ПН-НД: 11:00-20:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Аксесуари

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Кришка захисна для приціла Hawke Flip-Up Lens Cover 44 мм
Відкидна захисна кришка Hawke призначена для захисту лінзи об'єктива. Виготовлена з алюмінієвого сплаву.Металеві відкидні кришки Hawke не сумісні з Frontier 30 або прицілами для арбалетів XB/XB1. Сумісна з моделями оптичних прицілів Hawke Optics від 2015 року випуску.Матеріал: алюмінієвий сплавДіаметр, мм: 44 мм..
504 грн.
Кільце Vector Optics 1" (25.4 мм) з бульбашковим рівнем Кільце Vector Optics 1" (25.4 мм) з бульбашковим рівнем
Кільце Vector Optics 1" (25.4 мм) з бульбашковим рівнем використовують для коректної установки на зброю оптичних прицілів з діаметром труби 1" (25.4 мм).Матеріал: алюмінієвий сплав 6063-T6 з анодуваннямДіаметр: 25.4 ммВага, г: 12 г..
588 грн.
Набір для установки оптики Wheeler Professional Scope Mounting Kit
Набір для установки оптики Wheeler Professional Scope Mounting Kit — високоякісний спеціальний інструмент для різних механічних операцій зі зброєю. Поставляється у міцному пластиковому кейсі. Набір містить:- динамометрична викрутка FAT Wrench з повним набором правильних біт; - фіксатор різьби у флаконі з пензликом;- паста для притирання кілець;- рівні для виведення оптики та зброї в горизонталь; - два комплекти перевірочних сталевих конічних циліндрів 25.4 мм і 30 мм;- два притиральні стале..
9874 грн.
Магніфер Bushnell Transition 3x24 з відкидним кріпленням Магніфер Bushnell Transition 3x24 з відкидним кріпленням
Магніфер Bushnell AR Optics Transition забезпечує миттєве збільшення та ідеально поєднується з коліматорним прицілом Bushnell AR Optics TRS-25, але так само успішно працюватиме разом із будь-яким іншим коліматором.Магніфер Bushnell Transition 3x24 поставляється з двобічним відкидним кріпленням, що дозволяє використовувати магніфер, тільки коли в ньому є необхідність. Оптика з повним багатошаровим просвітленням забезпечує оптимальну для коліматорного приціла світлопропускну здатність. Окуляр..
11345 грн.
Кришка захисна Vortex Defender Flip Cap на об'єктив приціла 44 мм Кришка захисна Vortex Defender Flip Cap на об'єктив приціла 44 мм
Захисна кришка Vortex Defender Flip Cap призначена для захисту лінзи приціла від негативного зовнішнього впливу (води, пилу, піску тощо). Щільно прилягає, легко відкривається, підходить практично до всіх прицілів Vortex.Матеріал: пластикДіаметр, мм: 44 ммЗовнішній діаметр приціла, мм: 48-53 мм..
1408 грн.
Кришка для оптичного приціла Leupold Alumina Protective Lens Cover for VX-6 / 36 мм
Кришка для оптичного приціла Leupold Alumina Protective Lens Cover for VX-6.Матеріал: алюмінійДіаметр: 36 мм..
0 грн.
Кришка Leupold Alumina для оптичного приціла / 24 мм Кришка Leupold Alumina для оптичного приціла / 24 мм
Кришка відкидна Leupold Flip-Up Rifle Scope Cover Alumina для оптичного приціла.Матеріал: алюмінійДіаметр: 24 мм..
0 грн.
Кільце швидкого регулювання кратності приціла MGM Targets Switchview Кільце швидкого регулювання кратності приціла MGM Targets Switchview
Кільце швидкого регулювання кратності приціла MGM Targets Switchview дозволяє точно і легко змінювати кратність збільшення зображення на оптичних прицілах.Виконано з міцного алюмінієвого сплаву, має полегшену конструкцію та анодоване покриття. Легко монтується.Сумісність: Bushnell Elite 4200, GRSC 1x6 CRS, Mueller APT, Nikon M223, Weaver Classic Extreme 1.5x4.5x24, US OPTICS SN-4, Zeiss Conquest та інш.Матеріал: алюмінійДіаметр: 42 мм..
0 грн.
Збільшувач Vector Optics Magnifier 3X QD SCOT-07s, знімний Збільшувач Vector Optics Magnifier 3X QD SCOT-07s, знімний
Збільшувач Vector Optics Magnifier 3X використовують разом із коліматорними прицілами, збільшує кратність коліматора втричі. Збільшувач дозволяє поєднати всі плюси оптичних і коліматорних прицілів на одній зброї. Забезпечує дуже швидкий перехід від прицілювання навскидку по цілях на близький відстані до практично снайперської точності стрільби на далекі відстані. Встановлюється позаду коліматорного приціла, знімається поворотом спеціального важеля.Корпус повністю виконаний з анодованого алю..
0 грн.
Збільшувач Vector Optics Magnifier 3X QD SCOT-07, відкидний Flip-to-Side Збільшувач Vector Optics Magnifier 3X QD SCOT-07, відкидний Flip-to-Side
Збільшувач Vector Optics Magnifier 3X QD з відкидним швидкознімним кріпленням Flip-to-side Vector Optics SCTM-17 30 мм. Використовують разом із коліматорними прицілами, збільшує кратність коліматора втричі. Збільшувач дозволяє поєднати всі плюси оптичних і коліматорних прицілів на одній зброї. Забезпечує дуже швидкий перехід від прицілювання навскидку по цілях на близький відстані до практично снайперської точності стрільби на далекі відстані. Встановлюється позаду коліматорного приціла, зн..
0 грн.
Аксесуари

Аксесуари