ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Підсумки

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.2 для одного магазина ПМ / ПМТ / ПМ-Р Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.2 для одного магазина ПМ / ПМТ / ПМ-Р
Паучер ATA Gear ver.2 – це підсумок для одного магазина, виготовлений з матеріалу KYDEX, який забезпечує додаткову тактичну перевагу за швидкістю витягування магазина. Підходить як для спорта, так і для використання операторами військових підрозділів, спецпідрозілів поліції, цивільними стрільцями тощо. Паучер ATA Gear розроблений з урахуванням побажань практикуючих стрільців, оптимально підходить для екстренної або тактичної зміни, при цьому допомагає уникнути втрати магазина, завдяки ..
850 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина Glock-17/22 Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина Glock-17/22
Лінійка паучерів Pouch ver. 1 створена для напоясного носіння додаткового магазину Glock - 17/22. Паучер кріпиться на ремінь брюк з зовнішньої сторони за допомогою пластикових кріплень шириною 35, 40, 45 або 50 мм в залежності від потреб замовника. Pouch ver. 1 надійно утримує додатковий магазин без будь-яких хлястиків і фіксаторів, що забезпечує швидкий доступ до магазина в разі потреби. Pouch ver. 1 максимально повторює форму магазину, займає мало місця, і має вузький профіль, завдяки чому па..
880 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.2 для одного магазина Форт-12, 14, 17, 18, CZ-8, Вій 19 Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.2 для одного магазина Форт-12, 14, 17, 18, CZ-8, Вій 19
Паучер ATA Gear ver.2 – це підсумок для одного магазина, виготовлений з матеріалу KYDEX, який забезпечує додаткову тактичну перевагу за швидкістю витягування магазина. Підходить як для спорта, так і для використання операторами військових підрозділів, спецпідрозілів поліції, цивільними стрільцями тощо. Паучер ATA Gear розроблений з урахуванням побажань практикуючих стрільців, оптимально підходить для екстренної або тактичної зміни, при цьому допомагає уникнути втрати магазина, завдяки ..
850 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.2 для одного магазина Glock-17/22
Для будь-якої людини, яка займається стрільбою дуже велике значення має не тільки зброя, але і якість екіпірування. Адже чим коротше час вилучення зброї з кобури і приведення її у бойову готовність, тим вище тактична перевагу.Паучери виготовлені фахівцями компанії ATA Gear для стрільців, що беруть участь в змаганнях. Витягання магазину виконується максимально швидко, що важливо під час роботи на рубежі або проходженні дистанції.Всі вироби виготовлені з матеріалу kydex, визнаного лідера в протист..
850 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина ФОРТ-12, 14, 17, 18, CZ-8, ВИЙ 19 Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина ФОРТ-12, 14, 17, 18, CZ-8, ВИЙ 19
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 розроблений для носіння запасного магазина Форт - 12/14/17/18/CZ-83/Вій-19 на ремені брюк з зовнішньої сторони. Паучер займає мало місця, щільно прилягає до тіла власника, тим самим забезпечує приховане носіння запасного магазина в поєднанні з верхнім одягом, а також футболками та светрами. Виріб кріпиться на ремінь брюк за допомогою пластикових кріплень 35, 40, 45 або 50 мм. Паучер надійно утримує магазин, не потребує додаткових хлястиків або кріплень, що..
880 грн.
Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина ПМ / ПМТ / ПМ-Р Підсумок (паучер) ATA Gear Pouch VER.1 для одного магазина ПМ / ПМТ / ПМ-Р
Підсумок (паучер) ATA Gear ver.1 розроблений для носіння запасного магазина на ремені брюк з зовнішньої сторони. Паучер займає мало місця, щільно прилягає до тіла власника, тим самим забезпечує приховане носіння запасного магазина в поєднанні з верхнім одягом, а також футболками та светрами. Виріб кріпиться на ремінь брюк за допомогою пластикових кріплень 35, 40, 45 або 50 мм. Паучер надійно утримує магазин, не потребує додаткових хлястиків або кріплень, що робить доступ до магазина максимально ..
880 грн.
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів ФОРТ-12, 14, 17, 18, CZ-8, ВИЙ 19 Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів ФОРТ-12, 14, 17, 18, CZ-8, ВИЙ 19
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch ver.1 розроблений для носіння двох запасних магазинів Форт 12/14/17/18 на ремені брюк з зовнішньої сторони. Виріб є компактнішим і більш зручним, ніж два окремі паучери. При цьому розташування магазинів в Double pouch забезпечує безперешкодну їх заміну найкоротшим шляхом.Завдяки особливій формі виконання, паучер дає тактичну перевагу у швидкості витягання магазину. Він підходить як для спорту, так і для використання операторами військових підрозділів, спецп..
