UA-129302738-1
ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Новини та новинки стрілецького тиру «ТактікА»

Новини та новинки стрілецького тиру «ТактікА»

17.11.2018

Затишний критий 50-метровий стрілецький тир «ТактікА» на лівому березі в Києві відкрився для всіх любителів стрілецької справи та зброї рік тому. За цей час багато стрільців стали нашими добрими друзями, а наші інструктори заохотили займатися стрілецькою справою нових любителів зброї. 

Команда тиру «ТактікА» докладає всіх зусиль, щоб стрільцям в нашому тирі було затишно і комфортно, щоб кожен стрілець міг цікаво та з користю для себе провести час у тирі. Тому за цей рік ми розширили спектр послуг нашого тиру і асортимент тирового обладнання, а також врахували ваші побажання :)

Тепер до ваших послуг в нашому тирі:


Нові пристрілочні столи підійдуть тим, хто любить стріляти вдумливо та без поспіху. Вони вищі за наші стандартні столи, що дає вам можливість комфортно розміститися зі зброєю. За столами передбачена посадка як для правші, так і для шульги.

Для тих, хто має бажання самостійно пристріляти свою зброю, ми пропонуємо в оренду функціональний станок для пристрілки, який ви можете зарезервувати заздалегідь разом із тировим напрямком. Крім того, до ваших послуг — наш професійний майстер з пристрілки, який швидко і якісно пристріляє для вас зброю під вашу манеру вкладки і стрільби.


А якщо вам цікаво дізнатися швидкість куль ваших боєприпасів та розрахувати їх потужність, ми надамо вам в оренду хронограф Caldwell Ballistic Precision Chronograph G2, що відмінно показав себе при роботі у приміщенні. Цей хронограф ідеально підходить для роботи як з вогнепальною, так і з пневматичною зброєю. 
* Зверніть увагу, відстріл через хронограф виконується виключно інструктором тиру. 

Забронювати час у стрілецькому тирі «ТактікА» або замовити будь-яку з послуг — оренду станка для пристрілки, оренду хронографа, послугу пристрілки — ви можете за телефонами:
+38 (068) 881-3632
+38 (099) 320-2390