ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

GoatGuns

Показати:
Сортування:
GoatGuns

GoatGuns


Міні-репліка снайперської гвинтівки Драгунова Goat Guns Affirmative Міні-репліка снайперської гвинтівки Драгунова Goat Guns Affirmative
Міні-репліка Goat Guns Affirmative – це мініатюрна копія снайперської гвинтівки Драгунова. СГД є другою за розповсюдженням зброєю в світі (після клонів гвинтівок М24 американської армії). Снайперську гвинтівку Драгунова називають легендарною – її легко пізнати, завдяки унікальному профілю, характерному звуку пострілу та відмінним технічним характеристикам. Існує безліч легенд про пробивну силу та точність цієї гвинтівки.Репліка виконана з металу чорного кольору з частинами, стилізованими під дер..
0 грн.
Міні-репліка снайперської гвинтівки Goat Guns Barrett M82 .50cal ATI Allmighty Міні-репліка снайперської гвинтівки Goat Guns Barrett M82 .50cal ATI Allmighty
Міні-репліка Goat Guns Barrett M82 .50 ATI AllMighty – це мініатюрна копія снайперської гвинтівки Goat Guns Barrett M82 .50BMG.Barrett M82 – американська самозарядна великокаліберна снайперська гвинтівка, яку випускає компанія Barrett Firearms Manufacturing. Автоматика цієї гвинтівки базується на поворотному затворі. Гвинтівка належить до класу «антиматеріальних», але частіше застосовується як зброя проти ворожої піхоти. Серед солдатів відома під іменем «Легка п'ятдесятка» (англ. Light Fifty), о..
2100 грн.
Міні-репліка снайперської гвинтівки AWM Goat Guns Panther Міні-репліка снайперської гвинтівки AWM Goat Guns Panther
Міні-репліка Goat Guns Panther – це мініатюрна копія снайперської гвинтівки AWM American Sniper (Arctic Warfare Magnum від Accuracy International). Ця снайперська гвинтівка британського виробництва була прийнята на озброєння у Великобританії під позначенням L96 у 1980-хх роках. У 2009 році британський військовослужбовець Харрісон Крейг здійснив з AWM бойвий снайперський постріл на найбільшу в історії відстань – 2475 метрів. Ця модель була однією з найулюбленіших снайперських гвинтівок американсь..
0 грн.
Міні-репліка снайперської гвинтівки AWM Goat Guns American Sniper Міні-репліка снайперської гвинтівки AWM Goat Guns American Sniper
Міні-репліка Goat Guns American Sniper – це мініатюрна копія снайперської гвинтівки AWM American Sniper (Arctic Warfare Magnum від Accuracy International). Ця снайперська гвинтівка британського виробництва була прийнята на озброєння у Великобританії під позначенням L96 у 1980-хх роках. У 2009 році британський військовослужбовець Харрісон Крейг здійснив з AWM бойвий снайперський постріл на найбільшу в історії відстань – 2475 метрів. Ця модель була однією з найулюбленіших снайперських гвинтівок ам..
0 грн.
Міні-репліка пістолета-кулемета Томпсона Goat Guns Tommyboy Міні-репліка пістолета-кулемета Томпсона Goat Guns Tommyboy
Міні-репліка Goat Guns Tommyboy – це мініатюрна копія пістолета-кулемета Томпсона, американського пістолета-кулемета, який був розроблений компанією Auto-Ordnance у 1920 році та активно застосовувався під час Другої світової війни.Пістолет-кулемет Томпсона, завдяки своїм якостям, широко використовувався збройними силами і поліцією, а також гангстерами, був популярним і на цивільному ринку. Найбільше визнання пістолет-кулемет «Томпсон» отримав протягом періоду дії в США «Сухого закону». Американс..
0 грн.
Міні-репліка пістолета Colt 1911 Goat Guns Timeless Міні-репліка пістолета Colt 1911 Goat Guns Timeless
Міні-репліка Goat Guns Colt 1911 Timeless – це мініатюрна копія легендарного пістолета Colt M1911. Ця модель самозарядного пістолета залишається актуальною протягом багатьох років.Пістолет Colt М1911 був розроблений у 1908 році Джоном Мозесом Браунінгом. Пізніше компанія Colt представила цю модель для участі в тендері на новий пістолет для американської армії. Під час випробувань дослідний зразок пістолета зробив 6000 пострілів, для початку ХХ століття це була досить вражаюча цифра. 29 бере..
0 грн.
Міні-репліка гвинтівки AUG Goat Guns Pumped Міні-репліка гвинтівки AUG Goat Guns Pumped
