ПН-НД: 11:00-20:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Буфери віддачі

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Буфер віддачі СТРІЛА для СКС Буфер віддачі СТРІЛА для СКС
Буфер віддачі виробництва української компанії СТРІЛА підходить для установки на карабіни СКС. Буфер віддачі приймає на себе удар між затворною рамою та кришкою ствольної коробки, запобігає склепуванню метала, знімає ударне навантаження на оптичні прилади та покращує роботу УСМ. Буфер віддачі СТРІЛА для СКС легкий в установці. Під час проектування цього буфера віддачі за основу взятий американський буфер BUFFERTECH для карабінів СКС. Колір: чорнийМатеріал: поліуретан (Німеччина)Твердіс..
231 грн.
Буфер віддачі затвора BCM Carbine H3 Буфер віддачі затвора BCM Carbine H3
Буфер віддачі BCM Carbine H3 (Heavy) - найважчий із можливих для карабінів AR .223 калібру. Встановлення важкого буфера BCM дозволяє підвищити надійність роботи затворної частини зброї та покращити її баланс, а також забезпечити сумісність та стійку роботу з різними типами боєприпасів. Використання обважченого буфера ВСМ спільно з встановленням регульованого газового блоку на карабіни AR15 дозволяє точніше налаштувати систему газовідведення...
4040 грн.
Буфер віддачі СТРІЛА для АК Буфер віддачі СТРІЛА для АК
Поліуретановий прозорий буфер віддачі виробництва української компанії СТРІЛА підходить для установки на карабіни родини АК. Буфер віддачі приймає на себе удар затворної рами в крайньому задньому положенні, робить віддачу м'якше, розтягуючи її, пом'якшує роботу автоматики, запобігає склепуванню метала та збільшує ресурс зброї. Буфер віддачі рекомендується використовувати разом із глушником, оскільки буфер прибирає зайве лязкання затворної рами. Поліуретановий буфер віддачі для АК підхо..
200 грн.
Буфер віддачі модернізований для СВД / ВІЙ Тактика Буфер віддачі модернізований для СВД / ВІЙ Тактика
Модернізований буфер віддачі для СВД, власної розробки і виробництва «ВІЙ Тактіка». Завдяки конструкції, не вимагає доопрацювання під час установки на зброю. Встановлюється у потиличник ствольної коробки дуже щільно, не зміщується, не люфтить.В основі конструкції — відмова від поворотної пружини, як основного методу утримування буфера, натомість буфер утримується за рахунок пружньої посадки у задній частині ствольної коробки. Таким чином, основний недолік еластичного буфера віддачі — розрив..
0 грн.
Буфер віддачі модернізований для АК / ВІЙ Тактика Буфер віддачі модернізований для АК / ВІЙ Тактика
Модернізований буфер віддачі власної розробки та виробництва «ВІЙ Тактика» підходить для установки на карабіни на базі АК (від АКМ до 100-ї серії), карабіни Сайга. Не вимагає доопрацювання під час установки на зброю. Встановлюється у потиличник ствольної коробки АК дуже щільно, не зміщується, не люфтить.Конструкція базується на відмові від поворотної пружини, як основного способу утримання буфера, натомість утримання за рахунок пружньої посадки у задній частині ствольної коробки. Таким чином, ос..
0 грн.
Буфер віддачі затвора BCM Carbine Heavy Буфер віддачі затвора BCM Carbine Heavy
Встановлення важкого буфера BCM дозволяє підвищити надійність роботы затворной групи зброї та покращити її баланс, а також забеспечити стійку роботу з різними видами боєпрпасів. Використання важкого буфера ВСМ спільно з установкою регульованого газового блока на карабіни AR15 дає змогу максимально точно налаштувати систему газовідводу...
2520 грн.
Буфер віддачі затвора BCM Carbine H2 Буфер віддачі затвора BCM Carbine H2
Встановлення важкого буфера BCM дозволяє підвищити надійність роботы затворной групи зброї та покращити її баланс, а також забеспечити стійку роботу з різними видами боєпрпасів. Використання важкого буфера ВСМ спільно з установкою регульованого газового блока на карабіни AR15 дає змогу максимально точно налаштувати систему газовідводу...
3040 грн.
Буфер віддачі Steel для АК Буфер віддачі Steel для АК
Буфер віддачі Steel для АК встановлюється між затворною рамою та ствольною коробкою, пом'якшує роботу автоматики і подовжує її ресурс, прибирає зайву вібрацію та зайві звуки під час роботи зброї, що важливо, наприклад, при стрільбі з глушником.Відрізняється високою надійністю. Виготовлений з поліуретана, довго залишається еластичним, при цьому витримує великі навантаження і має ресурс більше 6000 пострілів. Буфер віддачі Steel для АК підходить для установки на: АКМ, АКМС, АК-74, АКС-74, АКС..
0 грн.
Буфери віддачі
Буфери віддачі