ПН-ПТ: 11:00-19:00
СБ-НД: 11:00-19:00

38 068 881 3632 Тир (Viber)
38 099 320 2390 Магазин

Кошик порожній!

Сошки

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA
Тактична рукоятка Fab Defense T-POD G2 FA входить до нової лінійки продукції Fab Defense та суміщає в собі тактичну рукоятку перенесення вогню, сошки для зброї та кронштейн для установки підствольного збройового ліхтаря або ЛЦУ (лазерного цілевказувача). Виріб кріпиться на зброї, що має нижню планку Вівера/Пікатінні (Weaver/Picatinny rail) на цівці.Пристрій дозволяє міцно та зручно утримувати зброю, зменшує втому, збільшує точність та зручність стрільби з різних положень. Збройовий ліхтар забезп..
0.00 грн.
Новинка
Сошки МОЛОТ швидкознімні з качалкою та шипами Сошки МОЛОТ швидкознімні з качалкою та шипами
Швидкознімні сошки з качалкою та шипами — це новинка від українського виробника, компанії «МОЛОТ». Сошки пройшли польові випробування на зброї калібрів від .233 Rem до .50 BMG, включаючи багато проміжних калібрів. На зброї сошки встановлюються на швидкознімне кріплення, яке дозволяє за необхідності оперативно знімати або встановлювати їх. Качалка на сошках має регулятор жорсткості.В комплекті з сошками поставляються шипи, по дві одиниці для кожної лапи. Шипи допомагають фіксувати сошки на б..
0.00 грн.
Сошки МОЛОТ швидкознімні з качалкою / високі Сошки МОЛОТ швидкознімні з качалкою / високі
Швидкознімні високі сошки з качалкою — новинка від українського виробника, компанії «МОЛОТ». Сошки пройшли польові випробування на зброї калібрів від .233 Rem до .50 BMG, включаючи багато проміжних калібрів. На зброю сошки встановлюються на швидкознімне кріплення, яке дозволяє за необхідності оперативно знімати або встановлювати їх. Без особливих зусиль можна від'єднати сошки від основного кріплення на планці Weaver шляхом одного натискання на кнопку. Качалка на сошках має регулятор жорстко..
0.00 грн.
Сошки XD Precision EZ Pivot 6-9" (шарнірна база) / 15.2-22.8 см Сошки XD Precision EZ Pivot 6-9" (шарнірна база) / 15.2-22.8 см
Сошки XD Precision EZ Pivot & Pan Notched Legs із шарнірною базою та регульованою висотою 152–228 мм (6-9") – це новий продукт від компанії XD Precision. Якісні, міцні та прості у використанні сошки легко і швидко встановлюються на ложе карабіна за допомогою кріплення до стандартної антабки. Подібне посадкове місце для сошок не заважає використанню погонного ременя, оскільки на базі сошок передбачене кріплення для нього.Сошки виготовлені з міцного авіаційного алюмінія. Висота сошок регу..
0.00 грн.
Сошки XD Precision EZ Pivot & Pan Notched Legs 6-9" (ступінчасті ножки) / 16.5-23.5 см Сошки XD Precision EZ Pivot & Pan Notched Legs 6-9" (ступінчасті ножки) / 16.5-23.5 см
Сошки XD Precision EZ Pivot & Pan Notched Legs із шарнірною базою та регульованою висотою 6-9" – це якісні, міцні та прості у використанні сошки, що легко і швидко встановлюються на ложе карабіна за допомогою кріплення до стандартної антабки. Подібне посадкове місце для сошок не заважає використанню погонного ременя, оскільки на базі сошок передбачене кріплення для нього.Сошки виготовлені з міцного авіаційного алюмінія. Висота сошок регулюється за допомогою спеціальних підтискних гвинті..
0.00 грн.
Сошки Vector Optics SCBPS-06 (SCOT-40) з качалкою / 15-26" Сошки Vector Optics SCBPS-06 (SCOT-40) з качалкою / 15-26"
Сошки Vector Optics SCBPS-06 (SCOT-40) — це найбільш високі сошки з серії, які мають ступінчасте регулювання висоти на 12 рівнів і базу з качалкою та затискним гвинтом. Сошки використовують для комфортної стрільби, вони відмінно підходять для стрільби з різних положень, легкі в експлуатації. Не предназначені для важкої зброї та зброї великого калібру.Сошки мають ступінчасте (12 рівнів) регулювання по висоті від 385 до 665 мм (15-26''): перший рівень — середня частина 13.97 см (5.5") фіксується у..
