ПН-НД: 11:00-20:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Збройові ремені

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Ремінь збройовий тактичний Magpul MS3 Gen2 Multi Mission Sling Ремінь збройовий тактичний Magpul MS3 Gen2 Multi Mission Sling
Збройовий ремінь Magpul MS3 Gen2 Multi Mission Sling – це універсальний тактичний ремінь, який покращує маневровыст та свободу керування зброэю. Ремінь-трансформер Magpul Multi Mission Sling створювали з урахуванням досвіду інструкторів Magpul Dynamics, як багатофункціональне та адаптивне рішення для різних тактичних завдань. Підійде як професійним мисливцям, так і тим, хто виконує бойові операції, буде цікавий співробітникам правоохоронних органів і стрільцям-спортсменам. Ремінь одно/двото..
3800 грн.
Ремінь збройовий тактичний Magpul MS3 Gen2 Multi Mission Sling Ranger Green Ремінь збройовий тактичний Magpul MS3 Gen2 Multi Mission Sling Ranger Green
Збройовий ремінь Magpul MS3 Gen2 Multi Mission Sling – це універсальний тактичний ремінь, який покращує маневровыст та свободу керування зброэю. Ремінь-трансформер Magpul Multi Mission Sling створювали з урахуванням досвіду інструкторів Magpul Dynamics, як багатофункціональне та адаптивне рішення для різних тактичних завдань. Підійде як професійним мисливцям, так і тим, хто виконує бойові операції, буде цікавий співробітникам правоохоронних органів і стрільцям-спортсменам. Ремінь одно/двото..
3800 грн.
Ремінь триточковий Danaper Silent Sling Black Magnetic Ремінь триточковий Danaper Silent Sling Black Magnetic
Тактичний триточковий ремінь DANAPER Silent Magnetic дозволяє урізноманітнити способи носіння зброї в дуже широкому діапазоні. В похідному положенні можливе розміщення зброї як на грудях, так і за спиною, що дозволяє звільнити руки користувача. Припустиме кріплення ременя за спиною також «біатлонним способом».Тактичний ремінь DANAPER Silent Magnetic, окрім всіх плюсів триточкових ременів, наділений особливою перевагою – його можна дуже тихо привести в бойове положення. Завдяки абсолютно революці..
1400 грн.
Ремінь збройовий з підкладкою A-Line М491 / коричневий Ремінь збройовий з підкладкою A-Line М491 / коричневий
Збройовий ремінь A-Line М491 – це універсальний двоточковий ремінь, виготовлений зі шкіри. З внутрішнього боку ремінь додатково прошитий нековзким матеріалом. На зброї ремінь фіксується на антабку регульованим по довжині вузлами кріплення з посиленою прошивкою. Ремінь A-Line М491 регулюється по довжині. Ширина ременя на плечі — 40-70 мм, ширина стропи — 30 мм. Матеріал: шкіраКолір: коричневийВиробник: A-LineКраїна-виробник: Україна..
1050 грн.
Ремінь збройовий двоточковий Magpul RLS FDE Ремінь збройовий двоточковий Magpul RLS FDE
Збройовий ремінь Magpul RLS (Rifleman Loop Sling) – міцний, легкий і доступний ремінь, створений за допомогою запатентованої нейлонової сітки Magpul, стійкої до стирання (ширина 32 мм), та високоміцної полімерної фурнітури.Ремінь Magpul RLS важить усього 125 г. Як і всі ремені Magpul, RLS пройшов ретельні тестування своїх можливостей, його надійність була випробувана у вологих, сухих і піщаних умовах, включаючи тестування на навантаження та падіння. Матеріал, з якого виготовлений ремінь, має NIR..
1324 грн.
Ремінь збройовий триточковий A-Line Т2М Ремінь збройовий триточковий A-Line Т2М
Збройовий тактичний ремінь A-Line Т2М — це універсальний триточковий ремінь, призначений для комфортного перенесення та утримання зброї, який підходить для виконання різноманітних задач у найрізноманітніших умовах. На цей ремінь можна кріпити як нарізну, так і гладкоствольну зброю. Ремінь рекомендується використовувати під час інтенсивних вогневих контактів, патрулювання, роботі на КПП і блок-постах, конвоюванні, тривалих рейдових переходах. Довжина і схема триточкового ременя дозволяють шв..
0 грн.
Ремінь збройовий тактичний Magpul MS4 Dual QD Gen2 MMS System Ремінь збройовий тактичний Magpul MS4 Dual QD Gen2 MMS System
Збройовий ремінь Magpul MS4 Dual QD Gen2 Multi-Mission Sling System можна використовувати як одноточковий (для швидкого реагування під час бою) та як двоточковий ремінь для підвищення стабільності утримання зброї під час стрільби. Дві швидкознімні (QD) антабки полегшують зручність використання у одно- та двоточковому режимі, а також дозволяють швидше переходити від одного режима до іншого.Ремінь створений максимально універсальним, підходить для більшості тактичних завдань сучасного стрільця. Ко..
5000 грн.
