UA-129302738-1
ПН-НД: 11:00-20:00

38 (099) 320 23 90 - Магазин
38 (068) 881 36 32 - Тир (Viber)

Кошик порожній!

Пляшка світлонакопичувальна Nalgene Wide Mouth Glow Bottle, 1 л

Пляшка світлонакопичувальна Nalgene Wide Mouth Glow Bottle, 1 л
Закінчується 585.00 585.00 грн.
Виробник: Nalgene
Наявність: Закінчується
Модель: 000778059
Знижки постійним клієнтам і учасникам стрілецького клубу!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Доставка товарів по всій Україні!

Спортивна світлонакопичувальна пляшка для води Nalgene Glow Wide Mouth Bottle (об'єм 1 л) — зручний і сучасний аксесуар від американського виробника Nalgene. З такою пляшкою зручно тренуватися навіть в темну пору доби.

Пляшка Nalgene Wide Mouth вироблена з міцного прозорого пластику Tritan, стійкого до ударних навантажень. Кріме того, пластик Tritan стійкий до утворення плям, не зберігає запахи, нейтральний до різних видів напоїв та розрахований для використання в температурному діапазоні від -40°С до +100°C. Конструкція пляшок Nalgene розрахована на найважчі умови експлуатації. 

Пляшку Nalgene можна мити в посудомийній машині та підігрівати її вміст у мікрохвильовці. Під час виробництва своїх пляшок компанія Nalgene не використовує бісфенол-А, про що свідчить напис BPA-FREE. Вся продукція Nalgene абсолютно безпечна для здоров'я, як під час тривалого зберігання продуктів харчування, так і за умов температурного впливу.

На прозорий корпус пляшки нанесена шкала, яка дозвляє візуально відстежувати кількість рідини та її споживання, що особливо важливо для спортсменів і людей на дієті.

Великий отвір пляшки (Wide Mouth) дозволяє закладати в неї лід, використовувати пляшку, як контейнер для різних продуктів, полегшує процес наповнення пляшки окропом, чищення та миття внутрішніх поверхонь. Пластикова кришка вільно закріплена на горлі пляшки, що не дає їй загубитися, а з'єднувальну ланку можна використовувати як ручку для перенесення.

Висота, мм: 216 мм
Діаметр пляшки, мм: 89 мм
Діаметр горла пляшки, мм: 63 мм

Об'єм, л: 1 л (32 oz)
Вага, г: 178 г

Магазин
Виробник Nalgene
Країна виробник США

Написати відгукТовари, які можуть бути Вам цікаві