Рушниця гладкоствольна ATROX Tactic Black Telescopic Stock Huglu TR 1 7+1, 12/76, ствол 18.5" (47 см)
Гладкоствольна рушниця ATROX Tactic Black Telescopic Huglu TR 1 7-1 - з лінійки дробових рушниць компанії Huglu, які вважаються одними з найбезпечніших у своєму класі. Особливістю помпової системи перезарядки є невибагливість: «помпа» дозволяє стріляти будь-якими набоями, з будь-якою навіскою. Ручна система перезарядки помітно прискорює викидання перекошеного чи неякісного патрона, що дає можливість продовжити стрілянину у разі потреби та збереже дорогоцінний час у екстреній ситуації.
Рушниця Huglu ATROX Tactic має полегшену ствольну коробку, виконану з алюмінієвого сплаву 7075, а також деталі зі сталі марки 4140. Відкриті прицільні пристрої - діоптричний цілик і мушка - допомагають оперативно прицілюватися і забезпечують точність пострілу. Телескопічний приклад регулюється індивідуально під кожного стрільця. Планка Picatinny дозволяє встановлювати додаткові аксесуари, ліхтарики, лазерні цілевказувачі та ін.
| Магазин | |
| Виробник | Huglu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Оружие | |
| Модель | ATROX Tactic |
| Клас зброї | гладкоствольна |
| Тип зброї | помпова |
| Калібр | 12/76 |
| Довжина ствола | 18.5" (470 мм) |
| Приклад (ложа) / Рукоятка | телескопічний |
| Матеріал приклада / рукоятки | пластик |
| Конструкція магазина | підствольний трубчастий |
| Місткість магазина | 4 |
| Прицільні пристосування | діоптричний цілик,мушка |
| Загальна довжина | 980 мм |
| Вага | 3 кг |


UA
RU 
