Savage 110 Tactical - оновлена лінійка на базі карабінів 10 FCP-SR, що поєднує в собі всі напрацювання попередніх років з новою системою AccuFit.
Всі карабіни серії 110 Tactical тепер оснащені ергономічної ложею з технологією підвищення комфорту AccuFit, яка дозволяє найбільш точно підігнати довжину і висоту приклада індивідуально під кожного стрільця.
Оновлена ложа карабіна Savage 110 Tactical виконана з ударостійкого пластику. Покращена ергономіка пістолетної рукояті. Для підвищення комфорту в процесі утримання є прогумовані вставки на шийці приклада і цівці. В комплекті 4 вставки для зміни довжини, а також 5 змінних гребенів приклада різної висоти.
Завдяки фірмовій розробці компанії Savage - системі AccuStock™ гарантується оптимальний розподіл питомого тиску в момент пострілу, що забезпечує стабільну купчастість, баланс, цілісність і безвідмовність навіть при високих навантаженнях.
Патентована система ударно-спускового механізму AccuTrigger™ надає можливість регулювання спуска в межах від 680 г до 2,7 кг, а спусковий гачок має додатковий внутрішній спусковий гачок, який виключає випадковий постріл і забезпечує легкий "сухий" спуск.
Важкий вільно вивішений ствол моделі Savage 110 Tactical з матовим покриттям оснащений різьбою 5/8"-24 UNEF для установки дулового гальма або саундмодератора.
Ствольна коробка, за яку здійснюється замикання каналу ствола, виготовлена з хром-молібденової сталі 4140. На коробку встановлена планка Weaver EGW з нахилом 20МОА для дооснащення карабіна оптичним прицілом або іншими прицільними пристосуваннями.
Завдяки збільшеній рукояті затвора, цикл перезарядки здійснюється легко і плавно. Трипозиційний запобіжник, який блокує ударник в проміжному положенні, надає можливість безпечного розряджання зброї.
В комплекті: глушник ASE UTRA jet-Z Compact. Дульна різьба 5/8"-24 UNEF.
Встановлений приціл Leapers UTG 6-24x50 (входить в ціну).
Прицільна планка 20 МОА.
Додатковий магазин.MDT.
Сошки типу Harris, XD Precission.
Чохол.
Гвинтівка абсолютно нова, без настрілу
| Магазин | |
| Виробник | Savage |
| Країна виробник | США |
| Оружие | |
| Модель | 110 Tactical |
| Клас зброї | нарізна |
| Тип зброї | з поздовжньо-ковзним затвором |
| Калібр | .308 Win (7.62х51) |
| Довжина ствола | 20" (508 мм) |
| Дульна різьба | 5/8-24 |
| Тип УСМ | AccuTrigger |
| Приклад (ложа) / Рукоятка | фіксований |
| Матеріал приклада / рукоятки | пластик |
| Конструкція магазина | знімний коробчастий |
| Місткість магазина | 10 |
| Прицільні пристосування | Leapers UTG 6-24x50 |
| Загальна довжина | 1021 мм |
| Вага | 4,02 кг |
| Додаткова інформація | В комплекті: глушник ASE UTRA jet-Z Compact. Дульна різьба 5/8"-24 UNEF. Встановлений приціл Leapers UTG 6-24x50 (входить в ціну). Прицільна планка 20 МОА. Додатковий магазин.MDT. Сошки типу Harris, XD Precission. Чохол. Гвинтівка абсолютно нова, без настрілу |
| Оружие Нарезное | |
| Твіст ствола | 1:10" |


UA
RU 
