ПН-НД: 11:00-20:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

ATA-GEAR

Показати:
Сортування:
ATA-GEAR

ATA-GEAR


Кобура поясна ATA Gear Fantom ver.3 для Форт-17 Кобура поясна ATA Gear Fantom ver.3 для Форт-17
Кобури ATA Gear серії «Fantom» представляють собою відмінне рішення для максимально прихованого носіння зброї. За своїми конструктивними особливостями кобура з пістолетом розміщуються за брючним ременем і самої тканиною штанів, що сприяє прихованню форми зброї, і не дозволяє ідентифікувати Вас, як його власника, і як наслідок застосувати його несподівано для нападаючого. Ця кобура дозволяє надійно носити Ваша зброя навіть в теплу пору року, дозволяючи приховати його обриси навіть під легким літн..
1280 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.2 для одного магазина Форт-12, 14, 17, 18, CZ-8, Вій 19 Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.2 для одного магазина Форт-12, 14, 17, 18, CZ-8, Вій 19
Паучер ATA Gear ver.2 – це підсумок для одного магазина, виготовлений з матеріалу KYDEX, який забезпечує додаткову тактичну перевагу за швидкістю витягування магазина. Підходить як для спорта, так і для використання операторами військових підрозділів, спецпідрозілів поліції, цивільними стрільцями тощо. Паучер ATA Gear розроблений з урахуванням побажань практикуючих стрільців, оптимально підходить для екстренної або тактичної зміни, при цьому допомагає уникнути втрати магазина, завдяки ..
850 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина ПМ / ПМТ / ПМ-Р Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина ПМ / ПМТ / ПМ-Р
Підсумок (паучер) ATA Gear ver.1 розроблений для носіння запасного магазина на ремені брюк з зовнішньої сторони. Паучер займає мало місця, щільно прилягає до тіла власника, тим самим забезпечує приховане носіння запасного магазина в поєднанні з верхнім одягом, а також футболками та светрами. Виріб кріпиться на ремінь брюк за допомогою пластикових кріплень 35, 40, 45 або 50 мм. Паучер надійно утримує магазин, не потребує додаткових хлястиків або кріплень, що робить доступ до магазина максимально ..
880 грн.
Кобура поясна ATA Gear Hit Factor ver.1 для Glock-19 Кобура поясна ATA Gear Hit Factor ver.1 для Glock-19
Кобура Hit Factor для Glock – 19, Glock – 19X, Glock – 23, Glock – 45 призначена переважно для прихованого та, в деяких випадках, відкритого носіння зброї. Обмеженість використання кобури для відкритого носіння пояснюється відсутністю в ній додаткових фіксаторів, що запобігають вихопленню Вашого пістолета сторонніми особами. Відсутність таких фіксаторів передбачена для економії часу при вилученні пістолета, тому що в ситуації реального вогневого контакту Вам не потрібно здійснювати додаткові рух..
1400 грн.
Кобура поясна ATA Gear Fantom ver.3 для Форт-12 Кобура поясна ATA Gear Fantom ver.3 для Форт-12
Кобури ATA Gear серії «Fantom» є відмінним рішенням для максимально прихованого носіння зброї. За своїми конструктивними особливостями кобура з пістолетом розміщуються за брючним ременем і тканиною штанів, що приховує форму зброї та не дозволяє ідентифікувати Вас, як її власника, та, як наслідок, дозволяє застосувати її несподівано для нападника. Ця кобура дозволяє надійно носити Вашу зброю навіть в теплу пору року, приховує її обриси навіть під легким одягом. Завдяки своїй ергономічній формі і ..
1280 грн.
Кобура поясна ATA Gear Fantom ver.3 для ПМ Кобура поясна ATA Gear Fantom ver.3 для ПМ
Кобури ATA Gear серії «Fantom» є відмінним рішенням для максимально прихованого носіння зброї. За своїми конструктивними особливостями кобура з пістолетом розміщуються за брючним ременем і тканиною штанів, що приховує форму зброї та не дозволяє ідентифікувати Вас, як її власника, та, як наслідок, дозволяє застосувати її несподівано для нападника. Ця кобура дозволяє надійно носити Вашу зброю навіть в теплу пору року, приховує її обриси навіть під легким одягом. Завдяки своїй ергономічній формі і ..
1280 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.2 для одного магазина Glock-17/22
Для будь-якої людини, яка займається стрільбою дуже велике значення має не тільки зброя, але і якість екіпірування. Адже чим коротше час вилучення зброї з кобури і приведення її у бойову готовність, тим вище тактична перевагу.Паучери виготовлені фахівцями компанії ATA Gear для стрільців, що беруть участь в змаганнях. Витягання магазину виконується максимально швидко, що важливо під час роботи на рубежі або проходженні дистанції.Всі вироби виготовлені з матеріалу kydex, визнаного лідера в протист..
850 грн.
Кобура поясна ATA Gear Fantom ver.3 для FLARM TQ1 Кобура поясна ATA Gear Fantom ver.3 для FLARM TQ1
