ПН-ЧТ: 11:00-20:00
ПТ-НД: 10:00-21:00

38 099 320 2390 Магазин
38 068 881 3632 Тир (Viber)

Кошик порожній!

Ganzo

Показати:
Сортування:
Ganzo

Ganzo


Мультитул Ganzo G201-H Мультитул Ganzo G201-H
Мультитул Ganzo G201-H – це одна з найпопулярніших моделей мультитулів від компанії Ganzo. Повнорозмірний і при цьому компактний багатофункціональний інструмент стане незамінним помічником для виконання повсякденних робіт, а також під час туристичного походу або тривалої подорожі. Ganzo G201-H – відмінний інструмент для тих, хто хоче мати під рукою все необхідне, але не обтяжувати себе багатьма окремими інструментами.В комплектації мультитула Ganzo G201-H передбачені всі найнеобхідніші інструмен..
550.00 грн.
Мультитул Ganzo G112 Мультитул Ganzo G112
Мультитул Ganzo G112 – багатозадачний інструмент, який стане незамінним для тих, хто хоче тримати під рукою все необхідне, але не носити багато окремих інструментів. Повнорозмірний і при цьому компактний інструмент стане відмінним помічником для виконання повсякденних робіт, а також під час походу або подорожі, допоможе полагодити рибальське та туристичне спорядження, усунути несправність у велосипеді або навіть автомобілі, знадобиться під час домашнього ремонту.В комплектації мультитула Ganzo G..
460.00 грн.
Мультитул Ganzo G109 (червона вставка) Мультитул Ganzo G109 (червона вставка)
Мультитул Ganzo G109 – це повнорозмірний і при цьому достатньо компактний і легкий мультитул з мінімальним комплектом необхідних інструментів. Відмінно підійде для щоденного використання, для рибальства, полювання, активного відпочинку на природі та туризму. Крім того, мультитул Ganzo G109 має дуже привабливий дизайн. Модель випускається в двох варіантах: з синьою або червоною вставкою на чорних рукоятках, що додає інструменту елегантності.Невеликий набір інструментів мультитула Ganzo G109 є ціл..
590.00 грн.
Ніж складаний Ganzo G712 з чохлом Ніж складаний Ganzo G712 з чохлом
Складаний ніж Ganzo G712 відмінно підійде любителям активного стилю життя, це універсальний, невибагливий інструмент на кожен день. Ергономічний дизайн ножа G712 та його габарити роблять цей ніж зручним і комфортним, дозволяють використовувати його на полюванні, риболовлі, під час відпочинку на природі. Невелика вага ножа жодним чином не впливає на його функціональність та довговічність. Замок типу Axis Lock гарантує надійність фіксації леза. Замок реалізований на замиканні леза штифтом, ро..
0.00 грн.
Мультитул Ganzo G301-H Мультитул Ganzo G301-H
Мультитул Ganzo G301-H – це сучасний повнорозмірний мультитул, створений спеціалістами компанії Ganzo. Компактний і простий в експлуатації універсальний мультитул зможе замінити цілий ящик інструментів. Відмінно підійде для тривалих туристичних поїздок, відпочинку на природі та щоденного побутового використання.Корпус і всі інструменти мультитула виготовлені з термообробленої високовуглецевої сталі з хромованим покриттям, що забезпечує надійну та тривалу експлуатацію інструмента, мінімізує ризик..
0.00 грн.
Мультитул Ganzo G202 Мультитул Ganzo G202
Мультитул Ganzo G202 – один з найстильніших багатофункціональних повнорозмірних інструментів від компанії Ganzo. Компактні розімри та великий набір інструментів перетворюють цей мультитул на незамінного помічника для виконання повсякденних задач, в поході, на прогулянці або в домашньому використанні для найрізноманітніших робіт.В комплектації мультитула Ganzo G202 – 24 інструмента: підпружинені плоскогубці з кусачками, два ножа (з прямою та серейторною заточкою), плоска викрутка невеликого ..
0.00 грн.
Мультитул Ganzo G106 Мультитул Ganzo G106
Мультитул Ganzo G106 – це повнорозмірний, дуже практичний і достатньо легкий інструмент. Буде корисним для мандрівників, туристів і любителів активного відпочинку на природі, допоможе впоратися з найактуальнішими видами ремонту. Основна його перевага – максимальная функціональність при невеликій вазі. За допомогою цього мультитула можна полагодити велосипед, походне та рибальське спорядження, відремонтувати застібки на одязі та наметі, виконати інші роботи. Всі компоненти мультитула виготов..
0.00 грн.