Міні-репліка гвинтівки Goat Guns AUG Pumped – це мініатюрна копія армійської універсальної гвинтівки AUG (Armee Universal Gewehr), комплекса стрілецької зброї, який був випущений у 1977 році австрійською компанією Steyr-Daimler-Puch (Steyr Mannlicher AG & Co KG). Гвинтівку Steyr AUG створили в рамках програми з розробки нової піхотної зброї для австрійської армії. Ця досить ефективна та надійна зброя довзоляє піхотному взводу гнучко пристосовуватися до поточних тактичних умов, є на..
0 грн.
Міні-репліка гвинтівки AUG Goat Guns Fragger Міні-репліка гвинтівки AUG Goat Guns Fragger
Міні-репліка гвинтівки Goat Guns AUG Fragger – це мініатюрна копія армійської універсальної гвинтівки AUG (Armee Universal Gewehr), комплекса стрілецької зброї, який був випущений у 1977 році австрійською компанією Steyr-Daimler-Puch (Steyr Mannlicher AG & Co KG). Гвинтівку Steyr AUG створили в рамках програми з розробки нової піхотної зброї для австрійської армії. Ця досить ефективна та надійна зброя довзоляє піхотному взводу гнучко пристосовуватися до поточних тактичних умов, є н..
0 грн.
Міні-репліка гвинтівки AR-15 (варіант M4A1) Goat Guns Desert Storm Міні-репліка гвинтівки AR-15 (варіант M4A1) Goat Guns Desert Storm
Міні-репліка гвинтівки AR15 (варіант M4A1) Goat Guns Desert Storm – це мініатюрна копія однієї з найпопулярніших гвинтівок, яку використовують морські піхотинці та армія США.Репліка виконана з литого металу з покриттям Camo Desert Storm. Модель в масштабі 1:3 повністю відповідає оригіналу. - 3-позиційний регульований приклад- регульований приціл на планці Picatiiny- затвор відводиться назад- вікно екстракції гільзи відкривається/закривається- металевий магазин від'єднується- спусковий гачок..
0 грн.
Міні-репліка гвинтівки AR-15 (варіант M4A1) Goat Guns Charky Міні-репліка гвинтівки AR-15 (варіант M4A1) Goat Guns Charky
Міні-репліка гвинтівки AR15 (варіант M4A1) Goat Guns Charky – це мініатюрна копія однієї з найпопулярніших гвинтівок, яку використовують морські піхотинці та армія США.Репліка виконана з литого металу чорного кольору. Модель в масштабі 1:3 повністю відповідає оригіналу. - 3-позиційний регульований приклад- регульований приціл на планці Picatiiny- затвор відводиться назад- вікно екстракції гільзи відкривається/закривається- металевий магазин від'єднується- спусковий гачок натискається- рухом..
2100 грн.
Міні-репліка автомата Калашнікова Goat Guns AK-47 Goldilocks Міні-репліка автомата Калашнікова Goat Guns AK-47 Goldilocks
Міні-репліка Goat Guns AK-47 Goldilocks – це мініатюрна копія автомата Калашнікова. АК (та його модифікації) є найбільш розповсюдженою стрілецькою зброєю в світі, стоїть на озброєнні 50 армій. Ця зброя отримала широке розповсюдження, завдяки поєднанню надійності, легкості у використанні та низькій вартості виробництва.Репліка виконана з металу візуально позолоченим покриттям і частинами, стилізованими під дерево. Модель в масштабі 1:3 повністю відповідає оригіналу. - затвор відводиться наза..
0 грн.
Міні-репліка автомата Калашнікова Goat Guns AK-47 Aknowledged Міні-репліка автомата Калашнікова Goat Guns AK-47 Aknowledged
Міні-репліка Goat Guns AK-47 Aknowledged – це мініатюрна копія автомата Калашнікова. АК (та його модифікації) є найбільш розповсюдженою стрілецькою зброєю в світі, стоїть на озброєнні 50 армій. Ця зброя отримала широке розповсюдження, завдяки поєднанню надійності, легкості у використанні та низькій вартості виробництва.Репліка виконана з металу чорного кольору з частинами, стилізованими під дерево. Модель в масштабі 1:3 повністю відповідає оригіналу. - затвор відводиться назад- металевий ма..
0 грн.
Брелок Goat Guns Брелок Goat Guns
Оригінальні брелоки для ключів Goat Guns в формі зброї – відмінний сувенір і подарунок для любителів зброї та стиля «мілітарі». Ви можете підібрати брелок на будь-який смак: штурмову гвинтівку AUG або легендарну гвинтівку AR15 M4A1, автомат Калашнікова AK47 або снайперську гвинтівку L96 AWM Sniper. Брелки виготовлені з металу, зі зручним карабіном для носіння. ..
0 грн.