ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

МОЛОТ

Показати:
Сортування:
МОЛОТЦівка МОЛОТ для АК, довга / 3 планки Weaver/Picatinny в компекті Цівка МОЛОТ для АК, довга / 3 планки Weaver/Picatinny в компекті
Довга цівка для автоматів і карабінів на базі АК (АКМ/АК-74) з трьома планками Weaver/Picatinny в комплекті — новинка від українського виробника «Молот». Зацікавить як спортсменів, військових, так і стрільців-любителів. Відмінна особливість цівки — вона виготовлена не у класичному стилі. Довжина цівки збільшена до самого зріза мушки, що дозволяє вести прицільний вогонь при одиночній і темповій стрільбі довгим (т.з. «магпулівським») хватом. Це, в свою чергу, дозволяє комфортніше виходити на ..
0 грн.
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна складана на ПК/ПКМ Труба прикладу МОЛОТ телескопічна складана на ПК/ПКМ
Труба прикладу (адаптер) МОЛОТ телескопічна складана підходить для установки на кулемет Калашнікова — ПК/ПКМ. Вперше в Україні вітчизняна компанія «Молот» сконструювала телескопічний адаптер прикладу на ПК/ПКМ, який складається вбік та фіксується в цьому положенні.Установка труби прикладу проста й не потребує багато зусиль або спеціальних інструментів: на рідному прикладі відкручуються два гвинти, знімається дерев'яний приклад, а на його місце встановлюється складаний адаптер прикладу ПКМ і закр..
0 грн.
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна на АК Форт-202 Труба прикладу МОЛОТ телескопічна на АК Форт-202
Труба прикладу (адаптер) МОЛОТ телескопічна підходить для установки на АК Форт-202 зі складаним вбік прикладом виробництва Вінницького заводу. Ця труба-адаптер дозволяє замінити рідний штатний приклад АК Форт на телескопічний, більш удосконалений та мобільний. Адаптер прикладу має цивільний розмір (стандарт Commercial Speс), але також можливо його виготовлення за стандартом Mil Spec.Труба прикладу МОЛОТ набагато легша за штатну й проста в установці: на рідному прикладі викручуються два гвинти, п..
0 грн.
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для АКС-74 Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для АКС-74
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна від українського виробника «Молот» підходить для установки на АК-74 зі складаним прикладом. Труба-адаптер дозволяє замінити штатний приклад на більш зручний і сучасний. За допомогою телескопічної труби-адаптера на АК зі складаним прикладом можна змінювати довжину прикладу.Матеріал: авіаційний алюміній Д16ТРозміри, мм: 180х29.5х29.5 ммВага, г: 235 гКолір: чорний (анодування)Виробник: МолотКраїна-виробник: Україна..
0 грн.
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для АКМС Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для АКМС
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для установки регульованого прикладу на АКМС, а також на карабіни зі штампованою рамою на його базі: Форт-201, АКМС-МФ, АКМС-ОП та інш.Труба адаптер під АКМС без проблем встановлюється замість штатного рамкового прикладу, не вимагає доопрацювань та підгонок при установці: нічого не треба ані пилити, ані вибивати, ані висвердлювати, ані виламувати. Потрібно просто взяти й встановити на ваш карабін цей адаптер.При переустановці прикладу залишається штатна антабка ..
0 грн.
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для АК МКМ-072Сб Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для АК МКМ-072Сб
Труба прикладу телескопічна складана МОЛОТ підходить для установки на карабіни АК МКМ-072Сб (виробництва заводу «Маяк») та дозволяє замінити штатний рамковий приклад на телескопічний складаний. Крім того, у вас з'являється можливість вибирати приклади різних виробників, на будь-який смак і колір.Адаптер прикладу має цивільний розмір (стандарт Commercial Speс), але також можливо його виготовлення за стандартом Mil Spec.Труба прикладу для АК МКМ-072Сб має шість позицій фіксації за довжиною. Легка ..
0 грн.
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для АК з нескладаним прикладом Труба прикладу МОЛОТ телескопічна для АК з нескладаним прикладом
Труба прикладу МОЛОТ телескопічна (адаптер) для АК з нескладаним прикладом (типу «весло») дозволяє замінити штатний приклад на більш зручний та удосконалений, а також змінювати довжину прикладу. Адаптер виготовлений з легкого авіаційного алюмінію, що значно зменшує його вагу.Матеріал: авіаційний алюміній Д16ТРозміри: 210х29.5х29.5 ммВага, г: 263 гКолір: чорний (анодування)Виробник: МолотКраїна-виробник: Україна..
