ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

SanRenMu

Показати:
Сортування:
SanRenMu

SanRenMu


Ніж складаний SanRenMu PR-728 Ніж складаний SanRenMu PR-728
Складаний ніж SanRenMu PR-728 — це компактний та якісний ніж, який є майже точною копією моделі італійського ножа Viper V5400 Timeless від компанії Tecnocut SNC.Клинок ножа виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13MoV (твердість 57 HRC за шкалою Роквелла). Ніж не має звичних шпеньків для відкривання однією рукою, але на ньому передбачена крупна насічка біля для зручності відкривання. Рукоятка ножа виконана з матеріалу Pakawood, вона зручно лежить в руці та дозволяє комфортно працювати ножем не..
500 грн.
Ніж складаний SanRenMu M1 Ніж складаний SanRenMu M1
Складаний ніж SanRenMu M1 — це простий, зручний та якісний повнорозмірний ніж, який є одним з найкращих у співвідношенні ціна/якість. Ніж відмінно підійде для виконання робіт з найрізноманітнішими матеріалами. Надійний та невибагливий інструмент допоможе вам як у повсякденному житті, так і під час активного відпочину, походів, полювання, рибальства та інш.Клинок ножа виготолвений з нержавіючої сталі 8Cr14mov (приблизно відповідає AUS-8) з твердістю 57 HRC за шкалою Роквелла. Відрізняється високо..
750 грн.
Ніж складаний SanRenMu AO-H02 Ніж складаний SanRenMu AO-H02
Складаний ніж SanRenMu AO-H02 — це комапктний і легкий міський ніж для повсякденного носіння. Цей надійний і простий інструмент підійде вам для виконання найрізноманітніших завдань.Клинок ножа виготолвений з нержавіючої сталі 8Cr13Mov та має шпеньок для швидкого відкривання однією рукою. Текстуровані накладки на рукоятці виконані з матеріалу G10. Фіксується клинок замком типу Liner Lock. Тип замка: Liner lockМатеріал рукоятки: склотекстоліт G10Матеріал клинка: нержавіюча сталь 8Cr13MovТверд..
350 грн.
Ніж складаний SanRenMu M024B Ніж складаний SanRenMu M024B
Складаний ніж SanRenmu M024B — це практичний складаний EDC-ніж (для повсякденного носіння), який підходить для виконання найрізноманітніших завдань як у міських умовах, так і в походах, на природі. Ніж з відмінною ергономікою, акуратним дизайном і компактними габаритами, завдяки якісному виконанню, здатен витримувати досить жорсткі умови експлуатації.Клинок ножа M024B виготовлений зі сталі 8Cr13Mov (висока стійкість до корозії, загальна міцність та довговічність). Завдяки заводській термічній об..
0 грн.
Ніж складаний SanRenMu M021CA Ніж складаний SanRenMu M021CA
Складаний ніж M021CA — це універсальний і компактний ніж, який має надійну конструкцію, може використовуватися як у повсякденному житті, так і під час активного відпочинку (туризм, полювання, риболовля та інш.).Клинок ножа виконаний з нержавіючої сталі 8Cr13Mov та має відносно невеликі габарити. Фіксується клинок замком типу Liner lock з однобічним шпеньком. Завдяки фірмовій обробці, лезо ножа має високу міцність, ніж можна виокористовувати для таких робіт, як підготовка гілок для вогнища, ремон..
0 грн.
Ніж складаний SanRenMu L04-GN Ніж складаний SanRenMu L04-GN
Складаний ніж SanRenMu L04-GN — це універсальний надійний ніж з достатньо простою конструкцією та лаконічним дизайном. Цей ніж ідеально підійде для повсякденного носіння та використання в міських умовах, а також для виконання найрізноманітніших завдань: приготування їжи, здійснення дрібного ремонту та інш.Клинок ножа виконаний з нержавіючої сталі 8Cr13Mov (твердість за шкалою Роквелла 56-58 HRC), яка має високий рівень міцності, а також стійка до корозії. Лезо ножа не іржавіє навіть під час трив..
0 грн.
Ніж складаний SanRenMu L03-2 Ніж складаний SanRenMu L03-2
Складаний ніж SanRenMu L03-2 — це універсальний ніж з лаконічним дизайном, який можна використовувати як у повсякденному житті, так і під час активного відпочинку. Ніж підходить для більшості робіт, відрізняється якісним віиконанням і надійністю. Клинок ножа виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13Mov (твердість за шкалою Роквелла 58-60 HRC), завдяки чому ніж може використовуватися для робіт з найрізноманітнішими матеріалами. Замок типу Liner Lock забезпечує надійну фіксацію клинка. Однобічни..
0 грн.
Ніж складаний SanRenMu B4-781 Ніж складаний SanRenMu B4-781
Складаний ніж SanRenMu B4-781 — це міцний, надійний та відносно недорогий компактний ніж на кожен день.Клинок має чорне покриття та характерний виріз на лезі, який допомагає відкривати ніж однією рукою. Фіксація клинка відбувається за допомогою механічного замка типу Back Lock. У сталевій перфорованій рукоятці чорного кольору передбачений вмонтований карабін з темляком (страхувальний шнур).Тип замка: Back lockМатеріал рукоятки: металМатеріал клинка: нержавіюча сталь 8Cr13MovТвердість сталі: 56-5..
0 грн.