Рушниця Fabarm SDASS Tactical 12/76, ствол 20" (51 см)
Немає в наявності
48300
48300 грн.
Знижки постійним клієнтам і учасникам стрілецького клубу!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Доставка товарів по всій Україні!
Тактична рушниця Fabarm SDASS Tactical 12/76 підходить для стрільби будь-яким типом патронів. Всі стволи TRIBORE®. Дробовик SDASS – це надійний сучасний механізм, основні деталі захищені PVD-покриттям.
Планка Picatinny дозволяє встановити коліматорний приціл.
| Магазин | |
| Виробник | Fabarm |
| Країна виробник | Італія |
| Оружие | |
| Модель | SDASS |
| Клас зброї | гладкоствольна |
| Тип зброї | помпова |
| Калібр | 12/76 |
| Довжина ствола | 20" (510 мм) |
| Тип УСМ | одноступінчастий |
| Приклад (ложа) / Рукоятка | фіксований |
| Матеріал приклада / рукоятки | пластик |
| Конструкція магазина | підствольний трубчастий |
| Місткість магазина | 4+1 |
| Прицільні пристосування | мушка,діоптричний цілик |
| Загальна довжина | 1010 мм |
| Вага | 3 кг |


UA
RU 
