ПН-НД: 11:00-20:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Ручки перенесення вогню

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Тактична рукоятка Magpul AFG2 з нахилом, на планку Weaver/Picatinny Тактична рукоятка Magpul AFG2 з нахилом, на планку Weaver/Picatinny
Тактична рукоятка Magpul AFG2 (Angled Fore Grip) із нахилом встановлюється на цівку та забезпечує природній хват зброї, гарантує тривалу комфортну роботу зі зброєю.Завдяки ергономічній формі, дозволяє краще контролювати зброю під час стрільби. Рука стрільця розміщується у природньому положенні прямо під віссю ствола, значно знижує втомлюваність, мінімізує віддачу зброї та підкидання ствола. Дозволяє використовувати різні хвати, захищає руку стрільця від ковзання вперед і на ствол. Виготовле..
2815 грн.
Тактичний упор BCM Gunfighter KAG на M-LOK Тактичний упор BCM Gunfighter KAG на M-LOK
Тактичний упор – передня ручка перенесення вогню BCM Gunfighter KAG виготовлена з ударостійких полімерів з фактурною поверхнею і насічками для комфортного та надійного утримання зброї під час стрільби.Встановлюється на базу кріплення M-LOK...
1471 грн.
Ручка перенесення вогню Magpul RVG на планку Weaver/Picatinny Ручка перенесення вогню Magpul RVG на планку Weaver/Picatinny
Тактична рукоятка перенесення вогню Magpul RVG дозволяє оптимально підібрати місце положення рукоятки на цівці. Має ергономічний дизайн і забезпечує надійну фіксацію зброї стрільцем. Виготовлена з ударостійкого пластику. Встановлюється встановлюється на планку Weaver/Picatinny...
1807 грн.
Ручка перенесення вогню Magpul MVG на M-LOK / чорна Ручка перенесення вогню Magpul MVG на M-LOK / чорна
Рукоятка перенесення вогню Magpul MVG — вертикальна рукоятка встановлюється безпосередньо на систему кріплення M-LOK і не вимагає наявності кріплень типу Picatinny/Weaver.Рукоятка MVG виконана з високоякісного полімеру, спеціальна текстура TSP допомагає утримувати руків'я за будь-яких погодних умов.Висота, мм: 76 ммВага, г: 40 г..
1471 грн.
Ручка перенесення вогню Magpul MVG на M-LOK / пісочна Ручка перенесення вогню Magpul MVG на M-LOK / пісочна
Рукоятка перенесення вогню Magpul MVG — вертикальна рукоятка встановлюється безпосередньо на систему кріплення M-LOK і не вимагає наявності кріплень типу Picatinny/Weaver.Рукоятка MVG виконана з високоякісного полімеру, спеціальна текстура TSP допомагає утримувати руків'я за будь-яких погодних умов.Висота, мм: 76 ммВага, г: 40 г..
1471 грн.
Тактичний упор передній Fab Defense VTS-M Тактичний упор передній Fab Defense VTS-M
Універсальний тактичний упор Fab Defense VTS-M (Versatile Tactical Support) дозволяє покращити надійність фіксації руки стрільця в одному положенні на цівці та, відповідно, утримання зброї. Сприяє збільшенню швидкості прицілювання. Покращує результати під час швидкого темпу стрільби в нестійких положеннях. Сприяє більш зручному прицілюванню під час стрільби на великі відстані. Зменшує втому стрільця. Кріпиться на зброї на системі M-LOK на цівку. Міцна, надійна, протиударна, легка та зносост..
860 грн.
Тактичний упор Magpul XTM Hand Stop на Picatinny Тактичний упор Magpul XTM Hand Stop на Picatinny
Низькопрофільна накладка на цівку Magpul XTM Hand Stop має два упори, які дозволяють стрільцеві надійно утримувати зброю та запобігають ковзанню руки. Встановлюється на планку Weaver/Picatinny. Виготовлена з ударостійкого полімера. ..
0 грн.
Тактичний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit Тактичний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit
Низькопрофільний упор Magpul M-LOK Hand Stop Kit під кріплення M-LOK забезпечує зручність і полегшує контроль зброї, допомагає запобігти ковзанню руки стрільця.Виконаний з високоякісного полімера, спеціальна текстура TSP допомагає утримувати зброю за будь-яких погодних умов...