Ремінь збройовий тактичний Magpul MS3 Multi Mission Sling Ремінь збройовий тактичний Magpul MS3 Multi Mission Sling
Збройовий ремінь Magpul MS3 Multi Mission Sling – універсальний тактичний ремінь, який підійде як професійним мисливцям, так і тим, хто виконує бойові операції, буде цікавий стрільцям-спортсменам. Ремінь одно- та двоточковий: одноточковий варіант забезпечує швидкість і маневровість під час прямого контакту, двоточковий – стабільність під час носіння зброї та патрулювання. Конструкція ременя дозволяє миттєво перевести зброю на ліве плече під час стрільби з-за укриттів, з-під транспорта або н..
0 грн.
Ремінь збройовий тактичний Leapers Bungee з QD-антабками / одноточковий Ремінь збройовий тактичний Leapers Bungee з QD-антабками / одноточковий
Збройовий тактичний ремінь Leapers Bungee – це одноточковий регульований еластичний ремінь, оптимальний для використання з короткими карабінами та автоматами. Має регульовану довжину від 106 до 147 см та ширину 3.8 см. Модель має еластичну вставку, яка полугшує навантаження на вузол кріплення в разі різких рухів.Ремінь має дві QD-антабки для кріплення до зброї.Ширина ременя, мм: 38 ммДовжина, см: 106-147 ммВага, г: 227 гМатеріал: стропа нейлоноваКолір: чорнийВиробник: LeapersКраїна-виробник..
2395 грн.
Ремінь збройовий тактичний FAB Defense SL-2 / одно-, триточковий Ремінь збройовий тактичний FAB Defense SL-2 / одно-, триточковий
Збройовий тактичний ремінь FAB Defense SL-2 – це універсальний ремінь, який полегшує маневровість та свободу управління зброєю. Ремінь може швидко трансформуватися з триточкового у одноточковий. Триточковий ремінь зручний для носіння зброї під час тривалих переходів. Одноточковий ремінь краще підходить для стрільби на близьких дистанціях або в ситуації, коли важна можливість швидкої заміни зброї на іншу, наприклад, пістолет.Швидкознімне кріплення дозволяє моментально змінювати конфігурацію ремен..
1176 грн.
Ремінь збройовий тактичний FAB Defense Bungee / одноточковий Ремінь збройовий тактичний FAB Defense Bungee / одноточковий
Збройовий тактичний ремінь FAB Defense Bungee Sling – це одноточковий міцний регульований еластичний ремінь, оптимальний для використання з короткими карабінами та автоматами, наприклад, АКС-74У або М4, пістолет-кулемет тощо.Ремінь виготовлений з нейлонової стропи шириною 30 мм. Кріпиться на антабку. Підходить для використання з основною або додатковою зброєю. Призначений для носіння спереду або на боку, моментально регулюється за довжиною. Ширина ременя, мм: 30 ммДовжина, мм: 600-850 ммВаг..
1025 грн.
Ремінь збройовий одноточковий A-Line Т15 Multicam Ремінь збройовий одноточковий A-Line Т15 Multicam
Збройовий ремінь A-Line Т15 – це еластичний одноточковий ремінь, призначений для перенесення та застосування зброї. Встановлюється на основну зброю, а також може використовуватися для кріплення допоміжної зброї. На еластичному ремені A-Line T15 передбачене швидкознімне кріплення – система швидкого скидання зброї, яка дозволяє миттєво відстібнути зброю з ременя (наприклад, в разі відмови), не знімаючи самого ременя. Карабін на фастексі закритий додатковим кавером.Ремінь виконаний з міцн..
885 грн.
Ремінь збройовий комбінований A-Line М48 / коричневий Ремінь збройовий комбінований A-Line М48 / коричневий
Збройовий ремінь A-Line М48 – це універсальний двоточковий ремінь. Особливістю ременя є комбінована конструкція: шкіряний наплічник і бавовняна стропа, що дозволяє збільшити зносостійкість і швидко регулювати ремінь під певну довжину. Фіксатори на кінцях ременя дозволяють кріпити ремінь до антабок рушниці, до збройового чохла та кейса.Матеріал: шкіра, бавовняна стропаШирина основного ременя в наплічнику, мм: 40-70 ммШирина стропи, мм: 30 ммДіапазон довжини, см: 70-90 смКолір: коричневийВиробник:..
0 грн.
Ремінь збройовий з підкладкою A-Line М491 / чорний Ремінь збройовий з підкладкою A-Line М491 / чорний
Збройовий ремінь A-Line М491 – це універсальний двоточковий ремінь, виготовлений зі шкіри. З внутрішнього боку ремінь додатково прошитий нековзким матеріалом. На зброї ремінь фіксується на антабку регульованим по довжині вузлами кріплення з посиленою прошивкою. Ремінь A-Line М491 регулюється по довжині. Ширина ременя на плечі — 40-70 мм, ширина стропи — 30 мм. Матеріал: шкіраКолір: чорнийВиробник: A-LineКраїна-виробник: Україна..
1050 грн.
Ремінь збройовий з підкладкою A-Line М41 Ремінь збройовий з підкладкою A-Line М41
Збройовий ремінь A-Line М41 – це універсальний двоточковий ремінь, виготовлений зі шкіри. З внутрішнього боку ремінь додатково прошитий нековзким матеріалом. Ширина ременя – 3 см.На зброї ремінь фіксується на антабку регульованим по довжині вузлами кріплення з посиленою прошивкою. Ширина кріплення на антабку – 2 см. Ширина, мм: 30 ммМатеріал: шкіраКолір: чорнийВиробник: A-LineКраїна-виробник: Україна..
0 грн.
Збройові ремені

Збройові ремені