ПН-ПТ: 11:00-19:00
СБ-НД: 11:00-19:00

38 068 881 3632 Тир (Viber)
38 099 320 2390 Магазин

Кошик порожній!

Оптика

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Виберіть підкатегорію
Приціл коліматорний Sig Sauer ROMEO5 1x20 Red Dot Sight (2 MOA) Приціл коліматорний Sig Sauer ROMEO5 1x20 Red Dot Sight (2 MOA)
Коліматорний приціл Sig Sauer Romeo5 1x20 Compact Red Dot Sight – це компактний універсальний коліматорний приціл, який забезпечує швидке й точне прицілювання в будь-якій ситуації. Невелика вага приціла та його компактність дозволяють встановлювати й комфортно використовувати коліматор практично на будь-якій зброї.Прицільная сітка — червона точка 2 МОА — має 10 рівнів яскравості для різного освітлення: 8 для денного світла та 2 рівня для нічного режиму. Антиблікове покриття лінз з просвітленням ..
12980 грн.
Приціл коліматорний Bushnell Trophy TRS-25 1x25 Red Dot (3 MOA) Приціл коліматорний Bushnell Trophy TRS-25 1x25 Red Dot (3 MOA)
Коліматорний приціл Bushnell Trophy TRS-25 1x25 Red Dot (3 MOA) — це компактний коліматорний приціл, розробники якого особливу увагу приділили точності приціла та його стійкості до імпульсних вібрацій. Невелика вага приціла та його компактність дозволяють встановлювати та комфортно використовувати коліматор як на гладкоствольній та нарізній зброї (рушницях, карабінах), так і на короткоствольній зброї. Приціл Bushnell Trophy TRS-25 — це поєднання високих технологій, якості та надійності. Хар..
7000 грн.
Приціл оптичний Vortex Strike Eagle 1-8x24 SFP Приціл оптичний Vortex Strike Eagle 1-8x24 SFP
Оптичний приціл Vortex Strike Eagle 1-8x24 SFP підходить для будь-яких видів полювання, спорта, виконання тактичних завдань. Особливо добре приціл Strike Eagle 1-8x24 підходить для напівавтоматичних карабінів і динамічної стрільби.Високоякісна оптика із багатошаровим просвітленням забезпечує чітке зображення навіть в умовах поганого освітлення (сутінки, похмура погода). Технологія ArmorTek захищає зовнішні лінзи від подряпин і забруднень.Особливості:- антиблікова багатошарова оптика;- швидк..
29480 грн.
Приціл коліматорний XD Precision Tactical 2 MOA на високому кріпленні Приціл коліматорний XD Precision Tactical 2 MOA на високому кріпленні
Коліматорний приціл XD Precision Tactical призначений для встановлення на тактичні та мисливські карабіни з високою лінією прицілювання.Прицільна марка червоного кольору має 11 режимів яскравості, що дозволяє використовувати приціл в умовах із недостатнім освітленням.Корпус прицілу пройшов випробування на міцність, під час якого було зроблено 1000 пострілів з енергією імпульсу віддачі не менше 800 Дж.Клас ударостійкості - 800g/1000 shotsРівень вологозахисту - IP68Прицільна сітка: черво..
4580 грн.
Приціл коліматорний Holosun HS503CU Paralow Red Dot Sight Приціл коліматорний Holosun HS503CU Paralow Red Dot Sight
Приціл коліматорний Holosun HS503CU Paralow Red Dot Sight — закритий пpиціл, який встановлюється на планку Wеаvеr/Picatinny. Відмінно підходить для cтpільби нa невеликі диcтaнції та зaгoннoго полювання. Витримує віддачу вогнепальної зброї pізниx калібрів, від пневматики до 12-го ĸaлібpа. Забезпечує зручне прицілювання двома очима.Барабанчики поправок утоплені в ĸopпycі, кнопки управління розміщені збоку, кріплення – виcoĸе та низьке. Для введення пoпpaвoĸ використовується викртука, вбудован..
16536 грн.
Кронштейн-моноблок швидкознімний Leapers UTG ACCU-SYNC QR Offset 50, 30 мм Ultra High / чорний Кронштейн-моноблок швидкознімний Leapers UTG ACCU-SYNC QR Offset 50, 30 мм Ultra High / чорний
Швидкознімний кронштейн-моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC Offset – це високопрофільне кріплення для точного встановлення оптичних прицілів на планки Weaver/Picatinny. Грані та кути кілець на моноблоці закруглені.Вага кріплення Leapers UTG ACCU-SYNC Offset знижена без втрат для міцності кронштейна. Виготовлений з авіаційного алюмінію, покриття: чорне матове анодування.Комплектується двома ключами-«зірочками» для затягування фіксуючих гвинтів та додатковими гвинтами для фіксації.Висота бази, мм:..
6890 грн.
Приціл оптичний Vector Optics Constantine 1-10x24 SFP Приціл оптичний Vector Optics Constantine 1-10x24 SFP
Оптичний приціл Vector Optics Constantine 1-10x24 SFP підходить для будь-яких видів полювання, спорта, виконання тактичних завдань. FMC оптика наднизької дисперсії дає зображення з високою інтенсивністю та мінімальним викривленням. Істинний 10-кратний коефіціент збільшення.Відкритий барабанчик вертикальних поправок з кліком 1/2 МОА.Витримує віддачу Lapua Magnum .338.Збільшення: 10хДіаметр об'єктива, мм: 24 ммДіаметр корпуса приціла, мм: 30 ммВіддалення вихідної зіниці, мм: 95 ммДіаметр вихі..
18480 грн.
Приціл оптичний Sig Sauer Tango MSR 1-6x 24mm Illuminated SFP MSR BDC6 Приціл оптичний Sig Sauer Tango MSR 1-6x 24mm Illuminated SFP MSR BDC6
