Рушниця «Форт-500М» — помпова гладкоствольна службова зброя калібру 12/76 мм серії Форт-500 з ручною перезарядкою. Рушниця «Форт-500М» відповідає всім вимогам, необхідним для виконання різноманітних завдань, з якими стикаються сучасні підрозділи силових структур.
Рушниця оснащена набором планок Пікатінні для установки різних пристосувань: колліматорних прицілів, ліхтариків, тактичних рукояток, лазерних цілевказувачів. Також можливо приєднання спеціальних насадок на ствол для вибивання дверних замків за допомогою спеціальних боєприпасів і для метання газових гранат. Рушниця укомплектована тактичним телескопічним прикладом. Ствольна коробка рушниці може бути виготовлена з високоякісного полімеру, що значно полегшує конструкцію виробу.
| Магазин | |
| Виробник | Форт |
| Країна виробник | Україна |
| Оружие | |
| Модель | 500М |
| Клас зброї | гладкоствольна |
| Тип зброї | помпова |
| Калібр | 12/76 |
| Довжина ствола | 18" (455 мм) |
| Дульна різьба | є |
| Тип УСМ | одноступінчастий |
| Приклад (ложа) / Рукоятка | телескопічний,з пістолетною рукояткою |
| Матеріал приклада / рукоятки | пластик |
| Конструкція магазина | підствольний трубчастий |
| Місткість магазина | 4 |
| Прицільні пристосування | прицільна планка,мушка |
| Загальна довжина | 988 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Додаткова інформація | Встановлена рукоятка перенесення вогню, планки Пікатінні (Picatinny) для установки додаткових аксесуарів. Для правші. |


UA
RU 