Кобура Fantom ver. 3 призначена для прихованого носіння Flarm TQ – 1. Кобура розміщується в брюках внутрішньо і кріпиться до ременя за допомогою кліпси. Класичний варіант розміщення кобури - на 11 годину на талії для лівші або на 1 годину для правші, але її також можна розмістити по всьому колу пояса її власника. Так як саме внутрішньопоясні кобури найбільше підходять для прихованого носіння зброї, використовувати Fantom ver. 3 можна навіть в спекотну погоду, коли, наприклад, вдягнута лише легка..
1280 грн.
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів Форт-12, 14, 17, 18 Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів Форт-12, 14, 17, 18
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch ver.1 розроблений для носіння двох запасних магазинів Форт 12/14/17/18 на ремені брюк з зовнішньої сторони. Виріб є компактнішим і більш зручним, ніж два окремі паучери. При цьому розташування магазинів в Double pouch забезпечує безперешкодну їх заміну найкоротшим шляхом.Завдяки особливій формі виконання, паучер дає тактичну перевагу у швидкості витягання магазину. Він підходить як для спорту, так і для використання операторами військових підрозділів, спецп..
1280 грн.
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів ПМ / ПМР / ПМ-Т Black Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів ПМ / ПМР / ПМ-Т Black
Паучер подвійний ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів ПМ розроблений для носіння двох запасних магазинів ПМ на ремені брюк з зовнішньої його сторони.Завдяки особливій формі виконання, паучер дає тактичну перевагу у швидкості витягання магазину. Він підходить як для спорту, так і для використання операторами військових підрозділів, спецпідрозділів поліції, цивільними стрілками.Паучер займає мало місця, прилягає до тіла володаря, тим самим забезпечує приховане носіння запасного магазина ..
1280 грн.
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів Glock-17/22 Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів Glock-17/22
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch ver.1 розроблений для носіння двох запасних магазинів Glock-17/22 на ремені брюк з зовнішньої сторони. Виріб є компактнішим і більш зручним, ніж два окремі паучери. При цьому розташування магазинів в Double pouch забезпечує безперешкодну їх заміну найкоротшим шляхом.Завдяки особливій формі виконання, паучер дає тактичну перевагу у швидкості витягання магазину. Він підходить як для спорту, так і для використання операторами військових підрозділів, спецп..
1280 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина Форт-12 Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина Форт-12
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 розроблений для носіння запасного магазина Форт - 12/14/17/18/CZ-83/Вій-19 на ремені брюк з зовнішньої сторони. Паучер займає мало місця, щільно прилягає до тіла власника, тим самим забезпечує приховане носіння запасного магазина в поєднанні з верхнім одягом, а також футболками та светрами. Виріб кріпиться на ремінь брюк за допомогою пластикових кріплень 35, 40, 45 або 50 мм. Паучер надійно утримує магазин, не потребує додаткових хлястиків або кріплень, що..
880 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина Glock-17/22 Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина Glock-17/22
Лінійка паучерів Pouch ver. 1 створена для напоясного носіння додаткового магазину Glock - 17/22. Паучер кріпиться на ремінь брюк з зовнішньої сторони за допомогою пластикових кріплень шириною 35, 40, 45 або 50 мм в залежності від потреб замовника. Pouch ver. 1 надійно утримує додатковий магазин без будь-яких хлястиків і фіксаторів, що забезпечує швидкий доступ до магазина в разі потреби. Pouch ver. 1 максимально повторює форму магазину, займає мало місця, і має вузький профіль, завдяки чому па..
880 грн.
Кобура поясна ATA Gear Hit Factor ver.1 для Форт-17 Кобура поясна ATA Gear Hit Factor ver.1 для Форт-17
Кобури ATA Gear серії «Hit Factor» є «золотою серединою» для професіоналів і любителів в питаннях поводження зі зброєю. Дана кобура має можливість універсального кріплення на різноманітні системи носіння короткоствольної зброї, які існують на даний момент людської історії. Базовий варіант кріплення на ремінь брюк будь-якої товщини і ширини, залежно від бажання замовника, також кріплення на будь-який поліцейський ремінь формату «Duty-belt», тактичні ремені різної товщини, ширини і щільності, уніф..
1400 грн.
Кобура поясна ATA Gear Hit Factor VER.1 для Flarm TQ1 Кобура поясна ATA Gear Hit Factor VER.1 для Flarm TQ1
Кобура Hit Factor для Flarm TQ – 1 робиться переважно для прихованого і, в деяких випадках, відкритого приння зброї. Обмеження використання кобури для відкритого використання є відсутністю у ній додаткових фіксаторів, які запобігають вихоплення Вашого пістолета сторонніми особами. Відсутність таких фіксаторів передбачено для економії часу під час витягання пістолета, тому що у випадку реального вогнетривого контакту Вам не потрібно робити додаткові рухи, наприклад, знімати хл..
1400 грн.