Оптичний приціл Sig Sauer Tango MSR 1-6x 24mm з сіткою MSR BDC6 – відмінний варіант загонного приціла для полювання, який також підійде для виконання тактичних завдань. Просвітлена 6-кратна оптика забезпечує чітке зображення, прицільна сітка MSR BDC6 у другій фокальній площині має 11 рівнів підсвічування червоного кольору. Прицільна марка: центральна точка 1 МОА в центрі напівкола з підсвіткою 10.85 МОА. Барабанчики поправок із захисними кришками. В комплект входить моноблок Alpha MSR ..
33978 грн.
Приціл оптичний Bushnell AR Optics 1-6х24 SFP / сітка BTR-1 з підсвіткою Приціл оптичний Bushnell AR Optics 1-6х24 SFP / сітка BTR-1 з підсвіткою
Оптичний приціл Bushnell AR Optics 1-6х24 SFP — приціл, який відмінно підходить для вирішення тактичних завдань. Належить до серії прицілів Bushnell, які були розроблені спеціально для напівавтоматичних карабінів серії AR-15. Балістична сітка BTR-1 Illum, розроблена для калібру .223, дозволяє користуватись прицілом як коліматором на кратності 1х. Сітка у другій фокальній площині. Передбачено 6 рівнів підсвітки для різних завдань. Приціл комплектується двома важелями PCL (Power Control ..
21300 грн.
Приціл коліматорний Holosun HS510C Red Dot / 2MOA + 65MOA Приціл коліматорний Holosun HS510C Red Dot / 2MOA + 65MOA
Коліматорний приціл HS510C – відкритий приціл із сонячною батареєю на корпусі та швидкознімним кріпленням на планку Weaver/Picatinny, одна з нових розробок американської компанії Holosun. Прицільна марка – стандартна центральна точка червоного кольору 2 МОА + кільце радіусом 65 МОА. Можливі три комбінації прицільної марки: точка, коло, точка в колі.Коліматор Holosun HS510C має великий кут огляду у порівнянні з закритими прицілами. Лінза діагоналлю 2 дюйми дає можливість комфортно застосовувати п..
22400 грн.
Набір для установки оптики Wheeler Professional Scope Mounting Kit
Набір для установки оптики Wheeler Professional Scope Mounting Kit — високоякісний спеціальний інструмент для різних механічних операцій зі зброєю. Поставляється у міцному пластиковому кейсі. Набір містить:- динамометрична викрутка FAT Wrench з повним набором правильних біт; - фіксатор різьби у флаконі з пензликом;- паста для притирання кілець;- рівні для виведення оптики та зброї в горизонталь; - два комплекти перевірочних сталевих конічних циліндрів 25.4 мм і 30 мм;- два притиральні стале..
10340 грн.
Магніфер Bushnell Transition 3x24 з відкидним кріпленням Магніфер Bushnell Transition 3x24 з відкидним кріпленням
Магніфер Bushnell AR Optics Transition забезпечує миттєве збільшення та ідеально поєднується з коліматорним прицілом Bushnell AR Optics TRS-25, але так само успішно працюватиме разом із будь-яким іншим коліматором.Магніфер Bushnell Transition 3x24 поставляється з двобічним відкидним кріпленням, що дозволяє використовувати магніфер, тільки коли в ньому є необхідність. Оптика з повним багатошаровим просвітленням забезпечує оптимальну для коліматорного приціла світлопропускну здатність. Окуляр..
11880 грн.
Кронштейн-моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC Offset 50, 34 мм Ultra High Кронштейн-моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC Offset 50, 34 мм Ultra High
Кронштейн-моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC Offset – це високопрофільне кріплення для точного встановлення оптичних прицілів на планки Weaver/Picatinny. Грані та кути кілець на моноблоці закруглені.Вага кріплення Leapers UTG ACCU-SYNC Offset знижена без втрат для міцності кронштейна. Виготовлений з авіаційного алюмінія, покриття: чорне матове анодування.Комплектується двома ключами-«зірочками» для затягування фіксуючих гвинтів та додатковими гвинтами для фіксації.Висота бази, мм: 22 мм / Ultra..
3700 грн.
Кронштейн-моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC Offset 50, 30 мм Ultra High / чорний Кронштейн-моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC Offset 50, 30 мм Ultra High / чорний
Кронштейн-моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC Offset – це високопрофільне кріплення для точного встановлення оптичних прицілів на планки Weaver/Picatinny. Грані та кути кілець на моноблоці закруглені.Вага кріплення Leapers UTG ACCU-SYNC Offset знижена без втрат для міцності кронштейна. Виготовлений з авіаційного алюмінія, покриття: чорне матове анодування.Комплектується двома ключами-«зірочками» для затягування фіксуючих гвинтів та додатковими гвинтами для фіксації.Висота бази, мм: 22 мм / Ultra..
3960 грн.
Кришка захисна для приціла Hawke Flip-Up Lens Cover 44 мм
Відкидна захисна кришка Hawke призначена для захисту лінзи об'єктива. Виготовлена з алюмінієвого сплаву.Металеві відкидні кришки Hawke не сумісні з Frontier 30 або прицілами для арбалетів XB/XB1. Сумісна з моделями оптичних прицілів Hawke Optics від 2015 року випуску.Матеріал: алюмінієвий сплавДіаметр, мм: 44 мм..
516 грн.
Оптика

Оптика