ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

FAB Defense

Показати:
Сортування:
FAB Defense

FAB Defense


Планка FAB Defense Picatinny 5 слотів на M-LOK, 59 мм Планка FAB Defense Picatinny 5 слотів на M-LOK, 59 мм
Планка FAB Defense MA-2 на 5 слотів призначена для установки на зброю додаткових аксесуарів (ліхтарі, ручки перенесення вогню, лазерні цілевказувачі тощо). Планка має округлу форму, без гострих кутів і країв.Виготовлена з полімерного композита, армованого скловолокном, здатна витримувати ударні навантаження. Встановлюється на базу M-LOK.Кількість слотів: 5Розміри, мм: 59х22х18 ммВага, г: 14 г..
520 грн.
 Антабка FAB Defense для страхувального ременя для Glock Gen4  Антабка FAB Defense для страхувального ременя для Glock Gen4
GSCA-4 - це легке і одночасно надійне кріплення страховочного ременя для четвертого покоління (Gen-4) пістолетів Glock 17, 19, 22, 23, 31, 32, 34, 35.Конструкція GSCA-4 дозволяє використовувати дане пристосування як модульне, що не вимагає внесення будь-яких конструктивних змін стандартизованої платформи Glock Gen-4 при встановленні і цільовому використанні кріплення на зброю...
560 грн.
Пістолетне руків'я FAB Defense AGF-43S тактичне складане для AR15 Пістолетне руків'я FAB Defense AGF-43S тактичне складане для AR15
Fab Defense AGF-43S - складане пістолетне руків'я для карабінів на базі AR-10 і AR-15.Руків'я можна скласти в положення назад натиснувши на кнопку збоку.Покращена ергономіка руків'я і текстурирована прогумована поверхня дозволяють надійно утримувати карабін навіть в погану погоду. В нижній частини руків'я є відсік для зберігання дрібних речей (пристосувань для чистки, запасних батарейок і т. д.)..
1850 грн.
Тактичне руків’я FAB Defense для ПМР
Fab Defence PM-G – унікальний аксесуар для пістолета Макарова.PM-G – являє собою ергономічну накладку, яка встановлюється замість "рідного" руків'я ПМ і забезпечує надійний хват в будь-яких екстремальних ситуаціях. До того ж, завдяки спеціальному напливу, повністю мінімізована ймовірність травмування затвором руки стрільця при неправильному утриманні пістолета.Головною ж особливістю PM-G є можливість вилучення магазина без допомоги другої руки. Викид магазина здійснюється спеціальною клавішею, я..
1890 грн.
Руків’я переднє FAB Defense Gradus на M-LOK. Black Руків’я переднє FAB Defense Gradus на M-LOK. Black
Руків'я переносу вогню Fab Defense Gradus - стрілецький аксесуар,який дозволить істотно підвищити кучність і ефективність.Зручна продумана конструкція запобігає втомі зап'ястя і забезпечує природне положення корпусу стрільця під час стрільби.Руків'я виготовлене з міцного монолітного полімерного композиту армованого скловолокном, а прогумоване покриття забезпечує чудове утримання в руці в будь-яких погодних умовах. Встановлюється руків'я на M-LOK і не вимагає додаткових умінь...
1380 грн.
Антабка Fab Defense QD SLS швидкознімна Антабка Fab Defense QD SLS швидкознімна
Швидкознімна антабка Fab Defense QD SLS для кріплення ременя на зброю. Кнопки достатньо глибоко утоплені всередині антабки, що виключає випадкове від'єднання від кріплення. Виготовлена зі сталі.Матеріал: стальРозміри (ДхШхВ), мм: 40х20х15 ммВага, г: 24 г..
575 грн.
Цілик складаний Fab Defense RBS / чорний Цілик складаний Fab Defense RBS / чорний
Цілик Fab Defence RBS — це низькопрофільний складаний цілик, який встановлюють на зброю на планку Picatinny (1913 MIL-STD). Цілик Fab Defense RBS можна використовувати як основне або допоміжне відкрите прицільне пристосування, з будь-якими стандартними мушками, наприклад, в комплекті зі складаною мушкою Fab Defense FBS.Для точного й швидкого прицілювання на різні дистанції та за умов різного освітлення на цілику передбачені два варіанти отворів: 1.5 мм та 3 мм. Налаштування здійснюєтьс..
2410 грн.
Цілик складаний Fab Defense RBS / пісок (tan) Цілик складаний Fab Defense RBS / пісок (tan)
Цілик Fab Defence RBS — це низькопрофільний складаний цілик, який встановлюють на зброю на планку Picatinny (1913 MIL-STD). Цілик Fab Defense RBS можна використовувати як основне або допоміжне відкрите прицільне пристосування, з будь-якими стандартними мушками, наприклад, в комплекті зі складаною мушкою Fab Defense FBS.Для точного й швидкого прицілювання на різні дистанції та за умов різного освітлення на цілику передбачені два варіанти отворів: 1.5 мм та 3 мм. Налаштування здійснюєтьс..
