ІЖ-27 — радянська двоствольна мисливська рушниця, призначена для промислового та аматорського полювання. Рушницю ІЖ-27 було розроблено під керівництвом А. А. Клімова та серійно випускається з 1973 року.
Є результатом глибокої модернізації рушниці ІЖ-12. У порівнянні з ІЖ-12, ІЖ-27 була змінена форма ложі і цівки, введена вентильована прицільна планка і змінена форма коробки в місцях з'єднання з ложею.
З вересня 2008 рушниця виробляється під найменуванням МР-27.
Випущено понад 1,5 мільйона рушниць ІЖ-27 всіх модифікацій - таким чином, ця рушниця є однією з найпоширеніших мисливських рушниць.
Стволи рушниці відокремлені і розташовані у вертикальній площині. Стволи запресовані в муфту та з'єднані між собою паянням на бічних планках.
Приклад та цівка виготовлені з дерева. Залежно від варіанта виконання, ложа може бути пряма або напівпістолетна, приклад може бути обладнаний пластмасовим потиличником або гумовим амортизатором.
| Магазин | |
| Виробник | ІЖМАШ |
| Оружие | |
| Модель | ІЖ-27Е |
| Клас зброї | гладкоствольна |
| Калібр | 12/70 |
| Довжина ствола | 725 мм |
| Матеріал приклада / рукоятки | горіх |
| Прицільні пристосування | прицільна планка, мушка |
| Загальна довжина | 1150 мм |
| Вага | 3.4 кг |


UA
RU 
