина лицьової панелі: 4 ммКількість полиць: ..
0 грн.
Сейф збройовий З-Б14-51М Сейф збройовий З-Б14-51М
Мисливський сейф З-Б14-51М відповідає вимогам МВС України до сейфів збройових для зберігання зброї та боєприпасів.Сейф для зброї З-Б14-51М випускається з ключовим замком. За бажанням замовника в сейфі може бути встановлений кодовий замок: електронний або механічний. Сейф для рушниці обладнаний відсіком для набоїв, який також може бути використаний для зберігання пістолета. В сейфі можна зберігати як мисливську рушницю, так і нарізну зброю. Передбачені місця для зручного розміщення один..
0 грн.
Сейф збройовий З-Б14-31М/Потай Сейф збройовий З-Б14-31М/Потай
Мисливський сейф З-Б14-31М/Потай відповідає вимогам МВС України до сейфів збройових для зберігання зброї та боєприпасів.Сейф для зброї З-Б14-31М/Потай випускається з ключовим замком. За бажанням замовника в сейфі може бути встановлений кодовий замок: електронний або механічний. Сейф для рушниці обладнаний відсіком для набоїв, який також може бути використаний для зберігання пістолета. В сейфі можна зберігати як мисливську рушницю, так і нарізну зброю. Сейф збройовий З-Б14-31М/Потай роз..
0 грн.
Сейф збройовий З-Б14-31М Сейф збройовий З-Б14-31М
Мисливський сейф З-Б14-31М відповідає вимогам МВС України до сейфів збройових для зберігання зброї та боєприпасів.Сейф для зброї З-Б14-31М випускається з ключовим замком. За бажанням замовника в сейфі може бути встановлений кодовий замок: електронний або механічний. Сейф для рушниці обладнаний відсіком для набоїв, який також може бути використаний для зберігання пістолета. В сейфі можна зберігати як мисливську рушницю, так і нарізну зброю. Передбачені місця для зручного розміщення один..
0 грн.
Сейф збройовий З-Б14-31К Сейф збройовий З-Б14-31К
Мисливський сейф З-Б14-31К відповідає вимогам МВС України до сейфів збройових для зберігання зброї та боєприпасів.Сейф для зброї З-Б14-31К випускається з ключовим замком. За бажанням замовника в сейфі може бути встановлений кодовий замок: електронний або механічний. Сейф для рушниці обладнаний відсіком для набоїв, який також може бути використаний для зберігання пістолета. В сейфі можна зберігати як мисливську рушницю, так і нарізну зброю.В сейфі передбачені місця для зручного розміщення пе..
0 грн.
Сейф збройовий З-А14-11К Сейф збройовий З-А14-11К
Мисливський сейф З-А14-11К відповідає вимогам МВС України до сейфів збройових для зберігання зброї та боєприпасів.Сейф для зброї З-А14-11К випускається з ключовим замком. За бажанням замовника в сейфі може бути встановлений кодовий замок: електронний або механічний. Сейф для рушниці обладнаний відсіком для набоїв, який також може бути використаний для зберігання пістолета. В сейфі можна зберігати як мисливську рушницю, так і нарізну зброю.В сейфі передбачені місця для зручного розміщен..
0 грн.
Сейф збройовий З-А12-11К Сейф збройовий З-А12-11К
Мисливський сейф З-А12-11К відповідає вимогам МВС України до сейфів збройових для зберігання зброї та боєприпасів.Сейф для зброї З-А12-11К випускається з ключовим замком. Сейф для рушниці обладнаний відсіком для набоїв, який також може бути використаний для зберігання пістолета. В сейфі можна зберігати як мисливську рушницю, так і нарізну зброю.В сейфі передбачені місця для зручного розміщення певної кількості одиниць зброї (в залежності від моделі) з м'якими підставками під стволи на дверях та ..
0 грн.
Сейф збройовий З-А10-11К Сейф збройовий З-А10-11К
Мисливський сейф З-А10-11К відповідає вимогам МВС України до сейфів збройових для зберігання зброї та боєприпасів.Сейф для зброї З-А10-11К випускається з ключовим замком. За бажанням замовника в сейфі може бути встановлений кодовий замок: електронний або механічний. Сейф для рушниці обладнаний відсіком для набоїв, який також може бути використаний для зберігання пістолета. В сейфі можна зберігати як мисливську рушницю, так і нарізну зброю.В сейфі передбачені місця для зручного розміщення певної ..
0 грн.
Сейф збройовий «Патріот» Сейф збройовий «Патріот»
Збройовий сейф «Патріот» призначений для зберігання 4 одиниць зброї, документів і цінностей. Відмінні особливості цього VIP-сейфу: оригінальний дизайн, а також можливість компонування (на замовлення) корисного об'єму з урахуванням побажань замовника щодо вмісту сейфа. Кольорове рішення декоративного лакофарбового покриття посилює патріотичне й функціональне сприйняття виробу.В дизайні сейфа використовуються сталеві декоративні елементи й ковані вироби. На відміну від інших видів сейфів, елементи..
0 грн.
Сейф збройовий GLST.130.К Сейф збройовий GLST.130.К
Сейф для зброї GLST.130.К відповідає вимогам МВС України до сейфів для зберігання зброї та боєприпасів. Збройовий сейф обладнаний відсіком для зберігання набоїв. В залежності від габаритів зброї, в сейфі можна зберігати як мисливську, так і нарізну зброю.Збройовий сейф GLST.130.К випускається з ключовим замком GL. Рігельний механізм надійно блокує двері в горизонтальному й вертикальному напрямку.Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: 1298х418х239 ммКількість полиць: 3Касовий відсік: єМаксимальна висота ..
0 грн.