1280 грн.
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів ПМ / ПМР / ПМ-Т Black Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів ПМ / ПМР / ПМ-Т Black
Паучер подвійний ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів ПМ розроблений для носіння двох запасних магазинів ПМ на ремені брюк з зовнішньої його сторони.Завдяки особливій формі виконання, паучер дає тактичну перевагу у швидкості витягання магазину. Він підходить як для спорту, так і для використання операторами військових підрозділів, спецпідрозділів поліції, цивільними стрілками.Паучер займає мало місця, прилягає до тіла володаря, тим самим забезпечує приховане носіння запасного магазина ..
1280 грн.
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів Glock-17/22 Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch Ver.1 для двох магазинів Glock-17/22
Подвійний паучер ATA Gear Double Pouch ver.1 розроблений для носіння двох запасних магазинів Glock-17/22 на ремені брюк з зовнішньої сторони. Виріб є компактнішим і більш зручним, ніж два окремі паучери. При цьому розташування магазинів в Double pouch забезпечує безперешкодну їх заміну найкоротшим шляхом.Завдяки особливій формі виконання, паучер дає тактичну перевагу у швидкості витягання магазину. Він підходить як для спорту, так і для використання операторами військових підрозділів, спецп..
1280 грн.
Підсумок під навушники Skylar Підсумок під навушники Skylar
Підсумок під навушники Skylar..
588 грн.
Підсумок Defcon 5 Porta Granate Molle / Italian Camo Підсумок Defcon 5 Porta Granate Molle / Italian Camo
Компактний тактичний підсумок Defcon 5 Porta Granate MOLLE призначений для носіння однієї ручної гранати або аксесуарів. Виготовлений з міцного нейлона 1000D, здатного витримувати високі навантаження. Карман закривається на липучку і пряжку-фастекс. Підсумок обладнаний системою кріплення MOLLE.Матеріал: 1000 denier nylonКолір: Italian CamoРозміри, мм: 75х120х60 ммВага, г: 100 г..
782 грн.
Сумка скидання магазинів Defcon 5 Leg Dump Pouch / Italian Digital Woodland Сумка скидання магазинів Defcon 5 Leg Dump Pouch / Italian Digital Woodland
Сумка скидання магазинів Defcon 5 Leg Dump Pouch – тактичний підсумок із затяжкою для скидання магазинів. Виготовлений з міцної, зносостійкої тканини, що забезпечує тривалий термін служби. Підсумок можна закріпити на поясі за допомогою двох строп. За необхідності підсумок компактно складається та фіксується стропою з липучкою.Матеріал: 1000 denier nylonКолір: Vegetato Italiano / Italian Digital WoodlandРозміри (у згорнутому стані), см: 25х9х5 смРозміри (у розгорнутому вигляді), см: 25х29х12..
1092 грн.
Підсумок шкіряний A-Line А1 для магазина Форт Підсумок шкіряний A-Line А1 для магазина Форт
Підсумок A-Line А1 — це відкритий шкіряний підсумок, розрахований на один магазин для пістолета Форт. Підсумок відкритого типу зручний для швидкого перезаряджання зброї, забезпечує миттєвий доступ до магазина. При цьому магазин надійно фіксується, завдяки жорстким стінкам і формовці, магазин не випаде з підсумка навіть під час інтенсивного руху. Підсумок фіксується на ремені за допомогою інтегрованої незнімної петлі, розрахований на ремінь шириною до 40 мм. Сумісність: ФортМатеріал: шк..
0 грн.
Підсумок тактичний для набоїв на гладкоствольну зброю Підсумок тактичний для набоїв на гладкоствольну зброю
Підсумок призначений для набоїв на гладкоствольну зброю 12-го, 16-го, 20-го калібрів. Закривається на застібку-велкро. Забезпечує швидкий доступ до набоїв. Всередині набої утримуються за допомогою широкої стрічки-гумки. Підсумок можна зручно закріпити на поясі за допомогою швидкознімних кріплень. ..
0 грн.
Підсумок пластиковий A-Line ПП51 для двох магазинів Форт Підсумок пластиковий A-Line ПП51 для двох магазинів Форт
Поясний підсумок A-Line ПП51 — це швидкознімний пластиковий підсумок для двох магазинів. Підходить для використання з магазинами Форт-12, Форт-14, Форт-17, ПМ. Завдяки конструкції відкритого типу, дозволяє максимально швидко витягувати магазини.Основними характеристиками підсумка є: надійна фіксація магазинів, регульоване зусилля витягування, мінімальне «випинання» з-під одягу. Утримування магазинів забезпечують формовані передня та задня стінки, які виконують роль пружини.Підсумок можна носити ..
0 грн.
Підсумки

Підсумки