2330 грн.
Цівка полімерна Fab Defense VANGUARD для АК чорна Цівка полімерна Fab Defense VANGUARD для АК чорна
FAB Defense Vanguard M-LOK- це легка і якісна цівка для зброї на базі Сайги. Модель виготовлена з армованого скловолокном полімерного композиту. Завдяки продуманній ергономіці, цівка забезпечує зручне зчеплення, більший контроль зброєю, при цьому не викликаючи дискомфорт під час тривалого використання. Сама цівка обладнана системою кріплення 2-LOK.Окремої уваги заслуговує сама конструкція цівки, що передбачає спеціальну внутрішню панель, яка протидіє нагріванню цівки під час інтенсивної стрільби..
1680 грн.
Цівка полімерна Fab Defense Quad Rail для АК чорна Цівка полімерна Fab Defense Quad Rail для АК чорна
Тактична полімерна цівка Fab Defense Quad Rail для АК підходить для АК/АКМ/АК-74, карабінів Вулкан, Форт, Сайга. Дозволяє легко встановлювати на АК різноманітні додаткові аксесуари: сошки, ліхтарі, прицільні пристосування, рукоятки перенесення вогню, ЛЦВ та інш.Цівка оснащена чотирма планками Пікатінні (Picatinny 1913), які дозволяють максимально комфортно для стрільця розмістити додаткові аксесуари на зброї. Легка, але міцна цівка виготовлена з термостійкого посиленого полімерного сплаву, гарно..
2820 грн.
Тактичний упор передній Fab Defense VTS-M Тактичний упор передній Fab Defense VTS-M
Універсальний тактичний упор Fab Defense VTS-M (Versatile Tactical Support) дозволяє покращити надійність фіксації руки стрільця в одному положенні на цівці та, відповідно, утримання зброї. Сприяє збільшенню швидкості прицілювання. Покращує результати під час швидкого темпу стрільби в нестійких положеннях. Сприяє більш зручному прицілюванню під час стрільби на великі відстані. Зменшує втому стрільця. Кріпиться на зброї на системі M-LOK на цівку. Міцна, надійна, протиударна, легка та зносост..
1010 грн.
Складані цілик і мушка з нахилом 45 градусів Fab Defense FRBS Offset / пісок (tan) Складані цілик і мушка з нахилом 45 градусів Fab Defense FRBS Offset / пісок (tan)
Складані цілик і мушка FAB Defense FRBS OFFSET 45 призначені для установки під кутом 45 градусів, як допоміжні відкриті прицільні механічні пристосування. Встановлюються на планку Picatinny. Відмінно підходять для установки на карабіни AR-15 / М4 / М-16. Практичний дизайн із мінімальною кількістю частин, що виступають.Пружинний механізм відкриття. Регулювання здійснюється без жодних додаткових інструментів. Правосторонні.Два налаштування цілика (легко перемикається, миттєво обирається ..
4140 грн.
Руків’я пістолетне FAB Defense GRADUS FBV для AR15. Black Руків’я пістолетне FAB Defense GRADUS FBV для AR15. Black
Пістолетне руків'я FAB Defense Gradus FBV призначене для заміни штатного руків'я в карабінах на базі AR-15, тим самим забезпечуючи впевнене утримання зброї.Руків'я виготовлене з полімеру з текстурованою прогумованою фактурою. Завдяки продуманому дизайну, зусилля, прикладене для захоплення розподіляється рівномірно по поверхні. Зменшений на 15 градусів кут нахилу руків'я сприяє точній і ефективній стрільбі...
1020 грн.
Приклад Fab Defense GL-MAG з відсіком під магазин AR-15 + 10-зарядний магазин AR Приклад Fab Defense GL-MAG з відсіком під магазин AR-15 + 10-зарядний магазин AR
Приклад Fab Defense GL-MAG — телескопічний приклад із вбудованим відсіком під запасний 10-зарядний магазин калібру 5.56x45, призначений для установки на карабіни на базі AR-15/M4/M16.Приклад виготовлений з посиленого композитного полімеру (Mil Spec).Має QD гнізда для швидко-знімних антабок кріплення ременя з обох боків.Підходить як для цивільних (Commercial Spec), так і для військових (Mil Spec) типів адаптерів.Приклад оснащений універсальним тримачем магазина зі збільшеною кнопкою швидкого скид..
6300 грн.
Пістолетне руків`я FAB Defense GRADUS для Сайги. Tan Пістолетне руків`я FAB Defense GRADUS для Сайги. Tan
Пістолетне руків'я FAB Defense Gradus призначене для заміни штатного руків'я в карабінах на базі Сайги, тим самим забезпечуючи впевнене утримання зброї. Руків'я створене з полімеру з текстурованою прогумованою фактурою. Завдяки продуманому дизайну, зусилля, прикладене для хвату, розподіляється рівномірно по поверхні. Зменшений на 15 градусів кут нахилу руків'я сприяє точній і ефективній стрільбі...
1190 грн.