ПН-ПТ: 11:00-19:00
СБ-НД: 11:00-19:00

38 068 881 3632 Тир (Viber)
38 099 320 2390 Магазин

Кошик порожній!

Ручки перенесення вогню

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Тактичний упор Magpul XTM Hand Stop на Picatinny Тактичний упор Magpul XTM Hand Stop на Picatinny
Низькопрофільна накладка на цівку Magpul XTM Hand Stop має два упори, які дозволяють стрільцеві надійно утримувати зброю та запобігають ковзанню руки. Встановлюється на планку Weaver/Picatinny. Виготовлена з ударостійкого полімера. ..
0.00 грн.
Тактичний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit Тактичний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit
Низькопрофільний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit під кріплення M-LOK забезпечує зручність і полегшує контроль зброї, допомагає запобігти ковзанню руки стрільця.Виконаний з високоякісного полімера, спеціальна текстура TSP допомагає утримувати зброю за будь-яких погодних умов...
0.00 грн.
Тактичний упор Fab Defense VTS, в комплекті - 2 од. Тактичний упор Fab Defense VTS, в комплекті - 2 од.
Універсальний тактичний упор Fab Defense VTS (стопор, Versatile Tactical Support) дозволяє покращити надійність фіксації руки стрільця в одному положенні на цівці та, відповідно, утримання зброї. Сприяє збільшенню швидкості прицілювання. Покращує результати під час швидкого темпу стрільби в нестійких положеннях. Сприяє більш зручному прицілюванню під час стрільби на великі відстані. Зменшує втому стрільця. Кріпиться на зброї, що має нижню та/або бічну планку Вівера/Пікатінні (Weaver/Picatin..
0.00 грн.
Тактична рукоятка Magpul AFG з нахилом, на планку Weaver/Picatinny Тактична рукоятка Magpul AFG з нахилом, на планку Weaver/Picatinny
Тактична рукоятка Magpul AFG (Angled Fore Grip) із нахилом встановлюється на цівку та забезпечує природній хват зброї, гарантує тривалу комфортну роботу зі зброєю.Magpul AFG (Angled Fore Grip), завдяки ергономічній формі, дозволяє краще контролювати зброю під час стрільби. Рука стрільця розміщується у природньому положенні прямо під віссю ствола, значно знижує втомлюваність, мінімізує віддачу зброї та підкидання ствола. Дозволяє використовувати різні хвати, захищає руку стрільця від ковзання впе..
0.00 грн.
Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: чорний Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: чорний
Тактична рукоятка Fab Defense PTK — передня горизонтальна рукоятка, яка забезпечує комфортне утримання зброї, підвищує її керованість, знижує навантаження на м'язи рук стрільця. Виготовлена з суцільної заготовки армованого полімерного композиту. Встановлюється на стандартну планку Weaver/Picatinny. Розміри, мм: 130х61х34 ммВага, г: 60 г..
0.00 грн.
Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: ТАН Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: ТАН
Тактична рукоятка Fab Defense PTK — передня горизонтальна рукоятка, що забезпечує кофмортне утримання зброї, підвищує її керованість, знижує навантаження на м'язи рук стрільця. Рукоятка виготовлена з суцільної заготовки армованого полімерного композиту. Встановлюється на стандартну планку Weaver/Picatinny.Розміри, мм: 130х61х34 ммВага, г: 60 г..
0.00 грн.
Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA
Тактична рукоятка Fab Defense T-POD G2 FA входить до нової лінійки продукції Fab Defense та суміщає в собі тактичну рукоятку перенесення вогню, сошки для зброї та кронштейн для установки підствольного збройового ліхтаря або ЛЦУ (лазерного цілевказувача). Виріб кріпиться на зброї, що має нижню планку Вівера/Пікатінні (Weaver/Picatinny rail) на цівці.Пристрій дозволяє міцно та зручно утримувати зброю, зменшує втому, збільшує точність та зручність стрільби з різних положень. Збройовий ліхтар забезп..
0.00 грн.
Ручка перенесення вогню складана Fab Defense T-FL / desert tan Ручка перенесення вогню складана Fab Defense T-FL / desert tan
Ручка перенесення вогню FAB Defense T-FL – це регульована складана 7-позиційна рукоятка, яка дозволяє покращити швидкість прицілювання при швидкому темпі стрільби або у нестійких положеннях. Передня тактична вертикальна рукоятка перенесення вогню додає зброї додаткової універсальності та покращую контроль зброї, а також покращує балансування зброї та зменшує втому у стрільця.Проста й надійна конструкція дозволяє змінювати кут нахилу рукоятки – є 7 фіксованих положень, які регулюються натисканням..
0.00 грн.
Ручка перенесення вогню САА Forearm Grip складана 3-позиційна / чорна Ручка перенесення вогню САА Forearm Grip складана 3-позиційна / чорна
Ручка перенесення вогню САА FVG-3B – складана 3-позиційна ручка перенесення вогню, в якій передбачено відсік під батарейки. Використовується для покращення контролю над зброєю, наприклад, при динамічній стрільбі. Встановлюється на планку Picatinny, на цівку або приклад.Виготовлена з ударостійкого пластику, розрахованого на великі навантаження та несприятливі умови використання.Розміри, мм: 120х42х42 ммВага, г: 120 г..
0.00 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для ПК/ПКМ Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для ПК/ПКМ
Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для встановлення на кулемет Калашнікова (ПК/ПКМ) виготовлена з урахуванням думки досвідчених військових.Ручка перенесення вогню ПК/ПКМ має три основні деталі: сама ручка, затискні скоби з напрямними та пластина, спеціально вигнута під кутом. Всередині ручки перенесення вогню є відсік для зберігання друбних деталей, який закривається пластиковою заглушкою.Установка ручки дуже проста: - ручку з пластиною установити в посадкове місце на самому ПК/ПКМ під ..
0.00 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК, коротка Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК, коротка
Ручка перенесення вогню МОЛОТ підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. Колір: чорнийВиробник: Молот Країна-виробник: Україна..
0.00 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК
Ручка перенесення вогню МОЛОТ підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. В комплекті: монтажний ключ.Колір: чорнийВиробник: Молот Країна-виробник: Україна..
0.00 грн.
Ручка перенесення вогню «скелетон» МОЛОТ для зброї на базі AR/АК Ручка перенесення вогню «скелетон» МОЛОТ для зброї на базі AR/АК
Ручка перенесення вогню типу «скелетон» від українського виробника «Молот» має полегшений профіль і підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. В комплекті: монтажний ключ.Колір: чорнийВиробник: МолотКраїна-виробник: Україна..
0.00 грн.
Ручки перенесення вогню

Ручки перенесення вогню