ПН-НД: 11:00-19:00

вул. В. Сосюри, 7 - 068 881 3632 Тир; 099 320 2390 Магазин
вул. Шаповала, 10 - 097 874 2899 Тир; 097 874 4049 Магазин

Кошик порожній!

Перчатки

Показати:
Сортування:
Рукавички тактичні BlackHawk F.U.R.Y. Utilitarian Glove / Urban Grey, розмір L Рукавички тактичні BlackHawk F.U.R.Y. Utilitarian Glove / Urban Grey, розмір L
Тактичні рукавички BlackHawk F.U.R.Y. Utilitarian Glove (колір: Urban Grey) виготовлені з легких і міцних синтетичних матеріалів і розраховані на найрізноманітніші види діяльності. Силіконовий принт на долоні оптимізує хват в будь-яких умовах. Гарно сидять на руці, є фіксація на зап'ястку. Забезпечують надійний хват. Дозволяють працювати з тачскріном мобільних пристроїв.Розмір: L..
1850 грн.
Рукавичкі тактичні Mechanix Original Multicam / розмір М Рукавичкі тактичні Mechanix Original Multicam / розмір М
Бренд Mechanix Wear® займається розробкою та виготовленням захисних рукавичок, а також інших товарів у даній сфері. Історія починається понад 30 років тому, коли була розроблена легендарна модель Original®. Їх почали використовувати механіки та піт-стоп команди NASCAR на перегонах Daytona 500 в 1991 році. Зараз військовослужбовці всього світу та кваліфіковані спеціалісти різних сфер діяльності віддають перевагу товарам бренду завдяки анатомічному дизайну виробів, передовим технологіям виробництв..
1100 грн.
Рукавичкі тактичні Mechanix Fastfit Multicam / розмір М Рукавичкі тактичні Mechanix Fastfit Multicam / розмір М
Версія Multicam виготовлена із синтетичної шкіри із частинками вуглецю для підтримки сенсорних екранів та дихаючого матеріалу TrekDry®.FastFit® забезпечує ідеальну посадку, а матеріал TrekDry™ забезпечує комфорт протягом довгого дня.Найбільш важливі функції та елементи:1. Дихаюча тканина TrekDry® адаптується до форми руки та забезпечує комфорт протягом усього дня.2. Еластичні манжети забезпечують надійну посадку.3. Анатомічна двокомпонентна конструкція запобігає злипанню матеріалу.4. Стиснена ст..
820 грн.
Рукавичкі тактичні Defcon 5 Mechanicx Fast Fit Tactical / колір Coyote brown / розмір М
Тактичні рукавиці Defcon 5 Mechanicx Fast Fit Tactical розроблені для військових і співробітників правоохоронних органів.Основний матеріал із зовнішнього боку – дихаюча еластична тканина TrekDry®, яка забезпечує відмінну вентиляцію та комфорт. Внутрішня частина рукавички виготовлена зі штучної шкіри.Анатомічна конструкція виробу допомагає зберігати рухомість та маневровість. Технологія Touch Screen дозволяє використовувати техніку з сенсорними екранами, не знімаючи рукавичок. Еластичні манжети з..
945 грн.

Перчатки