0 грн.
Сошки МОЛОТ швидкознімні з качалкою та шипами Сошки МОЛОТ швидкознімні з качалкою та шипами
Швидкознімні сошки з качалкою та шипами — це новинка від українського виробника, компанії «МОЛОТ». Сошки пройшли польові випробування на зброї калібрів від .233 Rem до .50 BMG, включаючи багато проміжних калібрів. На зброї сошки встановлюються на швидкознімне кріплення, яке дозволяє за необхідності оперативно знімати або встановлювати їх. Качалка на сошках має регулятор жорсткості.В комплекті з сошками поставляються шипи, по дві одиниці для кожної лапи. Шипи допомагають фіксувати сошки на б..
0 грн.
Сошки МОЛОТ швидкознімні з качалкою / високі Сошки МОЛОТ швидкознімні з качалкою / високі
Швидкознімні високі сошки з качалкою — новинка від українського виробника, компанії «МОЛОТ». Сошки пройшли польові випробування на зброї калібрів від .233 Rem до .50 BMG, включаючи багато проміжних калібрів. На зброю сошки встановлюються на швидкознімне кріплення, яке дозволяє за необхідності оперативно знімати або встановлювати їх. Без особливих зусиль можна від'єднати сошки від основного кріплення на планці Weaver шляхом одного натискання на кнопку. Качалка на сошках має регулятор жорстко..
0 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для ПК/ПКМ Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для ПК/ПКМ
Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для встановлення на кулемет Калашнікова (ПК/ПКМ) виготовлена з урахуванням думки досвідчених військових.Ручка перенесення вогню ПК/ПКМ має три основні деталі: сама ручка, затискні скоби з напрямними та пластина, спеціально вигнута під кутом. Всередині ручки перенесення вогню є відсік для зберігання друбних деталей, який закривається пластиковою заглушкою.Установка ручки дуже проста: - ручку з пластиною установити в посадкове місце на самому ПК/ПКМ під ..
0 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК, коротка Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК, коротка
Ручка перенесення вогню МОЛОТ підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. Колір: чорнийВиробник: Молот Країна-виробник: Україна..
0 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК
Ручка перенесення вогню МОЛОТ підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. В комплекті: монтажний ключ.Колір: чорнийВиробник: Молот Країна-виробник: Україна..
0 грн.
Ручка перенесення вогню «скелетон» МОЛОТ для зброї на базі AR/АК Ручка перенесення вогню «скелетон» МОЛОТ для зброї на базі AR/АК
Ручка перенесення вогню типу «скелетон» від українського виробника «Молот» має полегшений профіль і підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. В комплекті: монтажний ключ.Колір: чорнийВиробник: МолотКраїна-виробник: Україна..
0 грн.
Полум'ягасник МОЛОТ для ПКМ/ПК 7.62х54 / різьба М18х1 Полум'ягасник МОЛОТ для ПКМ/ПК 7.62х54 / різьба М18х1
Полум'ягасник МОЛОТ для ПКМ/ПК (кулемет Калашнікова) також має назву «допалювач». він сконструйований спеціально для ведення вогню в темну пору доби. Кріме того, полум'ягасник ПКМ/ПК знижує рівень звуку від пострілу приблизно на 10-15%.Полум'ягасник виготовлений з двох частин: корпусу зі сталі марки 45 та лійки з нержавіючої сталі, яка витримує більші температури. Лійка вкручується в корпус і за допомогою насічок дотискується шомполом або ножем, щоб попередити розкручування при стрільбі або тран..
0 грн.
Полум'ягасник МОЛОТ для АК-74 5.45х39 (Крінков) / різьба 24х1.5 Полум'ягасник МОЛОТ для АК-74 5.45х39 (Крінков) / різьба 24х1.5
Полум'ягасник МОЛОТ для АК-74, калібру 5.45х39 (Крінков) повністю прибирає спалах від пострілу та не засвічує вашу позицію, а також знижує рівень звуку від пострілу. Цей полум'ягасник українського виробництва для АК-74 зарекомендував себе з гарного боку й використовується багатьма підрозділами.Калібр: 5.45х39 ммРізьба: 24х1.5Розміри (ДхШ), мм: 78х28 ммВага, г: 184 гКолір: чорний (воронування)Матеріал корпусу: сталь 45Матеріал лійки: нержавіюча стальВиробник: МолотКраїна-виробник: Україна..
0 грн.