ПН-НД: 11:00-20:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Точила для ножів

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Точилка-мусат Lansky Blademedic PS-MED01 Точилка-мусат Lansky Blademedic PS-MED01
Кишенькова точилка Lansky Blademedic PS-MED01 – це універсальна портативна точилка, справжній мультитул серед точилок, який поєднує одразу кілька інструментів для ручного заточування ножів. Підходить для заточування ножів прямих і серейторних, філейних ножів і мисливських ножів з гачком. Компактні розміри та невелика вага, а також універсальні можливості роблять цю точилку відмінним вибором як для домашнього використання, так і для туризму, походів, риболовлі, активного відпочинку.Плас..
0 грн.
Точилка-мультитул Lansky Roadie (ROAD1) Точилка-мультитул Lansky Roadie (ROAD1)
Точилка-мультитул Lansky Roadie (ROAD1) – це багатофункціональний кишеньковий інструмент, який поєднує 8 інструментів: точилку для ножів, карабін, шестигранний ключ, хрестову викрутку Phillips, шліцеву викрутку, цвяходер, відкривалку та стропоріз. Цей інструмент стане відмінним помічником в будь-якому поході або поїздці, знадобиться для широкого спектру задач.Точилка-мультитул Roadie виконана з високоміцної нержавіючої сталі, витримує великі навантаження та екстремальні умови експлуатації.М..
0 грн.
Точилка Lansky Tactical Sharpening Rod LCD02 Точилка Lansky Tactical Sharpening Rod LCD02
Точило Lansky Tactical Sharpening Rod LCD02 – компактна тактична точилка, яка складається з двох частин. Циліндричний заточувальний камінь з міцної та зносостійкої кераміки призначений для грубого заточування ножа. Алмазна точилка для доведення ножа складається з двох V-подібно розташованих пластин із дрібнозернистим абразивом і додаванням алмазного порошку. Ці пластини дозволяють виконувати доведення ріжучої кромки леза ножа до граничного рівня гостроти.Зручний прогумований корпус не дає р..
735 грн.
Точилка Lansky Sharp'n Cut SCUT Точилка Lansky Sharp'n Cut SCUT
Компактна точилка для ножів Lansky Sharp'n Cut SCUT – це інструмент 2 в 1: точилка із середньозернистим абразивом (карбід вольфраму) з кутом заточування 22.5 градуси, а також керамічна основа, яка може виконувати роль різака.Точилку можна використовувати для нарізання паперу, картону, розрізання конвертів, в нижній частині точилки прихований зносостійкий та дуже твердий керамічний різак, який з'являється при натисканні.Точилка для ножів Lansky має компактні розміри, її зручно брати з собою в дор..
0 грн.
Точилка Lansky Quick Edge LSTCS Точилка Lansky Quick Edge LSTCS
Точилка для ножів Lansky Quick Edge (LSTCS) – зручний інструмент, який не вимагає великого досвіду під час заточування ножів. Завдяки V-подібно встановленим пластинам з карбіду вольфрама, ви можете заточити будь-який ніж кількома рухами. Кут заточування - 23 градуси. Точилка також має керамічні стрижні для фінішного доведення та полірування.Безпечна ручка з міцного пластику з упором під великий палець зручно лягає як в праву, так і в ліву руку, не ковзає. Матеріал точила: карбід вольфрамаДл..
0 грн.
Точилка Lansky Deluxe Quick Edge LSTCN Точилка Lansky Deluxe Quick Edge LSTCN
Точилка для ножів Lansky Deluxe Quick Edge Tungsten Carbide LSTCN – проста й функціональна точилка оригінальної форми. Ця легка портативна точилка з фіксованим кутом заточування 22.5 градуси. Точилку можна використовувати як вдома, так і для туризму. Вона компактна й має невелику вагу. Основний елемент точилки - V-подібний точильний камінь з карбіду вольфрама. Щоб заточити ріжучу кромку, вам потрібно лише кілька разів протягнути ніж крізь проріз для заточування, доки ви не отримаєте бажану ..
0 грн.

Точила для ножів