ПН-ЧТ: 11:00-20:00
ПТ-НД: 10:00-21:00

38 099 320 2390 Магазин
38 068 881 3632 Тир (Viber)

Кошик порожній!

Ручки перенесення вогню

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Тактичний упор Fab Defense VTS, в комплекті - 2 од. Тактичний упор Fab Defense VTS, в комплекті - 2 од.
Універсальний тактичний упор Fab Defense VTS (стопор, Versatile Tactical Support) дозволяє покращити надійність фіксації руки стрільця в одному положенні на цівці та, відповідно, утримання зброї. Сприяє збільшенню швидкості прицілювання. Покращує результати під час швидкого темпу стрільби в нестійких положеннях. Сприяє більш зручному прицілюванню під час стрільби на великі відстані. Зменшує втому стрільця. Кріпиться на зброї, що має нижню та/або бічну планку Вівера/Пікатінні (Weaver/Picatin..
370.00 грн.
Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA
Тактична рукоятка Fab Defense T-POD G2 FA входить до нової лінійки продукції Fab Defense та суміщає в собі тактичну рукоятку перенесення вогню, сошки для зброї та кронштейн для установки підствольного збройового ліхтаря або ЛЦУ (лазерного цілевказувача). Виріб кріпиться на зброї, що має нижню планку Вівера/Пікатінні (Weaver/Picatinny rail) на цівці.Пристрій дозволяє міцно та зручно утримувати зброю, зменшує втому, збільшує точність та зручність стрільби з різних положень. Збройовий ліхтар забезп..
4190.00 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК, коротка Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК, коротка
Ручка перенесення вогню МОЛОТ підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. Колір: чорнийВиробник: Молот Країна-виробник: Україна..
1500.00 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК Ручка перенесення вогню МОЛОТ для зброї на базі AR/АК
Ручка перенесення вогню МОЛОТ підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. В комплекті: монтажний ключ.Колір: чорнийВиробник: Молот Країна-виробник: Україна..
1400.00 грн.
Ручка перенесення вогню «скелетон» МОЛОТ для зброї на базі AR/АК Ручка перенесення вогню «скелетон» МОЛОТ для зброї на базі AR/АК
Ручка перенесення вогню типу «скелетон» від українського виробника «Молот» має полегшений профіль і підходить для встановлення на зброю на базі AR/АК, на планку Weaver/Picatinny. В комплекті: монтажний ключ.Колір: чорнийВиробник: МолотКраїна-виробник: Україна..
1500.00 грн.
Тактичний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit Тактичний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit
Низькопрофільний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit під кріплення M-LOK забезпечує зручність і полегшує контроль зброї, допомагає запобігти ковзанню руки стрільця.Виконаний з високоякісного полімера, спеціальна текстура TSP допомагає утримувати зброю за будь-яких погодних умов...
0.00 грн.
Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: чорний Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: чорний
Тактична рукоятка Fab Defense PTK — передня горизонтальна рукоятка, яка забезпечує комфортне утримання зброї, підвищує її керованість, знижує навантаження на м'язи рук стрільця. Виготовлена з суцільної заготовки армованого полімерного композиту. Встановлюється на стандартну планку Weaver/Picatinny. Розміри, мм: 130х61х34 ммВага, г: 60 г..
0.00 грн.
Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: ТАН Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: ТАН
Тактична рукоятка Fab Defense PTK — передня горизонтальна рукоятка, що забезпечує кофмортне утримання зброї, підвищує її керованість, знижує навантаження на м'язи рук стрільця. Рукоятка виготовлена з суцільної заготовки армованого полімерного композиту. Встановлюється на стандартну планку Weaver/Picatinny.Розміри, мм: 130х61х34 ммВага, г: 60 г..
0.00 грн.
Ручка перенесення вогню складана Fab Defense T-FL / desert tan Ручка перенесення вогню складана Fab Defense T-FL / desert tan
Ручка перенесення вогню FAB Defense T-FL – це регульована складана 7-позиційна рукоятка, яка дозволяє покращити швидкість прицілювання при швидкому темпі стрільби або у нестійких положеннях. Передня тактична вертикальна рукоятка перенесення вогню додає зброї додаткової універсальності та покращую контроль зброї, а також покращує балансування зброї та зменшує втому у стрільця.Проста й надійна конструкція дозволяє змінювати кут нахилу рукоятки – є 7 фіксованих положень, які регулюються натисканням..
0.00 грн.
Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для ПК/ПКМ Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для ПК/ПКМ
Ручка перенесення вогню МОЛОТ складана для встановлення на кулемет Калашнікова (ПК/ПКМ) виготовлена з урахуванням думки досвідчених військових.Ручка перенесення вогню ПК/ПКМ має три основні деталі: сама ручка, затискні скоби з напрямними та пластина, спеціально вигнута під кутом. Всередині ручки перенесення вогню є відсік для зберігання друбних деталей, який закривається пластиковою заглушкою.Установка ручки дуже проста: - ручку з пластиною установити в посадкове місце на самому ПК/ПКМ під ..
0.00 грн.
Ручки перенесення вогню

Ручки перенесення вогню