0 грн.
Тактичний упор Leapers UTG Handstop на KeyMod Тактичний упор Leapers UTG Handstop на KeyMod
Тактичний упор Leapers UTG Handstop встановлюється знизу цівки на профіль KeyMod. Легка вага та ергономічний дизайн виробу дозволяють зробити утримування зброї більш надійним та комфортним.Виготовлений з алюмінієвого сплаву 6061-T6 з матовим чорним анодованим покриттям. Розміри, мм: 36х38 ммВага, г: 17 г..
1345 грн.
Тактична рукоятка Magpul AFG з нахилом, на планку Weaver/Picatinny Тактична рукоятка Magpul AFG з нахилом, на планку Weaver/Picatinny
Тактична рукоятка Magpul AFG (Angled Fore Grip) із нахилом встановлюється на цівку та забезпечує природній хват зброї, гарантує тривалу комфортну роботу зі зброєю.Magpul AFG (Angled Fore Grip), завдяки ергономічній формі, дозволяє краще контролювати зброю під час стрільби. Рука стрільця розміщується у природньому положенні прямо під віссю ствола, значно знижує втомлюваність, мінімізує віддачу зброї та підкидання ствола. Дозволяє використовувати різні хвати, захищає руку стрільця від ковзання впе..
0 грн.
Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: чорний Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: чорний
Тактична рукоятка Fab Defense PTK — передня горизонтальна рукоятка, яка забезпечує комфортне утримання зброї, підвищує її керованість, знижує навантаження на м'язи рук стрільця. Виготовлена з суцільної заготовки армованого полімерного композиту. Встановлюється на стандартну планку Weaver/Picatinny. Розміри, мм: 130х61х34 ммВага, г: 60 г..
1770 грн.
Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: ТАН Тактична рукоятка Fab Defense PTK / колір: ТАН
Тактична рукоятка Fab Defense PTK — передня горизонтальна рукоятка, що забезпечує кофмортне утримання зброї, підвищує її керованість, знижує навантаження на м'язи рук стрільця. Рукоятка виготовлена з суцільної заготовки армованого полімерного композиту. Встановлюється на стандартну планку Weaver/Picatinny.Розміри, мм: 130х61х34 ммВага, г: 60 г..
0 грн.
Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA Сошки-ручка перенесення вогню Fab Defense T-POD G2 FA
Тактична рукоятка Fab Defense T-POD G2 FA входить до нової лінійки продукції Fab Defense та суміщає в собі тактичну рукоятку перенесення вогню, сошки для зброї та кронштейн для установки підствольного збройового ліхтаря або ЛЦУ (лазерного цілевказувача). Виріб кріпиться на зброї, що має нижню планку Вівера/Пікатінні (Weaver/Picatinny rail) на цівці.Пристрій дозволяє міцно та зручно утримувати зброю, зменшує втому, збільшує точність та зручність стрільби з різних положень. Збройовий ліхтар забезп..
0 грн.
Ручка перенесення вогню складана Fab Defense T-FL / desert tan Ручка перенесення вогню складана Fab Defense T-FL / desert tan
Ручка перенесення вогню FAB Defense T-FL – це регульована складана 7-позиційна рукоятка, яка дозволяє покращити швидкість прицілювання при швидкому темпі стрільби або у нестійких положеннях. Передня тактична вертикальна рукоятка перенесення вогню додає зброї додаткової універсальності та покращую контроль зброї, а також покращує балансування зброї та зменшує втому у стрільця.Проста й надійна конструкція дозволяє змінювати кут нахилу рукоятки – є 7 фіксованих положень, які регулюються натисканням..
0 грн.
Ручка перенесення вогню САА Forearm Grip складана 3-позиційна / чорна Ручка перенесення вогню САА Forearm Grip складана 3-позиційна / чорна
Ручка перенесення вогню САА FVG-3B – складана 3-позиційна ручка перенесення вогню, в якій передбачено відсік під батарейки. Використовується для покращення контролю над зброєю, наприклад, при динамічній стрільбі. Встановлюється на планку Picatinny, на цівку або приклад.Виготовлена з ударостійкого пластику, розрахованого на великі навантаження та несприятливі умови використання.Розміри, мм: 120х42х42 ммВага, г: 120 г..
0 грн.
Ручки перенесення вогню

Ручки перенесення вогню