0.00 грн.
Сошки Vector Optics SCBPS-05 (SCOT-39) з качалкою / 9-13.5" Сошки Vector Optics SCBPS-05 (SCOT-39) з качалкою / 9-13.5"
Сошки Vector Optics SCBPS-05 (SCOT-39) з качалкою використовують для комфортної стрільби, вони відмінно підходять для стрільби з різних положень, легкі в експлуатації. Сошки мають ступінчасте (11 позицій) регулювання по висоті від 230 до 345 мм (9-13.5''). Ножки сошок достатньо швидко складаються та розкладаються, утримуються в розкладеному стані завдяки повертальним пружинам. Для перенесення сошки можна згорнути паралельно стволу. На ножках передбачені насадки з твердої гуми, що надає дода..
0.00 грн.
Сошки Vector Optics SCBPB-02 / 9-13.5" Сошки Vector Optics SCBPB-02 / 9-13.5"
Сошки Vector Optics SCBPB-02 використовують для комфортної стрільби, вони відмінно підходять для стрільби з різних положень, легкі в експлуатації. Сошки мають ступінчасте (11 позицій) регулювання по висоті від 230 до 345 мм (9-13.5''). Ножки сошок достатньо швидко складаються та розкладаються, утримуються в розкладеному стані завдяки повертальним пружинам. Для перенесення сошки можна згорнути паралельно стволу. На ножках передбачені насадки з твердої гуми, що надає додаткової переваги при с..
0.00 грн.
Сошки Harris Ultralight Bipods Series S Model BR з нахилом Сошки Harris Ultralight Bipods Series S Model BR з нахилом
Сошки Harris Bipod S-BR мають плавне регулювання та одне висувне коліно. Сошки серії S оснащені шарнірною базою, що має спеціальний натяг для усунення коливань від час прицілювання. Сама база забезпечує вирівнювання горизонту за віссю зброї для її адаптації під нерівну поверхню. База, що обертається, з однією ступінню свободи дозволяє звести до мінімуму бічне зміщення.Цільна та міцна база кріпиться під цівку або ствол гвинтівки на швидкознімну антабку за допомогою шурупу, не заважає використанню..
0.00 грн.
Сошки Harris Ultralight Bipod 1А2-BRM Сошки Harris Ultralight Bipod 1А2-BRM
Сошки Harris відомі в усьому світі своєю простотою та надійністю. Поєднання розжареної сталі та легкого алюмінієвого сплаву забезпечує сошкам легку вагу, а наконечники ніжок виконані з каучуку.Телескопічні сошки Harris 1A2-BRM (HBRM) мають фіксовану базу для установки на стандартний антабочний гвинт. Також на сошках передбачено кріплення для установки антабки під ремінь. Цільна, міцна й нерухома база кріпиться під цівку або ствол гвинтівки на швидко-знімну антабку, не заважає використанню погонн..
0.00 грн.
Кріплення Fab Defense HBA на Пікатінні для сошек Harris / Harris Bipod Picattiny Adapter Кріплення Fab Defense HBA на Пікатінні для сошек Harris / Harris Bipod Picattiny Adapter
Кріплення Fab Defense HBA на планку Пікатінні для сошек Харріс (Harris Bipod Picattiny Adapter) — адаптер-перехідник, який дозволяє встановити сошки Harris на зброю з нижніми планками Пікатінні/Вівера (Picatinny/Weaver). Виготовлений з композитного полімеру. Легка та швидка установка не вимагає спеціальних навичок. ..
0.00 грн.
Адаптер швидкознімний для сошок TipTop на Weaver/Picatinny Адаптер швидкознімний для сошок TipTop на Weaver/Picatinny
Швидкознімний обертовий адаптер для сошок TipTop кріпиться на будь-яку зброю з нижньою планкою Weaver/Picatinny.Ця міцна, надійна та легка конструкція підвищує універсальність зброї. Обладнаний антабкою для кріплення сошок або ременя.Виготовлений з анодованого алюмінія. Установка і демонтаж не вимагають доопрацювання та спеціальних навичок...
0.00 грн.
Адаптер для сошок GrovTec на базу кріплення Keymod Адаптер для сошок GrovTec на базу кріплення Keymod
Адаптер GrovTec дозволяє встановлювати сошки типу «Harris» на базу кріплення Keymod. Виготовлений з алюмінієвого сплаву 6061 з чорним анодованим покриттям...
0.00 грн.
Сошки

Сошки