Гладкоствольна рушниця Hatsan Escort MPS-TS – доопрацьована тактична версія популярної моделі Hatsan Escort MPS. Ця помпова рушниця з надійним і перевіреним часом механізмом перезаряджання, а також із практичним виконанням. Ця рушниця ефективна як для вирішення тактичних завдань, так і для полювання, правоохоронних цілей.
Помпова зброя байдужа до якості та потужності боєприпасів. Перезаряджання здійснюється за допомогою рухомої цівки та практично безвідмовне. В разі осічки стрілець просто ще раз пересмикує цівку, досилаючи наступний патрон. Це однією з переваг помпових рушниць є можливість використання патронів 12-го калібру несмертельної дії, з гумовою кулею або картеччю. Таким чином, рушниці також ідеально підходять для активного самозахисту або охоронних завдань.
Регульований приклад Hatsan Escort MPS-TS дозволяє підлаштувати довжину рушниці під стрільця для максимально зручної вкладки, а ергономічна пістолетна рукоятка забезпечує додатковий контроль над зброєю. Довга цівка з інтегрованою планкою Picatinny дозволяє встановити тактичний ліхтар, а кожух на захистить руки від нагрітого ствола.
Передвстановлені антабки для кріплення ремння розміщені в прикладі та на кришці магазина. Прицільні пристосування - мушка.
Постійне дульне звуження - циліндр.
*Для придбання вогнепальної зброї та боєприпасів потрібен дозвіл, згідно з вимогами чинного законодавства.
*Доставка вогнепальної зброї та боєприпасів, не може здіснюватися з використанням послуг поштових операторів (Нова Пошта, Укрпошта, Інтайм, Delivery, Meest Express, Autolux).
| Магазин | |
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Оружие | |
| Модель | Escort MPS-TS |
| Клас зброї | гладкоствольна |
| Тип зброї | помпова |
| Калібр | 12/76 |
| Довжина ствола | 460 мм |
| Тип УСМ | одноступінчастий |
| Приклад (ложа) / Рукоятка | телескопічний, з регульованим підщічником |
| Матеріал приклада / рукоятки | пластик |
| Конструкція магазина | підствольний трубчастий |
| Місткість магазина | 4 |
| Прицільні пристосування | мушка |
| Загальна довжина | 870 - 970 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Додаткова інформація | Постійне дульне звуження – циліндр. |


UA
RU 
