ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Тактичні лопати

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Тактична лопата Kyson KS-843 Тактична лопата Kyson KS-843
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-843 — це корисний багатофункціональний інструмент, який повною мірою оцінять справжні шукачі пригод. Це відмінний вибір для походів, для автомобілістів і просто для побуту.В комплект тактичної лопати Kyson KS-843 входить велика кількість пристосувань, які крім господарсько-побутового використання також розраховані на застосування в екстремальних, жорстких умовах дикої природи. Цілком можливо, що ви відкриєте для себе нове практичне застосування тих аб..
0 грн.
Тактична лопата Kyson KS-817 Тактична лопата Kyson KS-817
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-817 — це корисний багатофункціональний інструмент, який стане незамінним атрибутом як для автомобілістів, так і в побуті. З цієї лопатою не страшні будь-які труднощі. Тактична лопата Kyson KS-817 спеціально розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, що не мислять свого життя без пригод.Легка та компактна складна лопата Kyson KS-817 — це довговічний міцний інструмент заводської збірки з якісних високотехнологічних матеріалів: сегменти ру..
0 грн.
Тактична лопата Kyson KS-816 Тактична лопата Kyson KS-816
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-816 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і..
0 грн.
Тактична лопата Kyson KS-805 Тактична лопата Kyson KS-805
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-805 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 85 і..
0 грн.
Тактична лопата Kyson KS-804 Тактична лопата Kyson KS-804
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-804 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і..
0 грн.
Тактична лопата Kyson KS-803 Тактична лопата Kyson KS-803
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-803 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і..
0 грн.
Тактична лопата Kyson KS-802 Тактична лопата Kyson KS-802
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-802 — це корисний багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить для туристів, є незамінним атрибутом для автомобілістів і просто в побуті. Ця лопата була розроблена технічними фахівцями компанії Kyson для людей, які не мислять свого життя без пригод.Полотно лопати виготовлено зі сплаву алюмінію і високовуглецевої сталі, має комбінований тип заточки. Тулейка лопати має складну конструкцію, що дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і..
0 грн.
Тактична лопата Kyson KS-801 Тактична лопата Kyson KS-801
Мультифункціональна тактична лопата Kyson KS-801 — це корисний багатофункціональний інструмент, який повною мірою оцінять справжні шукачі пригод. Це відмінний вибір для походів, для автомобілістів і просто для побуту.В комплект тактичної лопати Kyson KS-801 входить велика кількість пристосувань, які крім господарсько-побутового використання також розраховані на застосування в екстремальних, жорстких умовах дикої природи. Цілком можливо, що ви відкриєте для себе нове практичне застосування тих аб..
0 грн.
Тактична зимова лопата Kyson KS-840 Тактична зимова лопата Kyson KS-840
Зимова лопата Kyson KS-840 стане для вас незамінним помічником під час снігопадів, як для побуту, так і в автомобілі.Полотно лопати Kyson KS-840 виготовлено з високовуглецевої сталі та має комбінований тип заточки. Складана конструкція тулейки лопати дозволяє полотну лопати складатися під кутом 90 і 180 градусів відносно рукоятки та фіксуватися в цих положеннях. Ця особливість дозволяє використовувати лопату в різних екстремальних умовах.Основа рукоятки виготовлена зі сплаву алюмінію, а на самій..
0 грн.

Мультифункціональні тактичні лопати