ПН-ПТ: 11:00-19:00
СБ-НД: 11:00-19:00

38 068 881 3632 Тир (Viber)
38 099 320 2390 Магазин

Кошик порожній!

Точила для ножів

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Точилка Lansky Tactical Sharpening Rod LCD02 Точилка Lansky Tactical Sharpening Rod LCD02
Точило Lansky Tactical Sharpening Rod LCD02 – компактна тактична точилка, яка складається з двох частин. Циліндричний заточувальний камінь з міцної та зносостійкої кераміки призначений для грубого заточування ножа. Алмазна точилка для доведення ножа складається з двох V-подібно розташованих пластин із дрібнозернистим абразивом і додаванням алмазного порошку. Ці пластини дозволяють виконувати доведення ріжучої кромки леза ножа до граничного рівня гостроти.Зручний прогумований корпус не дає р..
755.00 грн.
Точилка-мусат Lansky Blademedic PS-MED01 Точилка-мусат Lansky Blademedic PS-MED01
Кишенькова точилка Lansky Blademedic PS-MED01 – це універсальна портативна точилка, справжній мультитул серед точилок, який поєднує одразу кілька інструментів для ручного заточування ножів. Підходить для заточування ножів прямих і серейторних, філейних ножів і мисливських ножів з гачком. Компактні розміри та невелика вага, а також універсальні можливості роблять цю точилку відмінним вибором як для домашнього використання, так і для туризму, походів, риболовлі, активного відпочинку.Плас..
0.00 грн.
Точилка-мультитул Lansky Roadie (ROAD1) Точилка-мультитул Lansky Roadie (ROAD1)
Точилка-мультитул Lansky Roadie (ROAD1) – це багатофункціональний кишеньковий інструмент, який поєднує 8 інструментів: точилку для ножів, карабін, шестигранний ключ, хрестову викрутку Phillips, шліцеву викрутку, цвяходер, відкривалку та стропоріз. Цей інструмент стане відмінним помічником в будь-якому поході або поїздці, знадобиться для широкого спектру задач.Точилка-мультитул Roadie виконана з високоміцної нержавіючої сталі, витримує великі навантаження та екстремальні умови експлуатації.М..
0.00 грн.
Точилка Lansky Sharp'n Cut SCUT Точилка Lansky Sharp'n Cut SCUT
Компактна точилка для ножів Lansky Sharp'n Cut SCUT – це інструмент 2 в 1: точилка із середньозернистим абразивом (карбід вольфраму) з кутом заточування 22.5 градуси, а також керамічна основа, яка може виконувати роль різака.Точилку можна використовувати для нарізання паперу, картону, розрізання конвертів, в нижній частині точилки прихований зносостійкий та дуже твердий керамічний різак, який з'являється при натисканні.Точилка для ножів Lansky має компактні розміри, її зручно брати з собою в дор..
0.00 грн.
Точилка Lansky Quick Edge LSTCS Точилка Lansky Quick Edge LSTCS
Точилка для ножів Lansky Quick Edge (LSTCS) – зручний інструмент, який не вимагає великого досвіду під час заточування ножів. Завдяки V-подібно встановленим пластинам з карбіду вольфрама, ви можете заточити будь-який ніж кількома рухами. Кут заточування - 23 градуси. Точилка також має керамічні стрижні для фінішного доведення та полірування.Безпечна ручка з міцного пластику з упором під великий палець зручно лягає як в праву, так і в ліву руку, не ковзає. Матеріал точила: карбід вольфрамаДл..
0.00 грн.
Точилка Lansky Deluxe Quick Edge LSTCN Точилка Lansky Deluxe Quick Edge LSTCN
Точилка для ножів Lansky Deluxe Quick Edge Tungsten Carbide LSTCN – проста й функціональна точилка оригінальної форми. Ця легка портативна точилка з фіксованим кутом заточування 22.5 градуси. Точилку можна використовувати як вдома, так і для туризму. Вона компактна й має невелику вагу. Основний елемент точилки - V-подібний точильний камінь з карбіду вольфрама. Щоб заточити ріжучу кромку, вам потрібно лише кілька разів протягнути ніж крізь проріз для заточування, доки ви не отримаєте бажану ..
0.00 грн.

Точила для ножів