ПН-НД: 11:00-20:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Ліхтарі та світлові прилади

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Кріплення для ліхтаря, ЛЦВ на ствол 25.4 мм Кріплення для ліхтаря, ЛЦВ на ствол 25.4 мм
Універсальне алюмінієве кріплення (2.54 дюйми) для приєднання на ствол зброї підствольного ліхтаря або лазерного цілевказівника. Складається з двох частин - кріплення на ствол нарізної або гладкоствольної зброї та власне кріплення для ЛЦУ або ліхтаря. Обидві частини з'єднуються між собою за допомогою кріплення Пікатінні (Вівер). Перша частина може бути прикріплена до зброї за допомогою болтів, а друга кріпиться за потребою (процес кріплення дуже простий і займає півхвилини). Основна ос..
480 грн.
Ліхтар підствольний Olight ODIN Mini Desert Tan з кріпленням M-LOK і виносною кнопкою Ліхтар підствольний Olight ODIN Mini Desert Tan з кріпленням M-LOK і виносною кнопкою
Підствольний ліхтар Olight ODIN Mini Black з кріпленням M-LOK і виносною кнопкою – компактний і потужний тактичний ліхтар, призначений для використання, як в парі зі зброєю, так і окремо. Ліхтар Olight Odin створений для роботи зі зброєю і оснащений спеціальним швидкознімним кріпленням для встановлення на базу M-LOK.Максимальну яскравість ліхтаря 1250 люмен забезпечує потужний світлодіод CREE XH-P 35 HI. Дальність світіння становить 240 метрів, чого буде цілком досить для роботи зі зброєю. ..
6261 грн.
Ліхтар підствольний Olight ODIN Mini Black з кріпленням M-LOK і виносною кнопкою Ліхтар підствольний Olight ODIN Mini Black з кріпленням M-LOK і виносною кнопкою
Підствольний ліхтар Olight ODIN Mini Black з кріпленням M-LOK і виносною кнопкою – компактний і потужний тактичний ліхтар, призначений для використання, як в парі зі зброєю, так і окремо. Ліхтар Olight Odin створений для роботи зі зброєю і оснащений спеціальним швидкознімним кріпленням для встановлення на базу M-LOK.Максимальну яскравість ліхтаря 1250 люмен забезпечує потужний світлодіод CREE XH-P 35 HI. Дальність світіння становить 240 метрів, чого буде цілком досить для роботи зі зброєю. ..
6264 грн.
Ліхтар KLARUS XT2A 280 Ліхтар KLARUS XT2A 280
Ліхтар KLARUS XT2A-280 оснащений світлодіодом нового покоління Cree XP G2 LED, який в максимальному режимі роботи «видає» 280 люменів, при цьому максимальна дальність променя за стандартом ANSI/NEMA FL складає 107 метрів. Ліхтар підтримує високу яскравість з високою ефективністю, має загартоване скло та текстурований рефлектор (відбивач).Ліхтар KLARUS XT2A має чотири основні режими роботи: 3 різні режими яскравості (280 люменів/1.5 год. — 65 люменів/8 год. — 7 люменів/90 год.) та 1 режим стробос..
2836 грн.
Ліхтар KLARUS XT20 Ліхтар KLARUS XT20
Підствольний ліхтар KLARUS XT20 має покращену конструкцію, загартоване скло і два рефлектори (відбивачі): текстурований та дзеркальний, які на виході дають одну світлову пляму. Пружини в головній та хвостовій частинах ліхтаря надійно захищають внутрішні компоненти ліхтаря від механічних пошкоджень при падінні або віддачі при пострілі. Ударна кромка з нержавіючої сталі на ліхтарі захищає випромінювач від можливих механічних пошкоджень при падінні, а загартоване скло випромінювача зі спеціаль..
5650 грн.
Кріплення для ліхтаря E-WM25L швидкознімне на Weaver/Picatinny Кріплення для ліхтаря E-WM25L швидкознімне на Weaver/Picatinny
Швидкознімне кріплення Olight E-WM25L для встановлення підствольного тактичного ліхтаря на планку Weawer/Picatinny.Діаметр – 25.4мм (1″). Підходить для ліхтарів із діаметром корпуса 24.4 - 27.4 мм. Сумісний з ліхтарями Olight Warrior X Turbo, Olight M20SX, M2X, M22, M2R, M2T, M23, M3XS-UT, WARRIOR X та іншими.Розміри, мм: 99х36х32.7 ммВага, г: 59 г..
500 грн.
Кріплення для ліхтаря E-WM25 легкознімне Кріплення для ліхтаря E-WM25 легкознімне
Легкознімне кріплення Olight E-WM25 призначене для установки тактичних ліхатрів на планку Picatinny/Weaver. Підходит для ліхтарів з діаметром корпуса до 1" (2.54 мм). Одночасне використання пластика та алюмінія дозволило суттєво знизити вагу кріплення без втрати надійності. В комплекті: запасні протиковзкі накладки для кронштейна.Розміри, мм: 79х31х35.5 ммВага, г: 47 г..
513 грн.
Кнопка виносна тактична Klarus TR12 Кнопка виносна тактична Klarus TR12
Кнопка виносна тактична Klarus TR12 застосовуєтсья тільки з підствольним ліхтарем Klarus XT2C та є неодмінним атрибутом подібного ліхтаря на полюванні. Модель TR12 Klarus має дві функціональні кнопки: перший контактор вмикає/вимикає ліхтар в режимі стробоскоп; другий контактор дозволяє вмикати/вимикати постійне свічення та обирати рівні яскравості. В комплект усіх тактичних виносних кнопок Klarus входить зручний аксесуар — хомут-"липучка" для фіксації кнопки на цівці зброї або кермі велосип..
