ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Morakniv

Показати:
Сортування:
Morakniv

Morakniv Sweden


Ніж Morakniv Companion MG Carbon steel (вуглецева сталь/MO 11863) Ніж Morakniv Companion MG Carbon steel (вуглецева сталь/MO 11863)
Серія Morakniv Companion є максимально збалансованою за параметрами ціна-якість-технічні характеристики. Ці робочі ножі від шведської компанії Morakniv чудово підійдуть для активного відпочинку та для щоденного користування.Ніж Morakniv Companion MG випускається в двох варіантах: модель Morakniv Companion MG Stainless оснащена клинком з нержавіючої сталі, а модель Morakniv Companion MG Carbon — клинком з вуглецевої сталі. Високоміцна вуглецева сталь і лазерне заточення к..
580 грн.
Ніж Morakniv Scout 440 Black нержавіюча сталь Ніж Morakniv Scout 440 Black нержавіюча сталь
Класичний спортивний ніж Morakniv Scout 440 Black має клинок з підвищеною проникною здатністю, завдяки формі леза, що звужується від середини до миска. Такий ніж виручить вас в будь-якій екстремальній ситуації.У ножа Morakniv  Scout 440 Black клинок виконаний з холодно-катаної нержавіючої сталі Sandvik 12C27, загартованої до твердості 58HRC. Завдяки особливій технології загартування залізного полотна рідким азотом, лезо ножа має підвищену твердість. Сталь, з якої виконано лезо ножа, мі..
0 грн.
Ніж Morakniv Robust вуглецева сталь (МО12249) Ніж Morakniv Robust вуглецева сталь (МО12249)
Універсальний ніж Morakniv Robust (МО12249) виробництва шведської компанії Morakniv відноситься до нового покоління професійних ножів.Ніж Morakniv Robust має клинок 3.2 мм, виготовлений з вуглецевої сталі твердістю 59-60 HRC. Ніж характеризується підвищеною витривалістю при екстремальному використанні. На вуглецеву сталь можуть впливати вологість та корозійні навколишні середовища. Тому заведіть звичку витирати ніж і протирати маслом лезо ножа після використання.В цій серії ножів рукоя..
0 грн.
Ніж Morakniv Craftline Q 511 вуглецева сталь Ніж Morakniv Craftline Q 511 вуглецева сталь
Ніж Morakniv Craftline Q 511 — високоякісний нескладаний ніж універсального призначення від шведського виробника Morakniv. Ця модель рекомендована для використання в поході, але також добре підійде для використання у повсякденному житті, ніж виручить вас на полюванні, на риболовлі, під час промислового застосування тощо.Клинок ножа традиційний, має форму «drop-point» та пряму заточку ріжучої кромки, подібна форма клинка забезпечує йому відмінні ріжучі та колючі характеристики. Клинок ножа M..
370 грн.
Ніж Morakniv Companion MG Stainless steel / нержавіюча сталь Ніж Morakniv Companion MG Stainless steel / нержавіюча сталь
Серія Morakniv Companion є максимально збалансованою за параметрами ціна-якість-технічні характеристики. Ці робочі ножі від шведської компанії Morakniv чудово підходять для активного відпочинку та для щоденного користування.Ніж Morakniv Companion MG випускається в двох варіантах: модель Morakniv Companion MG Stainless оснащена клинком з нержавіючої сталі, а модель Morakniv Companion MG Carbon — клинком з вуглецевої сталі. Ніж Morakniv Companion MG Stainless Ste..
580 грн.
Ніж Morakniv Companion MG Stainless steel (нержавіюча сталь/MO 11827) Ніж Morakniv Companion MG Stainless steel (нержавіюча сталь/MO 11827)
Серія Morakniv Companion є максимально збалансованою за параметрами ціна-якість-технічні характеристики. Ці робочі ножі від шведської компанії Morakniv чудово підійдуть для активного відпочинку та для щоденного користування.Ніж Morakniv Companion MG випускається в двох варіантах: модель Morakniv Companion MG Stainless оснащена клинком з нержавіючої сталі, а модель Morakniv Companion MG Carbon — клинком з вуглецевої сталі. Ніж Morakniv Companion MG Stainless Ste..
0 грн.
Ніж Morakniv Companion Magenta / нержавіюча сталь Ніж Morakniv Companion Magenta / нержавіюча сталь
Ніж Mora Companion Magenta з клинком із нержавіючої сталі максимально збалансований за параметрами ціна-якість-технічні характеристики. Робочі ножі від шведської компанії Morakniv з серії Companion відмінно підійдуть для активного відпочинку на природі, туризму, для риболовлі та полювання, а також для повсякденного використання. Ніж Mora Companion Stainless Steel є одним з найпопулярніших серед усього асортименту компанії Morakniv. Mora Companion має міцний клинок з високоякісної нержавіючо..
0 грн.
Ніж Morakniv Companion Green / нержавіюча сталь Ніж Morakniv Companion Green / нержавіюча сталь
Ніж Mora Companion Green з клинком із нержавіючої сталі максимально збалансований за параметрами ціна-якість-технічні характеристики. Робочі ножі від шведської компанії Morakniv з серії Companion відмінно підійдуть для активного відпочинку на природі, туризму, для риболовлі та полювання, а також для повсякденного використання. Ніж Mora Companion Stainless Steel є одним з найпопулярніших серед усього асортименту компанії Morakniv. Mora Companion має міцний клинок з високоякісної нержавіючої ..
580 грн.
Ніж Morakniv Companion Desert / нержавіюча сталь Ніж Morakniv Companion Desert / нержавіюча сталь
Ніж Mora Companion Desert з клинком із нержавіючої сталі максимально збалансований за параметрами ціна-якість-технічні характеристики. Робочі ножі від шведської компанії Morakniv з серії Companion відмінно підійдуть для активного відпочинку на природі, туризму, для риболовлі та полювання, а також для повсякденного використання. Ніж Mora Companion Stainless Steel є одним з найпопулярніших серед усього асортименту компанії Morakniv. Mora Companion має міцний клинок з високоякісної нержавіючої..
580 грн.
Ніж Morakniv 746 Allround нержавіюча сталь Ніж Morakniv 746 Allround нержавіюча сталь
Універсальний ніж Morakniv 746 Allround ідеально підійде для використання в походах, на активному відпочинку, на риболовлі, полюванні, кемпінгу, в гаражі, хоча й позиціонується виробником як будівельний. Ніж добре зберігає заточення навіть після багатьох використань, стійкий до вологості, простий в обслуговуванні.Клинок ножа Morakniv 746 Allround пружний і міцний, виготовлений із загартованої холодно-катаної нержавіючої сталі Sandvik 12C27, яка має твердість 57HRC. Рукоятка ножа M..
0 грн.
Ніж Morakniv 510 Black вуглецева сталь Ніж Morakniv 510 Black вуглецева сталь
Ніж Morakniv 510 з клинком з вуглецевої сталі (Carbon Steel) відноситься до легендарної серії 500 шведської компанії Morakniv. Ніж Morakniv 510 — це універсальний робочий ніж для використання в будь-яких умовах, який готовий до надзвичайних навантажень та серйозних випробувань.Лезо ножа Morakniv 510 виготовлено з вуглецевої сталі, тривалий час залишається гострим як бритва, навіть після повторного заточування. Ніж має зручну, не ковзну в руках, ергономічну пластикову рукоятку..
340 грн.