Гладкоствольна помпова рушниця Taurus ST-12 12-го калібру створена на базі відомої американської помпи Mossberg 500 бразильською компанією Taurus за ліцензією збройової компанії Mossberg.
Ця тактична гладкоствольна рушниця призначена для виконання тактичних задач, для практичної стрільби, а також для самозахисту.
Ствольна коробка Taurus ST-12 аналогічна моделям Mossberg 500/ Mossberg 590, виготовлена з якісного, міцного й при цьому легкого алюмінієвого сплаву, що забезпечує міцність ресивера.
Запобіжник розміщений на спусковій скобі, що характерно для рушниць Maverick (які теж є частиною компанії Mossberg).
Ствол довжиною 51 см (20 дюймів) зі свердлінням типу «циліндр» пройшов перевірку тиском у 105 МПа (15000 psi). Підствольний сталевий магазин розрахований на 7 набоїв та кріпиться до ресивера на різьбу.
З самого початку рушниця Taurus ST-12 була розроблена для виконання спецоперацій, тому на стволі передбачена незнімна насадка «stand-off», призначена для вибивання дверних замків і петель. Ствол рушниці додатково закритий спеціальною захисною накладкою, яка зберігає руки стрільця від контакту з гарячим стволом.
Складаний телескопічний приклад має 6 позицій фіксації, що довзоляє підігнати довжину приклада під антропологічні особливості стрільця та зменшити габарити зброї під час транспортування. Пістолетна рукоятка забезпечує комфортне утримання зброї.
На ствольній коробці розміщена планка Weaever/Picatinny (наприклад, для установки коліматорного прицілу). Ще одна планка Weaver/Picatinny на трубчастому підствольному магазині дозволяє встановлювати на зброю додаткове спорядження (підствольні ліхтарі, лазерні цілевказувачі тощо).
Всі алюмінієві деталі анодовані, а сталеві захищені фосфатуванням.
| Магазин | |
| Виробник | Taurus |
| Країна виробник | Бразилія |
| Оружие | |
| Модель | ST-12 |
| Клас зброї | гладкоствольна |
| Тип зброї | помпова |
| Калібр | 12/76 |
| Довжина ствола | 20" (510 мм) |
| Приклад (ложа) / Рукоятка | складаний,телескопічний,з пістолетною рукояткою |
| Матеріал приклада / рукоятки | пластик |
| Конструкція магазина | підствольний трубчастий |
| Місткість магазина | 7+1 |
| Прицільні пристосування | мушка |
| Загальна довжина | 910-1000 мм |
| Вага | 3.2 кг |


UA
RU 
