ПН-ЧТ: 11:00-20:00
ПТ-НД: 10:00-21:00

38 099 320 2390 Магазин
38 068 881 3632 Тир (Viber)

Кошик порожній!

Складані ножі

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Ніж складаний SanRenMu PR-728 Ніж складаний SanRenMu PR-728
Складаний ніж SanRenMu PR-728 — це компактний та якісний ніж, який є майже точною копією моделі італійського ножа Viper V5400 Timeless від компанії Tecnocut SNC.Клинок ножа виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13MoV (твердість 57 HRC за шкалою Роквелла). Ніж не має звичних шпеньків для відкривання однією рукою, але на ньому передбачена крупна насічка біля для зручності відкривання. Рукоятка ножа виконана з матеріалу Pakawood, вона зручно лежить в руці та дозволяє комфортно працювати ножем не..
495.00 грн.
Ніж складаний SanRenMu M021CA Ніж складаний SanRenMu M021CA
Складаний ніж M021CA — це універсальний і компактний ніж, який має надійну конструкцію, може використовуватися як у повсякденному житті, так і під час активного відпочинку (туризм, полювання, риболовля та інш.).Клинок ножа виконаний з нержавіючої сталі 8Cr13Mov та має відносно невеликі габарити. Фіксується клинок замком типу Liner lock з однобічним шпеньком. Завдяки фірмовій обробці, лезо ножа має високу міцність, ніж можна виокористовувати для таких робіт, як підготовка гілок для вогнища, ремон..
230.00 грн.
Ніж складаний SanRenMu L03-2 Ніж складаний SanRenMu L03-2
Складаний ніж SanRenMu L03-2 — це універсальний ніж з лаконічним дизайном, який можна використовувати як у повсякденному житті, так і під час активного відпочинку. Ніж підходить для більшості робіт, відрізняється якісним віиконанням і надійністю. Клинок ножа виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13Mov (твердість за шкалою Роквелла 58-60 HRC), завдяки чому ніж може використовуватися для робіт з найрізноманітнішими матеріалами. Замок типу Liner Lock забезпечує надійну фіксацію клинка. Однобічни..
350.00 грн.
Ніж складаний SanRenMu AO-H02 Ніж складаний SanRenMu AO-H02
Складаний ніж SanRenMu AO-H02 — це комапктний і легкий міський ніж для повсякденного носіння. Цей надійний і простий інструмент підійде вам для виконання найрізноманітніших завдань.Клинок ножа виготолвений з нержавіючої сталі 8Cr13Mov та має шпеньок для швидкого відкривання однією рукою. Текстуровані накладки на рукоятці виконані з матеріалу G10. Фіксується клинок замком типу Liner Lock. Тип замка: Liner lockМатеріал рукоятки: склотекстоліт G10Матеріал клинка: нержавіюча сталь 8Cr13MovТверд..
300.00 грн.
Ніж складаний Kershaw Volt II Gray Black Ніж складаний Kershaw Volt II Gray Black
Складаний ніж Kershaw Volt II Gray Black був розроблений американським дизайнером Эр Джей Мартіном. Цей універсальний ніж для рішення повсякденних завдань. Великий і широкий клинок Drop Point виконаний з нержавіючої сталі 8Cr13MoV. На обух клинка нанесені глибокі насічки для великого пальця, завдяки яким можна максимально контролювати інструмент. Ніж має систему SpeedSafe, що дозволяє м'яко і швидко відкривати клинок однією рукою.Ергономічна рукоятка зі скло-наповненого нейлона. Двобічна кліпса ..
820.00 грн.
Ніж складаний Kershaw Starter Ніж складаний Kershaw Starter
Складаний ніж Kershaw Starter – відмінний ніж для повсякденного носіння (EDC).Клинок виготовлений зі сталі марки Cr13 з покриттям Black Stonewash. Рукоятка з нержавіючої сталі. Система швидкого відкривання ножа SpeedSafe (плавник–«фліпер» дозволяє швидко відкривати ніж однією рукою). Ніж має металеву кліпсу для носіння на поясі.Тип замка: Liner LockСистема відкривання: SpeedSafeМатеріал клинка: сталь Cr13Покриття клинка: Black StonewashДовжина клинка, мм: 86 ммТовщина клинка, мм: ..
820.00 грн.
Ніж складаний Kershaw Pico Ніж складаний Kershaw Pico
Складаний ніж Kershaw Pico – компактний складаний ніж для повсякденного носіння, розроблений американським ножевим майстром Лесом Джорджем. Клинок виготовлений зі сталі марки 8Cr13MoV, покриття Stonewash, Satin. Рукоятка виконана з нержавіючої сталі, а додаткова обробка надає металу матовий ефект. Модель має систему SpeedSafe, завдяки якій клинок м'яко і швидко відкривається однією рукою за допомогою фліпера. Двобічна кишенькова кліпса глибокого носіння та отвір під темляк.Тип замка: Frame LockС..
1130.00 грн.
Ніж складаний Kershaw Manifold Ніж складаний Kershaw Manifold
