ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Kershaw

Показати:
Сортування:
Kershaw

Kershaw


Ніж складаний Kershaw Volt II Gray Black Ніж складаний Kershaw Volt II Gray Black
Складаний ніж Kershaw Volt II Gray Black був розроблений американським дизайнером Эр Джей Мартіном. Цей універсальний ніж для рішення повсякденних завдань. Великий і широкий клинок Drop Point виконаний з нержавіючої сталі 8Cr13MoV. На обух клинка нанесені глибокі насічки для великого пальця, завдяки яким можна максимально контролювати інструмент. Ніж має систему SpeedSafe, що дозволяє м'яко і швидко відкривати клинок однією рукою.Ергономічна рукоятка зі скло-наповненого нейлона. Двобічна кліпса ..
987 грн.
Ніж складаний Kershaw Starter Ніж складаний Kershaw Starter
Складаний ніж Kershaw Starter – відмінний ніж для повсякденного носіння (EDC).Клинок виготовлений зі сталі марки Cr13 з покриттям Black Stonewash. Рукоятка з нержавіючої сталі. Система швидкого відкривання ножа SpeedSafe (плавник–«фліпер» дозволяє швидко відкривати ніж однією рукою). Ніж має металеву кліпсу для носіння на поясі.Тип замка: Liner LockСистема відкривання: SpeedSafeМатеріал клинка: сталь Cr13Покриття клинка: Black StonewashДовжина клинка, мм: 86 ммТовщина клинка, мм: ..
0 грн.
Ніж складаний Kershaw Shuffle / фіолетовий Ніж складаний Kershaw Shuffle / фіолетовий
Складаний ніж Kershaw Shuffle відмінно підійде для повсякденного носіння та комфортного використання в найрізноманітніших умовах. Це компактний ніж незвичної форми з плавними контурами рукоятки та оригінальною формою текстури "K-Texture". Невеликий клинок зі сталі марки 8Cr13MoV з покриттям Black Stonewash має відмінні характеристики різу та стійкий до корозії. Додатково на корпусі ножа передбачені пласка викрутка та відкривалка для пляшок. Ніж обладнаний металевою кліпсою для нос..
0 грн.
Ніж складаний Kershaw Pico Ніж складаний Kershaw Pico
Складаний ніж Kershaw Pico – компактний складаний ніж для повсякденного носіння, розроблений американським ножевим майстром Лесом Джорджем. Клинок виготовлений зі сталі марки 8Cr13MoV, покриття Stonewash, Satin. Рукоятка виконана з нержавіючої сталі, а додаткова обробка надає металу матовий ефект. Модель має систему SpeedSafe, завдяки якій клинок м'яко і швидко відкривається однією рукою за допомогою фліпера. Двобічна кишенькова кліпса глибокого носіння та отвір під темляк.Тип замка: Frame LockС..
1912 грн.
Ніж складаний Kershaw Manifold Ніж складаний Kershaw Manifold
Складаний ніж Kershaw Manifold – функціональний ніж із незвичним дизайном, який відмінно підійде для повсякденного носіння (EDC).Клинок виготовлений зі сталі марки 3Cr13 з покриттям Black Stonewash. Рукоятка з нержавіючої сталі. Передбачена система швидкого відкриття ножа SpeedSafe (плавник–«фліпер» дозволяє швидко і зручно відкривати ніж однією рукою). Ніж має металеву кліпсу глибокої посадки для носіння на поясі.Тип замка: Frame LockСистема відкривання: SpeedSafeМатеріал клинка:..
0 грн.
Ніж складаний Kershaw Grinder Ніж складаний Kershaw Grinder
Складаний ніж Kershaw Grinder – надійний ніж для повсякденного носіння. Потужний вигнутий клинок з покриттям Beat Blast виготовлений зі сталі марки 4Cr13MoV, ергономічна рукоятка - зі скло-наповненого нейлона. Модель має систему SpeedSafe, яка дозволяє швидко відкривати ніж однією рукою за допомогою фліпера. Двобічна кліпса з високою посадкою дозволяє розмістити ніж глибоко в кишені брюк.Тип замка: Liner LockСистема відкриванняSpeedSafeМатеріал клинка: сталь 4Cr13MoVПокриття клинка: Bead Bl..
0 грн.
Ніж складаний Kershaw Freefall Ніж складаний Kershaw Freefall
Складаний ніж Kershaw Freefall – бюджетний, але дуже цікавий ніж. Підійде як для повсякденного носіння (EDC), так і для використання спецслужбами та військовими підрозділами.Лезо виготоавлено зі сталі марки 8Cr13MoV, має відмінні характеристики різу та стійкість до корозії. Рукоятка ергономічної форми виконана зі сталі та нейлону, текстурована, що дозволяє чітко фіксувати ніж в долоні. Клинок виконаний в стилі «танто», має захисне покриття stonewashed. Передбачена система швидкого відкриван..
0 грн.
Ніж складаний Kershaw Faultline Ніж складаний Kershaw Faultline
Складаний ніж Kershaw Faultline підійде для повсякденного носіння, для полювання, рибалки, туризму.Клинок типу «clip point» зі сталі марки 8Cr13MoV, має відмінні характеристики різу та стійкий до корозії. Рукоятка ергономічної форми виконана зі склонаповненого нейлону (GFN) із прогумованими вставками, що дозволяє чітко фіксувати ніж у долоні. Передбачена система швидкого відкривання ножа SpeedSafe (плавник–«фліпер» дозволяє швидко і зручно відкривати ніж одним натисканням). Ніж обладнаний м..
0 грн.