Рушниця Brno ZH-301 12/70
Немає в наявності
26000
26000 грн.
Наявність: Немає в наявності
Модель: com21902
Модель: com21902
Знижки постійним клієнтам і учасникам стрілецького клубу!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Доставка товарів по всій Україні!
Ударно-спусковий механізм рушниці Brno ZH-301 з двома спусковими гачками, дозволяє вести почергову стрільбу з обох стволів другим спусковим гачком. Замикання стволів на затвор Керстена.
*Для придбання вогнепальної зброї та боєприпасів потрібен дозвіл, згідно з вимогами чинного законодавства.
*Доставка вогнепальної зброї та боєприпасів, не може здіснюватися з використанням послуг поштових операторів (Нова Пошта, Укрпошта, Інтайм, Delivery, Meest Express, Autolux).
| Магазин | |
| Виробник | Zbrojovka Brno |
| Країна виробник | Чехія |
| Оружие | |
| Модель | ZH-301 |
| Клас зброї | гладкоствольна |
| Калібр | 12/70 |
| Довжина ствола | 700 мм |
| Матеріал приклада / рукоятки | горіх |
| Прицільні пристосування | прицільна планка, мушка |
| Загальна довжина | 1130 мм |
| Вага | 3.5кг |


UA
RU 