800 грн.
Кнопка виносна тактична Klarus TR11 Кнопка виносна тактична Klarus TR11
Кнопка виносна тактична Klarus TR11 застосовуєтсья тільки з підствольними ліхтарями Klarus XT1A, XT2A, XT1C та є неодмінним атрибутом подібних ліхтарів на полюванні.Модель TR11 Klarus має дві функціональні кнопки: перший контактор вмикає/вимикає ліхтар в режимі стробоскоп; другий контактор дозволяє вмикати/вимикати постійне свічення та обирати рівні яскравості. В комплект усіх тактичних виносних кнопок Klarus входить зручний аксесуар — хомут-"липучка" для фіксації кнопки на цівці зброї або ..
800 грн.
Кнопка виносна тактична Klarus ED10 Кнопка виносна тактична Klarus ED10
Кнопка виносна тактична Klarus ED10 застосовуєтсья тільки з підствольними ліхтарями Klarus XT30, XT10, XT11 та є неодмінним атрибутом подібних ліхтарів на полюванні. Виносна тактична кнопка Klarus ED10 не підходить до ліхтаря Klarus XT12.Модель ED10 Klarus має дві функціональні кнопки: перший контактор вмикає/вимикає ліхтар в режимі стробоскоп; другий контактор дозволяє вмикати/вимикати постійне свічення та обирати рівні яскравості. В комплект усіх тактичних виносних кнопок Klarus входить з..
800 грн.
Ліхтар-брелок Olight I1R EOS 130 люмен Ліхтар-брелок Olight I1R EOS 130 люмен
Ліхтар Olight I1R – мініатюрний ліхтарик, незамінний помічник на кожен день, який можна носити з собою як EDC-брелок. Ліхтарик має надкомпактні розміри, мінімальну вагу і можливість підзарядки micro-USB портом.Світлодіод Philips Luxeon TX та TIR-оптика створюють широкий промінь світла. Ліхтар має 2 режими: 130 люменів (тривалість роботи до 20 хвилин) і 5 люменів (до 7 годин). На корпусі ліхтаря передбачене металеве кільце для повсякденного носіння.Яскравість/час роботи: 130 люмен / 20 хвили..
0 грн.
Ліхтар підствольний StreamLight TLR-1 HL
Тактичний ліхтар Streamlight TLR-1 HL — це потужний компактний ліхтар, який легко встановити на будь-яку зброю, що має планку Пікатінні. Незамінний на короткоствольній поліцейській зброї, а також рушницях і карабінах, що використовуються для захисту будинку або для нічного полювання.Максимальна яскравість - 800 люмен; інтенсивність - 15000 кандел. Оптична система ліхтаря формує, т.з. двозонну світлову пляму: це більш яскрава центральна частина, яку можна використовувати в якості прицільного марк..
0 грн.
Ліхтар підствольний Olight PL-2 Valkyrie / Desert Tan Ліхтар підствольний Olight PL-2 Valkyrie / Desert Tan
Підствольний ліхтар Olight PL-2 Valkyrie – це потужний і компактний ліхтар, який легко встановити на планку Picatinny. Незамінний на короткоствольній поліцейській зброї, а також рушницях і карабінах, які використовують для захисту будинку або нічного полювання. У ліхтарі є функція стробоскоп. Оптична система ліхтаря складається з ​​TIR-лінзи та високопродуктивного світлодіода Cree XH-P 35 HI яскравістю 1200 люменів і дальністю світлового променя 235 метрів. Автономність роботи – до 70 ..
0 грн.
Ліхтар налобний Streamlight Bandit LED USB Rechargeable / Coyote Green Ліхтар налобний Streamlight Bandit LED USB Rechargeable / Coyote Green
Налобний ліхтар Streamlight Bandit LED USB Rechargeable – це компактний, дуже легкий (36.8 г) і при цьому потужний світлодіодний ліхтарик, який підійде для будь-яких високоточних робіт при недостатньому освітленні. Яскраве світло дозволяє бачити навіть крізь туман або сильний дощ – абсолютна герметизація корпуса і надійне кріплення дозволяють працювати з Bandit® за будь-яких погодних умов.Ця модель ліхтарика належить до класу ультра-компактних: довжина ліхтаря без ремінця – цсього 7 см, а вага –..
0 грн.
Ліхтар налобний PETZL Tactikka Hybrid Concept / Multicam Ліхтар налобний PETZL Tactikka Hybrid Concept / Multicam
Налобний ліхтар PETZL Tactikka Hybrid Concept – це компактний і потужний (200 лм) ліхтарик з можливістю перемикання між білим і червоним освітленням. Ліхтар PETZL Tactikka простий у використанні. Ергономічну кнопку перемикання режимів легко натискати навіть у рукавичках. Головний ремінь можна зняти й випрати.Кілька режимів і кольорів освітлення дозволяють використовувати ліхтарик у найрізноманітніших ситуаціях:– ближнє біле світло (змішаний промінь з широким рівномірним розподіленням світла) під..
0 грн.
Ліхтарі та світлові прилади

Ліхтарі та світлові прилади