ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Shooter's Choice

Показати:
Сортування:
Shooter's Choice

Shooter's Choice


Засіб для очищення ствола від свинцю Shooters Choice Lead Remover, 118 мл
Shooters Choice Lead Remover - швидко і якісно усуває забруднення, зробивши використання абразивних чистячих засобів непотрібним.Переваги:- відновлює точність і купчастість бою зброї;- безпека і швидкість у використанні;- не містить абразивних речовин;- запобігає виникненню іржі і корозії;- використовуючи разом із засобом для догляду за металевими поверхнями MT-10 Metal Treatment, значно зменшуючи кількість свинцевих забруднень.Рекомендується використовувати для видалення свинцевих відкладень із..
585 грн.
Розчинник Shooters Choice Polymer Safe Quick Scrub. Об’єм - 350 г
Shooters Choice Polymer Safe Quick Scrub – розчинник, по своїм властивостям та області застосування схожий на Shooters Choice Quick-Scrub III. Ідеально підходить для чищення затвора та ударно-спускового механізму (без попереднього розбирання) від бруду, мастила, залишків пороху, масла і нагару.Основна відмінність Shooters Choice Polymer Safe Quick Scrub полягає в тому, що він повністю безпечний для полімерів, пластмас, синтетичного, камуфляжного і тефлонового покриттів, а також вороніння...
680 грн.
Мастило збройове всепогодне Shooter's Choice All Weather High-Tech Grease, 10 мл Мастило збройове всепогодне Shooter's Choice All Weather High-Tech Grease, 10 мл
Змазка для механізмів Shooter's Choice All Weather High-Tech Grease — це синтетичне всепогодне збройове мастило, розроблене спеціально для змащування та захисту всіх видів зброї, рибальских снастей, лодочного спорядження, мотоциклів, автомобілів та інструментів. Це нелужне мастило безпечне для пластикових і гумових покриттів та відповідає всім найсуворішим виимогам.Тонка плівка залишається на місці нанесення мастила та зменшує тертя між деталями, просочується в пори металу та зменшує знос детале..
504 грн.
Засіб для чищення стволів Shooters Choice MC#7 Bore Cleaner and Conditioner, 118 мл
Shooters Сһоісе MC# 7 Bore Cleaner and Conditioner - видаляє свинець, мідь, пороховий нагар з нарізних стволів, а також видаляє залишки пластику з стволів рушниць.Застосування:1) Намочіть MC# 7 два патча. Протолкніте кожен через ствол туди/назад, щоб видалити забруднення з ствола.2) Намочіть MC# 7 підходящий по калібру бронзовий йоржик і штовхніть його туди/назад через ствол 8-10 разів (кількість рухів шомполом може змінюватися в залежності від забруднення ствола).3) Намочіть 3 патча. Протолкніт..
585 грн.
Засіб антикорозійний Shooter's Choice Rust Prevent, 170 г
Антикорозійний засіб Shooters Choice Rust Prevent допомагає запобігти утворенню іржі та попереджає корозію металів, прибирає вологу та утворює тонку та міцну плівку на поверхні.Засіб Shooters Choice Rust Prevent захищає металеві частини зброї від іржі, наскрізної та пітингової корозії, солоного морського повітря, поту та масних відбитків пальців. Проникає в пори металу, змащує поверхні, запобігає утворенню іржі, нейтралізує дію кислот. Запобігає електрохімічній корозії. Може застосовуватися..
480 грн.