Складаний ніж Kershaw Manifold – функціональний ніж із незвичним дизайном, який відмінно підійде для повсякденного носіння (EDC).Клинок виготовлений зі сталі марки 3Cr13 з покриттям Black Stonewash. Рукоятка з нержавіючої сталі. Передбачена система швидкого відкриття ножа SpeedSafe (плавник–«фліпер» дозволяє швидко і зручно відкривати ніж однією рукою). Ніж має металеву кліпсу глибокої посадки для носіння на поясі.Тип замка: Frame LockСистема відкривання: SpeedSafeМатеріал клинка:..
820.00 грн.
Ніж складаний Kershaw Grinder Ніж складаний Kershaw Grinder
Складаний ніж Kershaw Grinder – надійний ніж для повсякденного носіння. Потужний вигнутий клинок з покриттям Beat Blast виготовлений зі сталі марки 4Cr13MoV, ергономічна рукоятка - зі скло-наповненого нейлона. Модель має систему SpeedSafe, яка дозволяє швидко відкривати ніж однією рукою за допомогою фліпера. Двобічна кліпса з високою посадкою дозволяє розмістити ніж глибоко в кишені брюк.Тип замка: Liner LockСистема відкриванняSpeedSafeМатеріал клинка: сталь 4Cr13MoVПокриття клинка: Bead Bl..
820.00 грн.
Ніж складаний Boker Magnum Steel Worker Ніж складаний Boker Magnum Steel Worker
Складаний ніж Boker Magnum Steel Worker — це надійний та елегантний складаний ніж з бюджетної серії відомої німецької компанії Boker. Цей універсальний ніж, виготолвений з якісних матеріалів, відмінно підійде для виконання повсякденних задач.Клинок традиційної форми виконаний з нержавіючої сталі марки 440А та має сатиноване покриття. Фіксується замком типу Liner Lock.Рукоятка з нержавіючої сталі з класичною двокольоровою обробкою комфортно лежить в руці. Великі отвори на рукоятці не тільки зменш..
545.00 грн.
Ніж складаний Широгоров G-10 (репліка) / чорний Ніж складаний Широгоров G-10 (репліка) / чорний
Цей ніж є реплікою складаного ножа Широгоров G-10 з рукояткою, виготовленою зі склотекстоліта G-10 і замком Liner Lock (замість Frame Lock в оригіналі). Дизайн ножа легко пізнати: блакитний анодований спейсер і зручна сталева кліпса. Цей ніж стане незамінним помічником для мисливця і рибалки, може використовуватися у найекстремальніших умовах.Клинок виконаний з високоміцної сталі D2 (твердість в межах 64 HRC за Роквелом), яка здатна тривалий час зберігати гострую ріжучу кромку. Ця сталь має відм..
0.00 грн.
Ніж складаний Широгоров G-10 (репліка) / сталь Ніж складаний Широгоров G-10 (репліка) / сталь
Цей ніж є реплікою складаного ножа Широгоров G-10 з рукояткою, виготовленою зі сталі та замком Liner Lock (замість Frame Lock в оригіналі). Дизайн ножа легко пізнати: блакитний анодований спейсер і зручна сталева кліпса. Цей ніж стане незамінним помічником для мисливця і рибалки, може використовуватися у найекстремальніших умовах.Клинок виконаний з високоміцної сталі D2 (твердість в межах 64 HRC за Роквелом), яка здатна тривалий час зберігати гострую ріжучу кромку. Ця сталь має відмінну стійкіст..
0.00 грн.
Ніж складаний SKIF Urbanite 425F / чорний Ніж складаний SKIF Urbanite 425F / чорний
Складаний ніж SKIF Urbanite 425F — універсальний ніж, який відмінно підійде як для повсякденних завдань, так і для відпочинку на природі, полювання тощо. Завдяки насічкам на рукоятці, ніж можна легко використовувати для силових робіт.Достатньо тонкий і при цьому міцний і довговічний клинок виготовлений зі сталі 8Cr13MoV (твердість 56-58 HRC), стійий до корозії. Фінішне покриття клинка забезпечує захист від подряпин і додаткову стійкість до корозії. Відкривається ніж за допомогою плавника («фліпе..
0.00 грн.
Ніж складаний SKIF Shark 421H GRTS/Black SW Green Ніж складаний SKIF Shark 421H GRTS/Black SW Green
Складаний ніж SKIF Shark 421H GRTS/Black SW має яскравий агресивний дизайн, багатофункціональний клинок оригінальної форми, упор під великий палець, зручний фліпер, який плавно переходить у підпальцеву виїмку, а також ергономічну 3D рукоятку та кліпсу для кріплення на поясі.Тип замка: Frame Lock (фреймлок)Матеріал рукоятки: анодований алюмінійКолір рукоятки: зеленийТип ріжучої кромки: звичайна кромкаПокриття клинка: Black StonewashМатеріал клинка: сталь 8Cr13MoVТвердість сталі: 56-58 HRCДовжина ..
0.00 грн.
Ніж складаний SKIF Serval BSW Alum Ніж складаний SKIF Serval BSW Alum
Складаний ніж SKIF Serval BSW Alum — це модель з нової лінійки складаних ножів SKIF, виконана з високоякісних і практичних матеріалів.Клинок ножа SKIF Serval BSW з нержавіючої сталі 5Cr15MoV (твердість 56-58 HRC за шкалою Ролкела), з відмінними ріжучими характеристиками, легко піддається заточуванню навіть у польових умовах, має чорне матове фінішне покриття Black Stonewash.Лезо у формі модифікованого Drop Point має закруглену ріжучу кромку і сгладжену лінію обуха, яка закінчується верхньою фаль..
0.00 грн.

Складані ножі